לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2005, 11:24
  לאורו נלך לאורו נלך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל לאורו נלך שלח הודעה דרך MSN אל לאורו נלך
עזרה בבקשה, חייב תשובה דחוף עד יום א'...

הבעיה:יש לי זיכוי למצלמה חדשה על סך 2,380 ש"ח, ואין לי מושג מה לקנות..

הסבר ורקע לבעיה
שלום רב לכווולם...
ב10.10.04 קניתי את Z3 של מינולטה בCamera4Less (שירות מעולה, תיכף תבינו..)
לפני 26 וששה ימים ניגשתי לתיקון של הזום (הוא לא עבד) ולניקוי חיישן,
אמרו לי שתוך 14 ימי עבודה המצלמה תהייה מוכנה, בינתיים קיבלתי מצלמה חלופית.
(כן,כן.. מצלמה חלופית! פעם ראשונה ששמעתי שבזמן תיקון [ולא של רכבים] מקבלים מוצר חלופי... אומנם זו הייתה Z2, אבל חלופית...)

ביום ג' קיבלתי הודעה שהמצלמה מוכנה, הגעתי היום, ובזמן שאני בודק את המצלמה התברר לי שהזום שוב לא עובד...
שאלתי את המוכר שם, וטענתי שזה ממש לא בסדר שאומרים שתוך 14 יום המצלמה מוכנה, והיא מוכנה בפועל רק לאחר 26 יום, ואחרי הכל הבעיה לא תוקנה ...

אז הוא חשב כמה שניות, ואז: רוצה לשדרג אותה לZ5?
אני כזה "מה?"
אז הוא מסביר שהוא פשוט מציע לי מצלמה חדשה ע"פ סכום הקניה (הוי אומר 2,380 לעומת המחיר העכשוי-1,500...)

בקיצור - הבעיה היא כדלקמן:
אני צריך לחזור אליו ולהגיד איזו מצלמה אני רוצה מכל המצלמות שיש להם...
הזיכוי 2,380 ש"ח... (אני יכול עוד להוסיף, אבל ממש מעט... |אין לי תקציב, גג 600 ש"ח...)
אז מה לקנות? למה הכי כדאי לי לשדרג?...
(חשוב לי שהמצלמה לא תהייה מקובעת, שיהיה לה אפשרות לגוון עם עדשות ופילטרים וכו'...
לכן אני כ"כ שמח שיש לי אפשרות לקבל חדשה...)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2005, 12:07
  idanst idanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי לאורו נלך שמתחילה ב "אני רגיל לאופטי X12.... אבל..."

אין רפלקסיות דיגיטליות בכאלה מחירים, אבל כמעט לכל קומפקטית בסדר גודל הזה יש כל מיני מכפילים ועדשות שמורכבות על ונותנות יותר זוויות רחבה או עוד טלה.

כמו אלה למשל שמתלבשות על ה5060 http://www.wrotniak.net/photo/c5050/wcon-tcon-c.html

בכל מקרה, על מצלמת זום X10 ,פחות או יותר ,לא הייתי ממליץ לך במחיר הזה כי האיכות לא משתווה למצלמות עם פחות זום.

נורא הייתי ממליץ לך לנסות את ה7070 (או ה5060) של אולימפוס שהיא בטווח המחירים שלך וגם את אחת מסדרת הG של קאנון.

עם תוסיף עוד קצת יותר כסף מה600 שיש ברשותך גם ה8080 יכולה להיות אופציה לפי המחירים שראיתי באתר שלהם.

אני ממליץ לך על אולימפוס כי פשוט אותם אני הכי מכיר ויכול להבטיח שתקבל תוצאות טובות תמורת הכסף, אבל יש עוד מצלמות אפשריות גם לקאנון ניקון פאנסוינק וכו' שאני מקווה שמישהו יעזור לך איתן פה.

ישן 08-07-2005, 16:37
  alon737 alon737 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי idanst שמתחילה ב "[QUOTE=Dutchy]לזאת שהמלצתי..."

עידן... למה סתם לדבר? לרוב המצלמות UZ של היום במחירים של 2000-3000 שקל יש מהירויות תגובה, AF וכל השאר מצוינות בסטנדרטים של מחירים כאלה. גם איכות לא חסר, אתה מוזמן להסתכל בגלריות של DPREVIEW של הסוני H1, פנסוניק FZ5 והקנון S2. (במיוחד השתיים הראשונות) במחירים כאלה גם מצלמה עם זום רגיל לא מוציאה תמונות טובות יותר ברוב המקרים.

אם הH1 כבר הייתה בארץ הייתי ממליץ לך עליה אבל כנראה שזה יקח עוד קצת זמן ואתה צריך את זה ביום ראשון, אז אני אומר שתלך על הS2, או אם אתה רוצה לחסוך את ה400 שקל אז לך על הFZ5. (ההבדל העיקרי הוא בסרטוני הוידאו ובמאקרו אבל חשוב לראות גם איך הם מרגישות אצלך ביד, בנוסף התמונות של הפנסוניק גם חדות יותר)

ד"א באמת אחלה של שירות!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר