לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2005, 23:37
צלמית המשתמש של CJ-the-one
  CJ-the-one CJ-the-one אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CJ-the-one
שלום לכולם אני חדש ומביא שאלה עמי!!!

אני די מתמחה בכל מה שקשור להיסטוריה ופוליטיקה ותחומים אחרים ממדעי הרוח .
וכבר שמתי לב שהפעילים בפורום היסטוריה לא טיפשים בכלל , וזה טוב כי הרב לא בקיאים בדור שלנו בהיסטוריה ושונאים אותה.

יש לי שאלה ...מופנית בעיקר לאלה שיודעים הרבה על הוד רשעתו מר. אדולף.

האם יש מקום להבין את דרכו של היטלר לאור עובדות החיים שלו ...(מי שיודע את הביוגרפיה ממש טוב ולא תקציר מפגר של כמה עמודים...)??

אסביר את כוונתי...אנחנו נוהגים לשפוט מנהיגים מרושעים על פי התוצאות שהם הביאו וכו' ודרכם האישית...אבל משהו מביא את האדם לעשות את אשר עשה ...ובמקרה של היטלר זה קיצוני ובולט מאוד לעין ..

אומרים הוא גאון אשר טעה בעם ..לדעתי הוא לא טעה בעם...(לאותה עת, העם היהודי היה בדיוק מה שהיטלר היה אמור לפעול נגדו)....

כאמור תנסו לדון בשאלה הזו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2005, 21:18
צלמית המשתמש של CJ-the-one
  CJ-the-one CJ-the-one אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CJ-the-one
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "השאלה שלך, לא משהו (בלשון המעטה)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Big Joe
וככל שהסברת אותה היא נראית רע יותר ויותר. אבל לפני שתסביר את הההצהרה המפליאה שלך בתוך הסוגריים - לא נראה לי שאתה ראוי לתשובה.

למה לא משהו?ועוד בלשון המעטה ?
הגזמת.

השאלה היא עניינית מאוד, וחשובה לשיפוטתנו האישי...כי אנחנו אוהבים להיות חכמים בדיאבד...

התשובה של לבני טובה...ואני די מסכים .

ולגבי העם הנכון הכוונה שלא היה עם אחר שהיה יכול להוות שעיר לעזעזל להיטלר כי העם היהודי היהודים היו אלה ששלטו בבנקים בעלי השפעה וכו'...

מקווה שעכשיו אתה מבין את הכוונה.

ישן 09-07-2005, 14:28
  לבני מנהל לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אם הצלחתי להבין את כוונתך התייחסותי היא זו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CJ-the-one שמתחילה ב "שלום לכולם אני חדש ומביא שאלה עמי!!!"

היטלר מבחינת העם הגרמני בשנות העשרים של המאה הקודמת היה אם ניתן לומר האדם הנכון בזמן הנכון.
הוא גילם באישיותו קצת מכל אחת מהתכונות הנ"ל - לאומניות קיצונית, כשר ביטוי, אישיות סוחפת,שנאה קיצונית לכל מה שלא מייצג את הגזע הארי וסוג מסויים של טירוף !
כל התכונות הללו הלכו והתעצמו עם הזמן וחשוב לציין כי הוא גם היה כמובן מוקף בעושי דברו.
קשה לקבוע אם לילדותו והרקע שממנו הוא בא היתה השפעה על אישיותו ולו רק מהסיבה שעד היום נכתבו כבר עשרות תחקירים וספרים שבאף אחד מהם לא מובאות עובדות חד משמעותיות על פרקים אחדים מעברו.
מי כמוך בטח יודע שכבר נכתב בעבר שהוא היה בעצמו חצי, שליש, או רבע יהודי.../ שהוא היה הומו סקסואל / שכב עם אחיניתו גלי ראובל/אביו התעלל בו ובאימו / היה בעל אשך אחד........
לדעתי האישית, את האמת המוחלטת ובעקבות זאת את התשובה לשאלתך (המצויינת כשלעצמה) לצערי כבר לעולם לא נדע !
ו... ברוך הבא לפורום .
לבני.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר