לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2005, 11:03
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
עיתון הארץ

למה עיתונים נועדו?

כדי לספק חדשות, מאמרים ושאר דברים מעניינים. אבל החשוב מכל לדעתי הוא שעיתון יהיה כמה שיותר אובייקטיבי ואמין. יש עיתונים שמצליחים בכך כגון " מעריב " וישנם עיתונים שמצליחים פחות והם הג'רוסלם פוסט והארץ.

חברה הנקראת קמרה Camera – Company For Accuracy In Middle East Reporting , המחפשת טעויות בכל חברות התקשורת המסקרות את המזרח התיכון, מראה טעויות, רציניות למדי של הארץ, שלא נעשה דבר לתיקונם.

אבל האם אלה טעויות מכוונות?

שפטו בעצמכם, טעות בולטת למדי, ( אני לא קובע לגבי ימין ושמאל – אלה הן רק דוגמאות ), הייתה, ש800000 פלסטינים נמצאים בבתי כלא ישראלים ללא משפט.

לי זה לא מסתדר, הרי אז היו קמות צעקות אדירות. אבל מתברר שמספר הפלסטינים שנמצאים במצב הזה הוא 800.

לא שזה בסדר, אבל לפעמים מפספסים. הייתי אומר בסדר שיש טעות בהדפסה אם היו כותבים 8000, הוסיפו אפס בטעות. אבל 800000?

זה כבר מוגזם, זאת לא יכולה להיות טעות תמימה.

לי זה נראה כמו שקר תעמולתי מכוון, שנתפס. לשקר אין רגליים. לאחר שנשלחה למערכת העיתון בקשה לתיקון טעויות אלה, הן לא תוקנו, או שפשוט התעלמו מהן....

גם סדר מיקום הידיעות בעיתון מוכיח זאת, לא?

ביתי מנוי על הארץ, ויוצא לי לקראו. כתבות על דברים רעים שישראלים עשו, תמיד יופיעו בהתחלה, לדוגמה הקצין שביצע וידוא הריגה בילדה המסכנה ההיא. הארץ עשה מזה מטעמים, וקשר זאת לאיך הכיבוש משחית וכו' ועבר זמן עד שהם הפסיקו לפרסם מאמרים בנושא. לעומת זאת, כאשר עיראקים שרפו בחיים חיילים אמריקאים, הכתבה סוקרה באופן שטחי למדי, ובהחלט לא בהיקף של וידוא ההריגה, וזה דבר חמור לא פחות.

לי זה נראה כתעמולה סמויה, שדוחה אותי לא מעט. עיתון משתדל להיות אובייקטיבי, אך הארץ משתדל להיות סובייקטיבי.

כך, שעיתון הארץ הוא עיתון שמאלני וסובייקטיבי, וקוראיו קוראים את מה שהם רוצים לשמוע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר