לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2005, 07:58
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
מודה למחצה ועוזב - ירוחם?

בשלל התנצחויות שנערכו בפורום לאור תקריות הלום והשרשרת התעקשתי כי רוב הסיכויים כי התנהגות זאת הגיעה ממצביעי ליכוד - ולאו דווקא ממצביעי שמאל.

לאור "דין וחשבון" האחרונה מאת רינו צרור, התוכנית עבורה הוקלטו מרבית הצילומים מחזית החסימות האלימה, הרשו לי להודות כי האדון עם הרצועה כנראה אכן היה איש שמאל.
בראיון אישי קצרצר עם האדון המחופה בקסדה השתמש הלה בטענות כי "המלחמה בין הימין והשמאל התחילה... רק המרכז-שמאל עוד לא יודע את זה..." והוסיף כי "כמה אנשים שיסתובבו עם קטנועים ושרשראות יכולים לפרק את החסימות האלו בדקות", מה שלדעתי מעיד על תכנון מראש וכוונת זדון (אולי אפילו בעקבות המאמר בוואללה... הוא נשמע מספיק רהוט בשביל להיות ברברי משבט שוכני האינטרנט, וכאלו כולנו מכירים כאן).

אם כך, התנצלותי בפני האלימים מקרב מצביעי הליכוד על כי חשדתי ששרשרותיהם היו במעל, וביקורתי המוגברת על וואללה (שבעיקרון איני קורא מיוזמתי) על כי נתנו להצעות אלימות פרקטיות פרסום במאמרם ה"סטירי".

לעומת זאת, ועל מנת לאזן את הרושם שעלול להיווצר בטעות כאילו אני לא יודע הכל, חייב אני לציין שהאדון עם הלום ("איש לום עכשיו" כמאמר לוקלוק) כנראה אכן השתייך למחנה שמיהרתי לתייג, מכיוון שקללותיו (המפתיעות) כלפי המפגינים הישובים תחת פגוש משאיתו היו: "...חרא... ערבים זבל... זבל..." - במבטא שבקלות רבה יכל להגיע מקבוצת האוכלוסייה ששמה בפיו משל לציפיות נמוכות במיוחד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2005, 11:01
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
רק שתדעו :
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "מודה למחצה ועוזב - ירוחם?"

מי ששונא גויים על ידי שנאת חינם טהורה עובר על חטא גמור על פי כללי היהודית ומצוות השם !
"ואהבת את הגר"
ואני מדגיש - שנאת חינם !

כל מחבל ומחבל הוא כלב בן כלב שסופו גזר דין של רקיבון בקבר ללא שום זכות לעלות לעולם הבא!וכך גם כל

גויי העולם ששונאים את מדינת ישראל ועוברים על החוקים החלים על גווים כדי לקבל רשות לעולם הבא.

רק לגרי הצדק(הגויים הטובים ) יש סיכוי טוב להגיע לגן עדן מיוחד משלהם בדרגה הרבה יותר נמוכה משל העם היהודי - העם הנבחר ( יכול להיות שיש פירושים אחרים אבל בעיקרון זה עובד על הבסיס הזה)
יש לנו תואר ! ואנחנו צריכים להתייחס אליו בדיוק כמו שמקבלים תואר מבורא עולם !מלך מלכי המלכים הקב"ה!

נערך לאחרונה ע"י fiford בתאריך 07-07-2005 בשעה 11:11.
ישן 07-07-2005, 17:07
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מודה למחצה - עוזב חצי ירוחם ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "מודה למחצה ועוזב - ירוחם?"

ההתנצלות מראה על גדלות רוח מסוימת ואני מקווה שהיא תוביל לתובנות חדשות על פיהן קיצוני הימין לא מנכסים לעצמם את האלימות ומוכנים לחלוק אותה עם קיצוני השמאל .
ולמרות ההתנצלות נותר כאן טעם לפגם . באופן טבעי מי שמתנגד לשמאל אינו נמנה עם שוכני היציע בבית"ר ולמרות זאת סירבת לכנות אותו שמאלני עד ששמעת את דבריו במו אוזניך .
אני חושב שהלקח היה צריך להיות שאין לתייג אדם על פי האופן שבו היינו רוצים לתייג אותו בסיטואציה מסוימת / לפי הדעות הקדומות שלנו . אלא לפי ההגיון הפנימי של הארוע הספציפי

אבל כשאתה נדרש לתייג את "פעיל הלום" (אני שוקל להוציא פטנט על ההמצאה יום לפני שולרשטיין ישתמש בה ברדיו) , אתה שוב מתאר אותו לעצמך כפעיל ליכוד(כמחנה ש וכו') וזאת בגלל המבטא .. זה די דומה לסיבות שבגללן תייגת את איש השרשרות כאיש ליכוד . האם שוב תאלץ למצוא הוכחות חותכות לפני שתשנה את התיוג או שתספיק לך העובדה שהאיש שתיאר כאן בפורום יהודים כערבים היה לאו דווקא פעיל ליכוד מתוסכל ?
בעצם אין טעם לשאלה שלי , עדיף להתייחס לנסיבות ולא לסיבות . מבחינתי , מי שתוקף פעילי שמאל באופן לא -מקרי , אמור להיות פעיל ימין אלים וההפך ..

בשמחה על הפגנת היושר האינטלקטואלי ובתקווה לחזרה בתשובה שלמה ...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-07-2005, 18:23
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
אתה מערבב בין חישוב הסתברותי לקיבעון מחשבתי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מודה למחצה - עוזב חצי ירוחם ..."

לא "סירבתי לכנותו איש שמאל", אלא טענתי שמרבית הסיכויים כי אינו "איש שמאל" - בגלל התפלגות האוכלוסיות האלימות בצורה פומבית במדינת ישראל. הבנתי כי ההימור שלי לא עלה בגורל כאשר התחוור כי באדם אלים בצורה יזומה ולא אקראית מדובר.

לגבי איש הלום (דרך אגב, "איש לום" או "איש לום עכשיו" יותר חזק מ"פעיל הלום" לצרכי פטנט, בשל קרבת ה'ש'), לא המבטא החשיד אותו בהשתייכות למחנה כזה או אחר, אלא* הקללה השגורה בפיו ברדתו ממשאיתו: "ערבים זבל". מסופקני אם מצביע מר"צ נוהג לכנות את יריביו הפוליטיים בכינויים הללו.
המבטא אוזכר רק בגלל שלאדון היה מבטא קרוב בצורה מחשידה למבטא ערבי איזורי (ולא מה שהיית מצפה לשמוע מיליד ישראל שהוריו ילידי ארצות ערב).

*פה אתה חשפת את נטיותך כאשר הכינוי "ערבים זבל" לא קפץ לעיניך, כמו בבדיחה העתיקה הנפתחת במילים: "מה צריך לעשות כדי להתקבל לתנועת כהנא חי".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר