לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2005, 11:02
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
טבח טנטורה או שקרי הניאו שמאלנים

בחברה הישראלית יש הרבה מפגעים ומחלות, ואחת מהן היא יפי הנפש " המשכילים ".

חלקם בעלי תארים באקדמיה. אנחנו, כמו מטומטמים סליחה על הביטוי, שומעים את השטויות האנטי יהודיות ואנטי ישראליות שלהם, ומשאירים אותם בתפקידם. לדוגמא, אילן פפה. מר פפה, שפעל רבות למען החרם של האוניברסיטאות הבריטיות על ישראל, מתבטא בצורה אנטי ציונית, שמלוות בהערות גזעניות על עדות המזרח ומכנה אותם

" ערבים שלמדו להיות יהודים ", טורח להשמיץ את האוניברסיטאות בהן הוא עובד, ובכל זאת משאירים אותו בתפקידו.

אילו אני הייתי דיקן האוניברסיטה, הייתי מפטר אותו, או מתלוננן עליו. אבל ד"ר פפה ה"נחמד " הגיע לשיא האנטי יהודיות שלו לפני מספר חודשים, כאשר אישר עבודת תזה של תלמיד, על " פשעי הכיבוש " או, הטבח בטנטורה במלחמת העצמאות.

לפי דבריו של ד"ר פפה, ותלמידו ה" לא מושפע ", הפלמ"ח ( חטיבת אלכסנדרוני ) ביצעה טבח בתושבי הכפר הערבי טנטורה.

רק חבל מאוד שזה לא קרה מעולם. תושבי הכפר המבוגרים אינם זוכרים שום דבר מסוג זה, רק שהם התכנסו במרכז הכפר לפקודות החיילים.

ועוד עובדה מעניינת:

היסטוריונים ערבים ומוסלמים המחפשים תמיד כל סיבה להשמיץ ולגנות את ישראל והיהודים בפרט,לא ציינו מעולם אירוע כזה תחת הגדרת " פשעי האויב הציוני ".

טוב מר פפה, אני מניח ומקווה שזה יגרום לך סיבוכים בקריירה האקדמאית שלך, כיוון שנמאס לציבור לשמוע את שקרי השנאה העצמית שלך.

ובכן, אני מקווה שלאחר פרשה זאת, כל ה" משכילים " יפי הנפש למיניהם, יפסיקו לפזר את השטויות שלהם, כיוון, שכך אתם יורדים בדיוק לרמה של המנהיגים הפלסטינים הממציאים תעמולה המגנה אותנו, הרמות האלה, הן בהחלט לא רמות להן הייתי מצפה ממשכיל, ואם מאמר זה עדיין לא שכנע אתכם, נא בדקו את עובדות ההיסטוריה לפני שאתם יוצאים עם הכרזה קולנית.

אבל, אתם יפי הנפש, לא שמאלנים אפילו, אתם ניאו שמאלנים. ומבלי שאתם שמים לב, אתם גזענים כלפי עמכם, ואף מגדילים את הפער העדתי. כיצד אתם גזענים כלפי עמכם?

ובכן, אתם יוצאים מנקודת הנחה שכל מי שלא שמאלני, הוא אדם לא מחונך וחסר השכלה. ובינינו, עובדה ידועה לכל, רוב המשכילים ( יפי הנפש ) שלנו הם אשכנזים והימנים הם ברובם ספרדים ושאר יוצאי עדות המזרח. ברגע שאתם תופסים את עדות המזרח כחסרות השכלה, אתם בעצם גורמים לרגשי נחיתות ומכאן גדל הפער העדתי. ובכן, אל תאמרו לי שאתם לא חושבים כך. בית ספרי הוא אחד הריכוזים הכי גדולים של ניאו שמאלנים בישראל ונקראתי לא מעט פעמים גזען בגלל שלא הסכמתי עם העמדה השמאלנית ונשאלתי: " כיצד אדם שאבותיו הגיעו מאירופה וסבו הוא ניצול שואה יכול להיות ימני בדעותיו? "

לכן, אני חושב שאתם מגדילים את הפער העדתי, כי לפיכם, כל השמאלנים הם אינטליגנטים וכל הימנים הם אנשים חסרי השכלה. אבל עבורכם, שמאלני טוב זה רק אשכנזי שיודע להיות שמאלני טוב. ובכן, אני מכיר הרבה ימנים ושמאלנים ואני מכיר המון אינטלקטואלים ימנים מעדות המזרח החכמים בדיוק כמו משכילים אשכנזים. אבל למה אני צריך לומר?

פשוט נצטט את ד"ר פפה: " עדות המזרח הם ערבים שלמדו להיות יהודים.. "

כך שהגזענות היא גם נגד יהודים. כך, זה גרוע להיות גזען נגד עם אחר, אך זה גרוע כפליים להיות גזען נגד עמך שלך.

ובכן, ניאו שמאלנים הם גזענים אם כך. הם גזענים, שלא רק שהם גזענים נגד יהודים, הם גם גזענים נגד ערבים. הם חושבים שהערבים לא מסוגלים לחשוב בצורה הגיונית. לדוגמא דיון שהתקיים בכיתתי לערבית על ספר הקוראן שהושלך לשירותים במחנה המעצר גואנטנמו:

מורה: " ובכן, אני מניחה שקראתם על מה שקרה עם הקוראן? "

תלמידה 1: " ובכן, זה רק מראה כמה אנחנו טועים, החיילים האמריקאים הם ברברים. "

אני: " ובכן, לידיעתכם, פלסטינים השתמשו בתנ"ך כנייר טואלט, אז אם הם רוצים כבוד שיתנו כבוד. "

תלמיד2: " למה אמרת פלסטינים ולא מספר פלסטינים? "
תלמידה1: " באמת למה? "

אני: " למה את אמרת חיילים אמריקאים ולא מספר חיילים אמריקאים?

למה לא שופטים אותם?

הם לא אחראים למעשיהם? "

תלמידה1 בתמיכת הכיתה: " לא הם לא אחראים, כיוון שהם לא מסוגלים לחשוב ברמה שלנו. "

באותו רגע לא חשבתי על זה שהפסדתי בדיון, אלא נדהמתי מהתשובה. רוב כיתתי היא ניאו שמאלנית, אבל זה רחוק ממה שציפיתי. ציפיתי לכן, אבל ישראל לא בסדר, אבל בהחלט לא לזה. אני הוכיתי בהלם מתשובה זאת וגם כמה חברים טובים שלי, שהם שמאלנים ( מרצ ) נדהמו מהתשובה וקראו לה גזענות. ובכן, האם יש כאן מישהו שמסכים עם זאת?

אני, לא מסוגל לחשוב בכזאת צורה. ובכן, אני מקווה שמישהו יוכל להסביר לי זאת ולגרום לי לראות את זה בעין יותר יפה, כיוון שאיני רוצה לשנוא את בני עמי. אם כך, אני אהפוך לאנטי ניאו שמאלני. ובכן, כל הניאו שמאלנים שקוראים זאת, אני מקווה שדרך מאמר זה תוכלו לראות את עצמכם בדיוק כמו שהימנים רואים אתכם וד"ר פפה, התפטר לאלתר מתפקידך, ככה או ככה גרמת רק צרות. אני מקווה, שפרשת טנטורה תלמד את יפי הנפש והניאו שמאלנים לקח – או אם לא, אני מקווה שהכל יתפוצץ לכם בפרצוף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר