לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2004, 19:20
  tomcoh tomcoh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.03
כל כך כואב לי #$$@#

לפניי בערך שבוע באה אלינו לבצפר ילדה חדשה
אני פשוט התאהבתי בה....
עכשיו אני לא מאלה שניגשים ויישר מתחילים אני קצת ביישן אז החלטתי להשיג את האייסיקיו שלה
ולדבר איתה ואם יהיה קליק אני יבוא ויגיד לה שלום בבצפר אדבר איתה פנים מול פנים
וזה מה שבאמת עשיתי יום חמישי שעה לפניי שיצאתי השגתי אותה לאייסיקיו וסוף סוף היינו מחוברים באותו זמן. דיברתי איתה והתאהבתי בה יותר היא התעלתה על היופי שלה עם האופי פי 1000
היית מאושר כמו לא יודע מה כל הזמן חייכתי אחריי שדיברנו קצת יצאתי למה יום שישי אנחנו לא לומדים
אז יצאנו כל החברה לחגוג לחבר יומולדת ואני לא הפסקתי לחשוב עליה ולחייך למרות שניסיתי לשמור על פרופיל נמוך... לא יכלתי חזרתי הביתה חלמתי עליה ומייד שהתעוררתי ככה ב-2
שלחתי לה הודעה לא ענתה למחרת לא ענתה לאחר יומיים לא ענתה אחריי שלושה ימים לא ענתה
עכשיו היום קלטתי אותה אונליין באייסיקיו ובדיוק שהתחברתי היא שינתה לאוואי וזה מוכיח לי שהיא מנסה להתחמק ממני ... אין לי פשוט מושג ... למה
כל היום אני חושב עליה כל פעם שאני לא עסוק במשהו אני חושב עליה...
היום לא הלכתי לבצפר למרות שהיה לי מבחן חשוב.... וכל היום ההיייתי במיטה חלמתי עליה
פינטזתי שאני איתה לידה מדבר איתה .... אבל זאת לא הייתה המציאות
וזה מדכא אותי פשוט למה??? למה זה קורה לי ?!?! החלטתי שמהיום אני לא אשאף יצפה או אפילו יחלום על בנות שמצאת חן בעיניי.. כי נמאס לי להפגע זה כאב שאי אפשר לתאר אותו...

אני מקווה שנגעתי בכמה אנשים ואני בטוח שיהיו הרבה שיקראו את זה ויזדההו איתי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2004, 19:48
  tomcoh tomcoh אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shikooz שמתחילה ב "לא קרה כלום"

כנראה שלא הבנת אותי.....
אני כן דיברתי איתה באייסיקיו ככה שעה והיה בינינו ממש קליק היא כל הזמן אמרה לי שאני חמוד ואני אחלה ילד ...
אבל אחריי כמה ימים היא הפסיקה לענות לי...

יכול להיות שזה בגלל שש...
אמרתי לה את השם שלי.....
עכשיו אני מחשיב את עצמי נאה ...
אבל הקשר שלי עם בנות בוא נגיד שאני לא דון חואן...
והיא הילדה הכי יפה שאני מכיר.... היא מסתובבת עם כאלה .. שרגילים להיות עם בנות יפות
היא בטח שאלה על שמי ואמרו לה דברים לא טובים זה מה שאני מעלה על דעתי....
כי איך דיברנו כל כך יפה והצחקתי אותה והיא אותי... ואז פתאום היא לא עונה
עכשיו שדיברנו באייסיקיו היא אמרה לי "אתה ממש ילד אחלה.... למה אתה לא אומר לי לשום בבצפר?"
אז ענית לי שאני דיי ביישן אבל עכשיו היא נראית לי סבבה ואני יגיד לה שלום בבצפר אבל הבעיה היא שזה היה בסוף שבוע.... ומאז היא לא ענתה לי באייסיקיו אז פחדתי.... להגיד לה שלום אולי היא שמעה עליי דברים ולא בא לה עליי... קיצר זה כואב לי כמו לדע ואני לא מפסיק לחשוב עליה @$%@#
ישן 15-11-2004, 20:22
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
קשה לי להאמין שהיא ככה תתחמק ממך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "כנראה שלא הבנת אותי..... אני..."

כאילו ..עם כל הכבוד באמת קח את הדבר בפרופרציות היא דיברה איתך שעה וצחקתם וזה..
אבל באייסי זה כלום שוכחים את זה אחרי זה ..כי זה כולה אייסי...
חבל שאמרת לה שאתה ביישן וזה..פעם הבאה פשוט תגיד לה שלום מה הקטע?
ואם היא באמת ניראת לך רדודה שהולכת רק עם ה''אלה שרגילים ללכת עם יפות '' שמי הם בכלל?בנים כמוך..
אז אתה יכול רק לדבר איתה מדי פעם להגיד לה שלום וזה..אתה תשלים לבד שלא יכול לקרות בניכם כלום,אם זה נכון..וזהו מה רע בסתם לדבר איתה..ולהכיר ילדה יפה..

נ.ב-אל תצפה ליותר מדי ואל תתרגש..תמיד סתכל על העניינים באוביקטיביות..וקח את העניינים ברוגע..זה שהיא יפה זה לא אומר כלום..
ישן 15-11-2004, 19:51
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
וואו בנאדם.... לא צריך להסחף...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "כל כך כואב לי #$$@#"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tomcoh
החלטתי שמהיום אני לא אשאף יצפה או אפילו יחלום על בנות שמצאת חן בעיניי.. כי נמאס לי להפגע זה כאב שאי אפשר לתאר אותו...

באמת שנסחפת פה... תשמע זה מאוד אבל מאוד נפוץ שבאהבה יש
אכזבה אבל אין מה לעשות... פשוט מתגברים על זה וממשיכים הלאה...
אתה לא צריך להפסיק לשאוף ולצפות!!! תמיד יש אכזבות בחיים...
מה אם פעם אחת התאכזבת מעוגת שוקולד אתה בחיים לא תאכל יותר עוגות שוקולד?!
דימוי מטומטם אבל נכון.. :\
מה גם שזה לא המקרה שלך כל הקטע של אהבה ואכזבה...
אולי זה סתם אי הבנה או בגלל שאתה כל כך אוהב אותה כל דבר נראה לך
שקשור אליך... אתה יודע כמה פעמים אני לא עונה לאנשים... לא כי אני לא רוצה
לדבר איתם או משהו כזה... שפוט כי אני רואה את ההודעה שלהם אחרי הרבה
זמן ונראה לי דבילי לענות... או שאני עסוקה ואני לא יכולה לדבר יש מיליון סיבות לזה
אל תחשוב ישר "היא לא רוצה לדבר איתי! , היא מתחמקת!" עוד לא נתת לזה צ'אנס....
דבר איתה בבית ספר תנסה לדבר איתה עוד כמה פעמים באייסיקיו ואם תראה באמת
שהיא מתחמקת ממך (ושאני אומרת באמת אני מתכוונת שתנסה להסתכל על זה מבחוץ לא כמו ילד מאוהב) אז תדבר איתה תשאל אותה אם יש סיבה לזה....
הכל רק התחיל עוד לא נתת לזה צ'אנס... ואתה כבר מתייאש?! מתוק אתה בתחילת הדרך...
אם בסופו של דבר תתאכזב (ואני באמת מקווה שלא) יש לך עוד דרך ארוכה בשביל זה....
וגם אם זה יקרה זה לא סוף העולם!!!! כל סוף הוא התחלה חדשה עם הזמן יעבור לך ממנה
ותחשוב איזה מטומטם הייתי שאמרתי:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי tomcoh

החלטתי שמהיום אני לא אשאף יצפה או אפילו יחלום על בנות שמצאת חן בעיניי..

בקיצור מותק בהצלחה לך!!! ואף פעם אל תתיאש כל כך מהר!!

ישן 15-11-2004, 20:31
  tomcoh tomcoh אינו מחובר  

ואיי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי -DeKeL- שמתחילה ב "וואו בנאדם.... לא צריך להסחף..."

תודה רבה נתתם לי להסתכל באופטימיות... קצת
למרות שגם ככה החיים שלי עכשיו בתסבוכת ככה שזה משפיע בצורה קיצונית..

אבל ככה אם אני רואה ילדה יפה... אבל לא מהמזוייפות האלה יפה שאתה יודע שהיא גם יפה בפנים
יש לי כזה מן סוג של בנות שאני נמשך אליהם מאוד.... אז אין אני כבר "מתאהב" חושב עליהם כל היום מטפח ציפיות ובגלל שאני לא כזה טוב עם בנות אני תמיד מתאכזב.... וקשה לי לדחות סיפוקים ואני לא מתמודד כל כך טוב עם האכזבה ... אבל אני יודע לא לדבר איתה כי אם אני אדבר איתה אני אפתח ציפיות והיא לא בליגה שלי...

ואני מקווה שזה יעבור מהר למה זה כואב לאללה מסיח ומשפיע על הרבה דברים מהרבה דברים ואני נכנס לדיכאון עמוק..
ישן 15-11-2004, 21:31
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
תקשיב טוב
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "ואיי"

אז ככה, אין כזה דבר "לא לליגה שלי"
אני בכלל לא מאמין בדבר כזה שניקרא "ליגה" (אתה מבין למה אני מתכוון...)

אלה הבנות שאתה צריך לקרוא להן "לא בליגה שלך":
זה הולך ככה, יש בנות יפות ורדודות שגם אם היו רוצות אותך מהר מאוד היית יודע ש"זה לא זה" ותאמין לי לא היית רוצה אחת כזאת בשבילך.
יש בנות יפות ופחות רדודות אבל מאוד איכפת להם מה"מקובלות" שלהם וממה אנשים יחשבו אם הם יידעו שאתה איתם, שגם אז אני לא חושב שלטיפוס שלך כל הקטע של הפחד מ"מה אנשים יחשבו"

כל שאר הבנות ב"ליגה" שלך

אתה צריך לכבוש את הפחד שלך ולדבר עם כל אחת שמוצאת חן בעיניך, ככה דיבורים סתם, לאו דווקא דיבורים על חברות, אני בטוח שזה יעזור לך להעלות קצת את הביטחון העצמי שלך ולכבוש קצת את הפחד שלך.

בכל מקרה אם אתה אומר שהפנימיות של זאת שהתאהבת בה טובה מאוד וכיף לך לדבר איתה (בזמן הקצר שעשית את זה) אז כדאי לך לפנות אליה ולדבר איתה, גם כן סתם דיבורים. אם הצלחת להצחיק אותה בICQ אני בטוח שתצליח גם פנים אל פנים. הדרך להצלחה זה תמיד לגבור על הביישנות.

אם אתה רוצה ל"השיג" בחורות אתה חייב להיות יכול לדבר איתן, אחרת גם אם תהיה לך חברה ולא תהיה משוחרר איתה תנסה לדמיין אילו יחסים יהיו לכם. אני יכול להגיד לך:לא טובים בכלל.

אני הייתי פעם ביישן, מאוד ביישן אפילו, אבל הצלחתי לכבוש את הביישנות שלי ואני בטוח שגם אתה תצליח.
אז בהצלחה
ישן 16-11-2004, 09:12
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
כללי אני לא מאמינה למה שאני קוראת....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "ואיי"

מותק,אתה פי 4 עליה ! מה זאת אומרת לא בליגה שלי???? שתלך לחפוף!
אמרת שהיא חדשה נכון?אז הקטע הוא שהיא מנסה להתחבר ל"מקובלים" כביכול....ולאלה (כמו שאתה אמרת) שיוצאים עם היפות , אז תאמין לי שהיא לא שווה את הדיכאון שלך בכלל.....אם היא לא מוצאת שאתה מספיק טוב בשבילה,זאת היא שלא מספיק טובה בשבילך....
היא כניראה מהבנות שאוהבות פוזה וכל זה,אוהבות את כל הפוליטיקאים האלה שישר אחרי כמה מילים יפות הן נופלות שדודות...
אז היא לא לרמה שלך,וזה שהיא יפה לא מסמל עליה כלום וגם אם אתה אומר שהאופי שלה מקסים אז אתה הצלחת להכיר את הצד הנחמד שלה, כי מן הסתם היא לא תראה לך צד מכוער...
בקיצור כמו שכבר אמרתי-שתלך לחפוף!
תרים ראש ותמצא מישהי אחרת שבאמת תיהיה שווה את המחשבה...
נ.ב.
אתה אומר שהיא מתחמקת מימך....יכול להיות מאוד שמי שאומר את זה זה הילד המאוהב והלא אובייקטיבי...תחשוב!

ישן 16-11-2004, 09:36
  tomcoh tomcoh אינו מחובר  

ואוו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "כל כך כואב לי #$$@#"

תודה חברה.... על התגובות הנפלאות האלה לא ציפית לכך ממש חיממתם לי את הלב
אז ככה אתמול הרגשתי פשוט חנוק יצאתי קצת לשבת עם חברים שלי...
ושחזרתי קיבלתי ממנה הודעה ורשמה :"חחחח אני לא מתעלמת ממך רק עכשיו הגעתי למחשב"
כל כך שמחתי .... אני כזה לפעמיים עם בחורות אני אחריי כמה ימים אני כבר מתחיל לחשוב כל מיני דברים...

תראו היא חדשה... בבצפר שלנו... אני עדיין לא יודע את מצבה בחברה.... אבל ראית כמה מה"זיינים" של בצפר מדברים איתה יכול להיות שהם רק התחילו איתה ולא היה לה נעים...
אבל מן הסתם אם היא יפה .. אני לא הראשון שהבחנתי את זה... ורוב היפות השתן עולה להם לראש...

קיצר אני רוצה לדבר איתה בבצפר אבל כאילו לא נול פנים אני יכול להיות אני בטבעיות אבל אני יודע שאיך שאני אראה אותה אני יהיה לחוץ כמו לאדע מה ואני לא אדע פתאום מה להגיד....

אני אשמח .... אם תוכלו לתת לי עצות איך לגשת אליה... (היא לא יודעת מי אני עדיין)....
להגיד שלום קצרצר כזה מה קורה.. או אולי לבקש ממנה להיפגש איתי בפהסקה נדבר קצת ככה...
אולי אני אשלח לה תמונה קודם ואני לא יפתיע אותה.. לאדע תעזרו לי זה מאוד חשוב לי...
ועוד פעם תודה רבה לכולם אני אמשיך לעדכן אתכם )))
ישן 16-11-2004, 10:07
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
כללי חחחחחחח איך שימחת אותי עכשיו...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "ואוו..."

אמרתי לך שתחשוב קצת....אתה היית יותר מידי פרנואיד..
טוב אז ככה,דבר ראשון שיש לעשות זה אם אתה רואה אותה לא להתרגש ולא לגמגם (מניסיון אישי שלי... )
דבר שני אם אתה רוצה לשלוח לה תמונה -בכייף! למה לא? רוב הסיכויים שהיא אפילו תגיד:אני מכירה אותך! (או משו בסגנון....)
בקיצור אם וכשתיפגשו תדבר איתה על דברים הכי רגילים שאפשר לדבר עליהם....אל תחשוב יותר מידי ואל תישבור ת'ראש על נושאים כי זה יבוא לך ואני מאמינה (ומקווה...) שהיא לא בוקית ותדע גם לענות ולפתח שיחה...
אני באמת מקווה שתעדכן אותנו....
שיהיה המון בהצלחה וגם אם לא ילך,בקטנההההה זה לא הסוף!
כי בסופו של דבר הכל יהיה בסדר,ואם עוד לא בסדר-אז ז"א שלא הגיע הסוף......

ישן 17-11-2004, 08:46
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
שוב
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי טמיסלב שמתחילה ב "תראי אחי.. משיחה אחת באיי סי..."

אני יגיד לך...
תוציא את האיייסי מהתמונה הוא לא חשוב..
תנסה לדבר איתה כמה שפחות באיייסי..אני יודע על מה שאני מדבר..כמה שזה קשה תוציא אותו מהמשוואה..
תיפגש איתה בביה''ס,ותדבר איתה אחרי זה קצת באייסי..ותנסה לשבת איתה אייזה הפסקה להתיידד איתה,הידידות צריכה לבוא מהחיים האמיתים ולא מהאייסי..זה העצה שלי,כי בנות ובעיקר בנות יפות,אין להם עצבים לשבת מול המחשב ולבלבל את הביצים..לפעמים אין להם חשק לדבר אפילו אם מישו שהם מכירים..
אני יכול להעיד על עצמי יש איזה אחת שאני מת עלייה וממש אוהב לדבר איתה..אבל אף פעם אני לא שולח לה הודעות ,כי אני בכלל לא מחפש אותה באייסי אני מתחבר רק בשביל החברים שלי,ומי שאני רוצה לדבר איתו באותו זמן,ככה שאל תיקח אישי אם היא לא מדברת איתך.אפילו אם מאוד תתקרבו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:42

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר