לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2005, 00:22
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
עד שהמתנחלים יבינו שהם עומדים

בפני צבא ומשטרה של דיקטטורה שלא מביישת את המשטרים האפלים של ארגנטינה בשנות השבעים או צבא הסנדיניסטים בניקרגואה ועליהם לשנות פזה ולצאת למלחמה אמיתית של מוקשים וביצורים ונשק חי לא תשאר התנחלות אחת ביו'ש וברצועת עזה.
עד שתושבי מדינת ישראל למזלם הזמני הנמצאים או גרים בתחומי הקו הירוק יבינו שמה שקורה היום עם המתנחלים בגוש קטיף ובצפון השומרון זה רק ההתחלה והדיקטטורה משתכללת ומשתפרת מכל מאחז ,ישוב שהצליחה לפנות וזה גם יגיע אליהם ביום מן הימים חצי מדינה תמסר כבר לאוייב כמנחה שמגישים הנכנעים לאוייב על מנת לרצות אותו.
לדוגמה הדיקטטורה מציעה שתלמידים עם ציונים חלשים בבגרות ידחה רישיון הנהיגה שלהם לשנתיים יען כי יקבלו הם עונש על תחלואי משרד החינוך שהפסיק כבר מזמן ללמד את ילדי ישראל תורה ודעת והפך להיות קבלן מקומות עבודה לפונקציונרים ולשייכים למפלגה הנכונה או לתא הנכון במפלגה.
ככה זה מתחיל ולעולם לא נדע איפה זה יגמר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2005, 02:07
  TheWicked TheWicked אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי longbo שמתחילה ב "עד שהמתנחלים יבינו שהם עומדים"

אני חייב לומר שאני מתרשם מאד. הרשה לי למחוא כפיים על האשכול היוצא דופן הזה, המשלב שטויות, אידיאולוגיה עיוורת, ו(סלח לי על הביטוי) טמטום עז, הכל בהודעה קומפקטית אחת. ברכותיי, אתה אומן.

"דיקטטורה"?

"תורה ודעת"? איני רואה את הקשר בין חינוך כפי שהמשוג נתפס על-ידי החברה החילונית בימינו לבין שטיפת מוח דתית, סלח לי. השאר את ה"תורה ודעת" לחרדים, תודה רבה. באופן אישי, אני בעד סילוק ספרי התנ"ך ממקצועות החובה. מי שרוצה ללמוד תנ"ך\תורה יוכל תמיד לבחור את המקצוע כמגמה או מקצוע רשות, או לחלופין ללכת ללמוד בבית ספר דתי. אתה רוצה שטיפת מוח דתית? לך תייסד מדינה ריבונית משלך במקום בו המתיישבים נמצאים כעת.

בקיצור, בזבזתי 60 שניות מחיי על תגובה להודעה מטופשת ומיותרת זו. אני רוצה את 60 השניות שלי בחזרה.

Blood for Uranium!

ישן 07-07-2005, 12:52
  TheWicked TheWicked אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי longbo שמתחילה ב "לצערי הרב בזבזת יותר מ60 שניות"

אני מחשיב את עצמי כיהודי שמתבסס על ערכים חילוניים, וכן, אני אתאיסט, אם כי לומר שאני שונא דת זו הגזמה (אני סבור שדת עשוייה להפוך למסוכנת בנסיבות מסויימות, למשל *כשהיא מכתיבה את המדיניות של מדינה שלמה*, אבל אין שום דבר רע בדת כשלעצמה).

אני לא חייב להתפלל כדי להיות יהודי. ישנם מספיק מאפיינים מודרניים של יהודים שאותם אני מאמץ לעצמי, ומכך הופך ליהודי לכל דבר. אני רוצה להודיע לך, כי הגישה *שלך* ושל אחרים כמוך היא הסיבה ה*יחידה* לאנטישמיות בעולם. אנשים רבים בעולם שונאים יהודים לא מהיותם יהודים, אלא מהיותם בורים וקיצוניים, כאשר הם מכלילים תכונות של אנשים בודדים כמוך על כל מדינת ישראל.

Blood for Uranium!

ישן 07-07-2005, 14:54
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
זה יגמר בבוא המשיח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי longbo שמתחילה ב "עד שהמתנחלים יבינו שהם עומדים"

וכרגיל אין לך(יהודי) מה לדאוג ...
זה הכול לפי התוכנית .
שאתה עושה הכול בשביל ה' עושה הכול בשבילך .
אתה מבין כמה אדיוטי מצד אתאיסטים להגיד דברים על הדת היהודית בלי שהם בכלל מבינים בזה משהו.
הם מספרים על מקום שהם בככל לא היו בו ושמעו עליו רק מהתקשורת שאוהבת לסלף ולשנות בדיוק מה שהיא רוצה ובדיוק לטובתה והאינטרסיים שלה .
אם אין לך מושג ביהדות אל תדבר בכלל שלא יחשבו אנשים תמימים שאתה צודק כי אין לך בכלל מושג על מה אתה מדבר וחבל

שטיפת מוח ? אנחנו לא דת מסיונרית ואנחנו מאוד שונים מהנצרות והאיסלאם (אבל זה כנראה לא ידוע לך כי אתה אוהב להישאר בבועה שלך... שם הכל מותר ואין ערכים רק הנאות והתענוגות-שגם זה חשוב אבל לא יותר מידי...) לכן אין לך בכלל זכות דיבור והבעת דעה על משהו שאין ל מושג בו ולבלבל את המוח .
לשאול כמו בן אדם אתה יכול בשמחה אבל להציף שטויות חסרות שחר שכוללות בהם שקר מוחלט זה לא אפשרי מבחינת האמת (למרות שאתה מעדיף את השקר...)

כשהאדם גילה את האמת, הקוף חיפש את החופש.
כך היה וכך יהיה(לצערי) עד בוא הגאולה שכולם ידעו על מעשי ידיו של ה' .
ואז יהיה כבר מאוחר מידי לחרטות, המבחן הסתיים ואין תוספת זמן יגיעו זמן התוצאות שעם ישראל כל כך חיכה לו וקרוב מאוד לבוא...
מלך המשיח בקרוב(מאוד!) כאן ! אמן!
לא סתם המספרים מראים על עליה בקרב החוזרי בתשובה בארץ ...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר