לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2005, 15:38
  יוסי בכינור יוסי בכינור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.05
אבו מאזן הודה בטלוויזיה: הרשות הפלסטינית הורתה לרצוח ישראלים

http://www.makorrishon.net/article.php?id=4130

דברי אבו מאזן לטלוויזיה הפלסטינית, 14 בפברואר השנה:

"...כאשר אני דורש את (שחרור) האסירים, אני דורש את האסירים מכיוון שהם בני אדם שביצעו פעולה שאנחנו, אנחנו פקדנו עליהם לבצע, אנחנו כרשות. אין מקום להענישם בזמן שאנו יושבים לשולחן אחד (עם הישראלים), דנים ומנהלים משא ומתן". (...)
...זאת מלחמה, ומלחמה (פירושה) שאתה פקדת על חייל להרוג, ואני פקדתי על בני, או אחי, או על מישהו אחר שביצע את חובת ההתקוממות (או ההתנגדות). זה הרג וזה הרג... זהו לוחם וכמוהו כמו כל אדם לוחם בתקופת מלחמה... מהו שוויי מול האזרח הפשוט? האזרח הפשוט יאמר לי: 'מה הבאת לי? אתה פקדת עלי, אתה אחראי עלי'".

נערך לאחרונה ע"י העכבר ששתק בתאריך 08-07-2005 בשעה 20:36. סיבה: לפי סיכום עם הכותב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2005, 19:04
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
השיח הפלשתיני הפנימי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסי בכינור שמתחילה ב "אבו מאזן הודה בטלוויזיה: הרשות הפלסטינית הורתה לרצוח ישראלים"

אפשר לומר הרבה על הפלשתינים אבל אי אפשר לקחת מהם את הכנות שלהם בשיח הפנימי ואני לא אומר את זה בציניות. כפל הלשון שלהם מתואם בקודים הדתיים שלהם ומתגלה כאפקטיבי ביותר.
יש להם את האמירה הכביכול שפויה כאשר הם מדברים לאוזניים מערביות או ישראליות, אז הם מדברים את שפתו של המערב, לא באופן יבש שפה כשפה, אלא יודעים לכוון אל הרגישויות של המאזין.
לעומת זאת השיח הפוליטי הפנימי שלהם, הוא אמיתי הרבה יותר, אפילו אם הוא מוקלט. כאשר הם פונים לבני עמם או דתם, הם מדברים בשפה אחרת ללא כל חשש ומורא.
תמיד יהיו ביילינים ופרסים שיעשו את העבודה העבורם ויסבירו כי הדברים נאמרו לצורכי פוליטיקה פנימית,
אילו רק דיבורים ולא מעשים, הם מדברים כדי לפייס את הקיצוניים ועוד תירוצים מתירוצים שונים.

החדשות הכי אוטנטיות ומעניינות כמעט תמיד מתורגמות ישירות מהתקשורת הפלשתינית לפני שהן עוברות את שירותי מכביסת המילים של אתרוגני התקשורת הישראלית.
ישן 08-07-2005, 22:55
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
קרא. אני כבר הספקתי לשכוח.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי old שמתחילה ב "איך הוא מימן ?"

אם הוא לה היה מממן את זה - לא היינו מדברים על זה.

ב-1972 היה אבו מאזן אחראי לגיוס המימון הדרוש לרצח האתלטים הישראלים באולימפיאדת מינכן. את כישוריו הארגוניים-חתרניים רכש במוסקבה במתקני הק.ג.ב. אבו מאזן היה מהארכיטקטים של יחסי אש"ף עם משטרי האימה של מוסקבה ומזרח אירופה. את הדוקטורט שלו רכש באוניברסיטת לומומבה במוסקבה, שם השתלם בהכחשת השואה. כל חברה מערבית היתה מקיאה מקרבה מכחישי שואה, אך את אבו מאזן מחבקים. בסך הכל הוא רוצה לחזור הביתה – לצפת – בשלום.
מתוך http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3031701,00.html

"אבו מאזן היה שר האוצר של רצח הספורטאים"
אבו מאזן מימן את רצח הספורטאים

Did Mahmoud Abbas Finance the 1972 Munich Olympic Takeover? - And
The Abu Mazen (Mahmoud Abbas) - Munich Massacre Connection

ואם כבר, אז זמנו של מי שגייס את המימון לרצח האתלטים הישראלים במינכן אוזל והולך לפי סגן השר בוים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר