לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2005, 22:54
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה חברים יקרים שלום, יום פקודה מגיע !

חברים יקרים שלום, יום פקודה מגיע !

רבותי. במהלך משותף ומתואם, יוצא עם ישראל לעצור את הגירוש מחבלי מולדת !

ראו בקישור הבא את מודעת מועצת יש"ע והמטה המשותף:
http://www.katif.net/bigpic.php p?id=2103

פירוט:
המצעד הענק לגוש קטיף יחל בעז"ה ביום שני י"א בתמוז (18 ביולי) מנתיבות.
- ביום שני בשעה 16:30 תיערך עצרת ענק במתחם ציון הבבא-סאלי ובלילה נישן בכפר-מימון.
- ביום שלישי (19 ביולי) ממשיכים במסע דרך חניון רעים ומקימים חניון לילה בכיסופים.
- ביום רביעי (20 ביולי) מגיעים לגוש קטיף, מקימים מאות מבנים חדשים לרבבות המגיעים ונשארים לנצח!

מי שיכול, מוזמן כבר מעתה להצטרף לגור עם גיבורי צפון השומרון וגוש קטיף. ראו בקישור הבא פרטים על דרכי הנסיעה וההצטרפות: http://www.israel-wat.com/temp/ /reach.doc כולל המבוגרים ובעלי המשפחות שביננו!

מאמין ושולח: מבצע "מכפיל" ברשת :

כדי שדבר המטה המשותף יגיע לכל אדם בארץ (בין בקבלה ישירה של המייל ובין בהפצתו לחברים ותליה על לוחות מודעות) ישנה חשיבות רבה מאוד להגדיל את כמות המנויים הישירים של המייל. כל מנוי מתבקש לדאוג לרישום של לפחות חבר או קרוב אחד (וכל המרבה הרי זה משובח) לרשימת התפוצה דרך דף הבית בכתובת : www.hamate-hameshutaf.org.il

במידה ואינך מנוי וקיבלת את המייל מחבר אנא הירשם בדחיפות בדף הבית ובקש מחבריך שירשמו גם הם. בדרך זו נוכל ביחד ובמאמץ קטן מאוד להביא את דברינו לעשרות אלפי אנשים בכל הארץ !

מבצע עדכון פרטים :

לקראת יום פקודה מתבקשים כל הנרשמים שלנו וכן כל אלו שהגיעו מהדואר הכתום לעדכן את פרטיהם בדף הבא:
http://www.hamate-hameshutaf.or rg.il/pratim.html
בתיבה הראשונה יש להזין את כתובת האימייל שבה אתם מקבלים את הדואר.
במידה ואתם מעוניינים להחליף כתובת אנא הודיעו לנו על ביטול הכתובת הישנה והירשמו שנית בדף הבית:
www.hamate-hameshutaf.org.il

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2005, 10:10
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
אני עוד לא הבנתי למה אתה כל כך שמח שמפנים יהודים מהבתים שלהם
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "בקרוב בבית הבראה"

ועוד לקרוא לזה חג?
למה חג?
מה אתה כל כך שמח ?! שאת האחים שלך מעיפים מחוסר רצון ומבלי שישאלו אותם ואז תיהיה פה מלחמת אחים ?!
אלה השאיפות שלך ?!
מי שאמור להיות פה בבית הבראה זה אתה ולא פותח האשכול...

הם אנשים שמנסים למנוע מלחמת אחים ואובדן מדינת שישראל בידי גויים ומחבלים חסרי סבלנות לקבלת המדינת ישראל (מדינה יהודית שיש רק אחת כמוה בכל העולם) בשלמותה או עד גבולות 48

אבל השמאל.. מילה אחת שנקראת "שלום" וכל ההגיון נמס לא משנה כבר מה ולמה המטרה מקדשת את האמצעים גם אם יזרקו אותנו לים...
מזל שלנו שהקב"ה שומר עלינו...בלעדיו כבר ההינו אבודי אבודים בתוך ים של תופת ומלחמות הרבה יותר גרועות ממה שיש היום
אבל הכול סימן שבא מלך המשיח שיבוא לגאולה, זה הכל לפי התוכנית אז אין לנו מה לדאוג ...(לעם ישראל אין מה לדאוג,
לאומות העולם האחרות יש הרבה מה לדאוג -הרבה מאוד לדאוג...אם אני לא טועה...)
אל תתפלאו אם איראן תחליט לעשות מסיבה בכוכבו של "הקאסם 3 " על ארצות הברית... יהיה פשוט מסיבה פיצוץ.
אנחנו כולנו נישב מהצד ונראה איך אומות העולם מחריבות אחת את השנייה ונהנה מכל רגע
אבל תסריט כזה יתרחש רק אם נחזור בתשובה ( זה משהו טוב- צאו כבר מהדעות הקדומות ! ) שלמה ונקיים את מצוות השם...
תהליך זה קורה ומתרחש כבר עכשיו , למעשה הכל מתחרש עכשיו כל הנבואות לפ הסדר כמו דומינו אחד אחרי השני,
לעוד מידע צרו איתי קשר ואראה לכם כמה הוכחות שתרצו
זכרו:
אנחנו העם היהודי -העם הנבחר ! אננחו הבנים של מלך מלכי המלכים הקב"ה ! אנחנו דרגה גבוה יותר מעל כל שאר אומות העולם האחרות!
אין לנו ממה לפחד אלינו שומרים "ענני הברזל" שהעניק לנו הקב"ה מכל טיל אטומי ביולגי וכימי ,
האוזון מסנן ? חכו למי שיהיה פה שאיראן תתחמש, הכול לפי התוכנית ...
יש שני דרכים
1. הדרך הקלה-שכולנו נחזור בתשובה זאות אומרת לקיים מצוות וכל מה שקשור לזה והגאולה תבוא בין רגע! לא דקה אחת אחרי !
2. הדרך הקשה- הגאולה תבוא כך או כך, השאלה היא אם בדרך של כבוד ושמחה(נחזור בתשובה) או על ידי סבל ויסורים (בדרך הקשה)
כך או כך המשיח יגיע כאשר יהיה פה בלאגן בעולם ...
ותבוא הגאולה אמן!
לא סתם אנחנו נקראים עם הנצח ! כי רק עם ישראל ישאר ! אמן!

נערך לאחרונה ע"י fiford בתאריך 07-07-2005 בשעה 10:32.
ישן 07-07-2005, 20:20
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "אני עוד לא הבנתי למה אתה כל כך שמח שמפנים יהודים מהבתים שלהם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fiford
ועוד לקרוא לזה חג?
למה חג?
מה אתה כל כך שמח ?! שאת האחים שלך מעיפים מחוסר רצון ומבלי שישאלו אותם ואז תיהיה פה מלחמת אחים ?! אני שמח שהחיילים שבים הביתה מצידי תשארו שם אל תאיים במלחמת אחים אתם הרעים ולכן תובסו
אלה השאיפות שלך ?!
מי שאמור להיות פה בבית הבראה זה אתה ולא פותח האשכול...

הם אנשים שמנסים למנוע מלחמת אחים ואובדן מדינת שישראל בידי גויים ומחבלים חסרי סבלנות לקבלת המדינת ישראל (מדינה יהודית שיש רק אחת כמוה בכל העולם) בשלמותה או עד גבולות 48

אבל השמאל.. מילה אחת שנקראת "שלום" וכל ההגיון נמס לא משנה כבר מה ולמה המטרה מקדשת את האמצעים גם אם יזרקו אותנו לים...
מזל שלנו שהקב"ה שומר עלינו...בלעדיו כבר ההינו אבודי אבודים בתוך ים של תופת ומלחמות הרבה יותר גרועות ממה שיש היום
אבל הכול סימן שבא מלך המשיח שיבוא לגאולה, זה הכל לפי התוכנית אז אין לנו מה לדאוג ...(לעם ישראל אין מה לדאוג,
לאומות העולם האחרות יש הרבה מה לדאוג -הרבה מאוד לדאוג...אם אני לא טועה...)
אל תתפלאו אם איראן תחליט לעשות מסיבה בכוכבו של "הקאסם 3 " על ארצות הברית... יהיה פשוט מסיבה פיצוץ.
אנחנו כולנו נישב מהצד ונראה איך אומות העולם מחריבות אחת את השנייה ונהנה מכל רגע
אבל תסריט כזה יתרחש רק אם נחזור בתשובה ( זה משהו טוב- צאו כבר מהדעות הקדומות ! ) שלמה ונקיים את מצוות השם...
תהליך זה קורה ומתרחש כבר עכשיו , למעשה הכל מתחרש עכשיו כל הנבואות לפ הסדר כמו דומינו אחד אחרי השני,
לעוד מידע צרו איתי קשר ואראה לכם כמה הוכחות שתרצו
זכרו:
אנחנו העם היהודי -העם הנבחר ! אננחו הבנים של מלך מלכי המלכים הקב"ה ! אנחנו דרגה גבוה יותר מעל כל שאר אומות העולם האחרות!
אין לנו ממה לפחד אלינו שומרים "ענני הברזל" שהעניק לנו הקב"ה מכל טיל אטומי ביולגי וכימי ,
האוזון מסנן ? חכו למי שיהיה פה שאיראן תתחמש, הכול לפי התוכנית ...
יש שני דרכים
1. הדרך הקלה-שכולנו נחזור בתשובה זאות אומרת לקיים מצוות וכל מה שקשור לזה והגאולה תבוא בין רגע! לא דקה אחת אחרי !
2. הדרך הקשה- הגאולה תבוא כך או כך, השאלה היא אם בדרך של כבוד ושמחה(נחזור בתשובה) או על ידי סבל ויסורים (בדרך הקשה)
כך או כך המשיח יגיע כאשר יהיה פה בלאגן בעולם ...
ותבוא הגאולה אמן!
לא סתם אנחנו נקראים עם הנצח ! כי רק עם ישראל ישאר ! אמן!
כמה זבל התעייפתי לקורא אחרי שהכנסת את אלוהים והמשיח . לך תבכה לרבנים שלך. תפסיקו לאיים פאשיסטים אתם המיעוט ולא תקבעו לרוב

אז שיהיה לכם אם תרצו או לא בכוח או במוח

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2005/08/27/18990842.pps

ישן 07-07-2005, 20:28
  fiford fiford אינו מחובר  

הפוסל במומו פוסל . כמובן שחיפוש השקר הרבה יותר טוב מהאמת ...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "[QUOTE=fiford]ועוד לקרוא לזה..."

מה אני מתפלא בכלל
אנשים כמוך תמיד אוהבים להפוך ביטוים כמו "ערכים" "מורשת" "עם ישראל" "אחוות אחים" ועוד... ועוד... לערך שנקרא "זבל".
סליחה לא התכוונתי להכניס אור לבועה האפלה שלך ...
המשך יום נעים וחשוך ...
דרך אגב
הבועה מתפוצצת תוך 4 שנים לכל הפחות תיהיה מוכן אולי זה יפגע לך בחוט המחשבה והמילה שנקראת "אמת" פתאום תתבקע בתחתית הבור העמוק והחשוך שאליו קברת אותה עד להודעה חדשה...
אני מקווה כמה שיותר מוקדם

נערך לאחרונה ע"י fiford בתאריך 07-07-2005 בשעה 20:32.
ישן 07-07-2005, 21:09
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

אתם חיים בשקר ובהכחשה שלא יהיה ניתוק
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "הפוסל במומו פוסל . כמובן שחיפוש השקר הרבה יותר טוב מהאמת ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fiford
מה אני מתפלא בכלל
אנשים כמוך תמיד אוהבים להפוך ביטוים כמו "ערכים" "מורשת" "עם ישראל" "אחוות אחים" ועוד... ועוד... לערך שנקרא "זבל". לא מענין המורשת המזוייפת . יש חידושים לא צריכים להדליק אור עם גפרור
אתם חיים בבועה שחורה . לך תלבש שטרימל . ותשאר בישיבה השחורה שלך ותחכה לעולם הבא. נפגש שם לי בנתיים יש מה לעשות . אומנם כמוך לא משרתים בצבא. חיים על חשבון שאנחנו משלמים בדם חיים וכסף
סליחה לא התכוונתי להכניס אור לבועה האפלה שלך ...
המשך יום נעים וחשוך ...
דרך אגב
הבועה מתפוצצת תוך 4 שנים לכל הפחות תיהיה מוכן אולי זה יפגע לך בחוט המחשבה והמילה שנקראת "אמת" פתאום תתבקע בתחתית הבור העמוק והחשוך שאליו קברת אותה עד להודעה חדשה...
אני מקווה כמה שיותר מוקדם
חשבתי שהמשיח יבוא עוד חמש דקות הרבי מת ? רק בעוד 4 שנים . אני אחכה.

תגיד לא מאוחר לך אמא לא קוראת לך לישון לקרוא קרית שמע של ערב. אני אבוא יותר מאוחר

ישן 07-07-2005, 21:34
  fiford fiford אינו מחובר  

פחחחח איזה טמבל רציני ,אתה מצטט אותי ומוסיף לי דברים שהם גם בגדר השקר
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "אתם חיים בשקר ובהכחשה שלא יהיה ניתוק"

אתה טמבל שלא מבין כלום ביהדות, תפסיק להוכיח את זה כל הזמן...

מורשת מזוייפת ? איזה טיפש, מה עוד אפשר להוסיף מי שלא מכיר במורשת ישראל ולא יודע מה זה וקורא לזה זיוף לא מתאים לו להיות ולדבר בכלל אל זה שיש אנשים שהקריבו את חייהם למדינה!
אבל זה כרגיל נובע מחוסד הידע המורחב שלך בנוגע ליהדות
אתה מפיץ שקרים על דברים שאין לך מושג בהם ועוד אנשים תמימים יכולים להאמין לך... זה לא בסדר - הדבר הזה מתאים לדת הנוצרית ולא ליהודי ...

כמה שאתה טועה זה פשוט אי אפשר לתאר במילים כל התגובה שלך זה טעות ענקית שאין לך אפילו מושג מה אתה מערב ומכניס לדברים שלך...
להדליק אור עם גפרור ? תגיד אתה אמיתי? אתה יהודי או מה ? בא לך לזלזל במצוות השם תעשה את זה אתה ויצר הרע שלך לבד לא צריכים לשמוע את האנטי שמיות שלך פה ...

אני ממש אבל ממש לא איש דתי, אני יהודי , אם המשמעות של יהודי נשמעת לך מוגדרת בלאכול שרימפסים וללכת נגד התורה אין לי בכלל מה לדבר איתך ...
זה רק מראה כמה שאין לך ידע בתורה או בתנ"ך לכן אתה חי בבועה ואני לא ברוך השם.
אני מכיר את כל העולמות ויודע להבדיל מה נכון ומה לא, שלא כמוך שמכיר רק את מה שהוא רוצה להכיר ולחיות בו והוא שקר מוחלט כי אין לך באמת מושג מה קורה ביהדות... כמה הוכחות יש שם כי אף פעם לא חקרת והבנת את הצד השני...
אולי כי אתה מפחד?
אולי כי לא בא לך לגלות את האמת האבסולטית ?
אל השאלה הזו את תענה לעצמך

זו דעה כל כך מטומטמת להגיד שהחרדים (ואני לא חרדי ) שלומדים בישיבה חיים על חשבון אחרים זה הדעה הכי מטומטמת מבין רבות שיש לאלה שכן אוהבים לחיות בשקר שלהם...
אם ההיתה חוקר את העניין ולא שומע את זה מהתקשורת או מהחברים שלך (שאני לא מאמין שהם אומרים כאלה דברים...)ההיתה מגלה הרבה דברים שהם גם חלק מהאמת שאף אחד מבין האתאיסטים ושונאי היהודים לא רוצה לגלות...
למה?
כי אז תתגלה האמת וכמובן שאף אחד מבין אנשי הבועה לא רוצה שתחשף האמת כי לא בא להם לשמוע הם מסתפקים במה שהם אוהבים לשמוע וכאן הטעות...

מפי השאלות השלך וההטפות המגוחכות שלך הבנתי שאין לך בכלל מושג מה קורה ביהדות ואיפה נמצאת האמת .

ישן 08-07-2005, 07:11
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

אתה לא דתי ? אתה מתבייש
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "פחחחח איזה טמבל רציני ,אתה מצטט אותי ומוסיף לי דברים שהם גם בגדר השקר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fiford
אתה טמבל שלא מבין כלום ביהדות, תפסיק להוכיח את זה כל הזמן...

מורשת מזוייפת ? איזה טיפש, מה עוד אפשר להוסיף מי שלא מכיר במורשת ישראל ולא יודע מה זה וקורא לזה זיוף לא מתאים לו להיות ולדבר בכלל אל זה שיש אנשים שהקריבו את חייהם למדינה!
אבל זה כרגיל נובע מחוסד הידע המורחב שלך בנוגע ליהדות
אתה מפיץ שקרים על דברים שאין לך מושג בהם ועוד אנשים תמימים יכולים להאמין לך... זה לא בסדר - הדבר הזה מתאים לדת הנוצרית ולא ליהודי ...

כמה שאתה טועה זה פשוט אי אפשר לתאר במילים כל התגובה שלך זה טעות ענקית שאין לך אפילו מושג מה אתה מערב ומכניס לדברים שלך...
להדליק אור עם גפרור ? תגיד אתה אמיתי? אתה יהודי או מה ? בא לך לזלזל במצוות השם תעשה את זה אתה ויצר הרע שלך לבד לא צריכים לשמוע את האנטי שמיות שלך פה ...

אני ממש אבל ממש לא איש דתי, אני יהודי , אם המשמעות של יהודי נשמעת לך מוגדרת בלאכול שרימפסים וללכת נגד התורה אין לי בכלל מה לדבר איתך ...
זה רק מראה כמה שאין לך ידע בתורה או בתנ"ך לכן אתה חי בבועה ואני לא ברוך השם.
אני מכיר את כל העולמות ויודע להבדיל מה נכון ומה לא, שלא כמוך שמכיר רק את מה שהוא רוצה להכיר ולחיות בו והוא שקר מוחלט כי אין לך באמת מושג מה קורה ביהדות... כמה הוכחות יש שם כי אף פעם לא חקרת והבנת את הצד השני...
אולי כי אתה מפחד?
אולי כי לא בא לך לגלות את האמת האבסולטית ?
אל השאלה הזו את תענה לעצמך

זו דעה כל כך מטומטמת להגיד שהחרדים (ואני לא חרדי ) שלומדים בישיבה חיים על חשבון אחרים זה הדעה הכי מטומטמת מבין רבות שיש לאלה שכן אוהבים לחיות בשקר שלהם...
אם ההיתה חוקר את העניין ולא שומע את זה מהתקשורת או מהחברים שלך (שאני לא מאמין שהם אומרים כאלה דברים...)ההיתה מגלה הרבה דברים שהם גם חלק מהאמת שאף אחד מבין האתאיסטים ושונאי היהודים לא רוצה לגלות...
למה?
כי אז תתגלה האמת וכמובן שאף אחד מבין אנשי הבועה לא רוצה שתחשף האמת כי לא בא להם לשמוע הם מסתפקים במה שהם אוהבים לשמוע וכאן הטעות...

מפי השאלות השלך וההטפות המגוחכות שלך הבנתי שאין לך בכלל מושג מה קורה ביהדות ואיפה נמצאת האמת .

אל תגיד טמבל לאבא שלך ולא אנטישמי אחרת אני אבוא
נו שוב יש לכם מונופל על הדת . אתה מסתמך על שולחן ערוך ספר העצלנים של הרחוב החרדי.

אני מכיר ב-10 הדיברות כמו כל אחד אחר בעולם כמובן פרט לקיצונים( ועל תספר לי כי אני מחולל שבת) וזה כולל כווווווולם ישראלים ערבים נוצרים ואחרים .בשאר הדברים שהביאו כל מיני רבנים אז . לא מענין אותי ישן והיום החשמל זורם בחוטים והאותת והמופתים אלחוטית . היום יש חידושים שהם לא חלמו על זה. ולכן הספרים האלה ניתנים לזריקה או לשמר באוניברסיטה. את מי שזה מענין יבושם לו . אבל שלא יביאו את זה לפוליטיקה אותי זה לא מענין. אני יכול לקרוא כל ספר שנותן פתיחות בין העמים והזרמים . ולא לחיות חיי חושך ובערות כמו שחיים האלה שאתה מתכחש שאתה דתי ונראה לי כי אתה שקרן די גדול אתה תוכל להנשא בין החצרות הרבנים ?נאדה ואם אתה חוזר בתשובה אתה נחות וכך יסתכלו עליך כל החיים. על תספר לי על בועה, אתה חי בבועה ושכמותך.

הקריבו למדינה ? חרדיים? בודדים !
ומענין לך שאני אוכל שרמיפס ? ואם כן עסק רבניך

אתה ממשיך להתכחש שאתם בישיבות ניזונים מהכסף והחיים והדם של אלה העובדים ומשרתים בכוחות הבטחון או שנפלו על משמר ישראל . אבל האמת כואבת . ד"א היכן שיש דת יש צרות זה עובדה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר