לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2005, 09:19
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מענין אם כאשר קיים חוק אתה בכלל נשמע לו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי longbo שמתחילה ב "יש להוציא את חוק גיוס חובה אל מחוץ לחוק."

לא כדאי למות בעד מדינת ישראל - כדאי לחיות בה ולהפכה למדינה שיהיה נעים וטוב לחיות בה.
לא כדאי לבזבז שלוש שנים כל כך חשובות מהחיים - אבל זהו אילוץ שנכפה עלינו, על מנת שמרבית חיינו יהפכו לחיים של פריחה ויצירה.
צה"ל הוא צבא ההגנה לישראל - יש המנסים להשתלט עליו ולהכניס בו רוח זרה ולהפכו לצבא הנתון למרותם של רבנים שהקשר ביניהם לבין המציאות מקרי ביותר.לא יקום ולא יהיה כדבר הזה.
צה"ל איננו מגרש אף אחד. צה"ל מקיים את חובתו לקיים את החלטות הממשלה וכנסת ישראל. צה"ל הוקם על מנת למגן על מדינת ישראל ולא לעסוק בהגנתם של הרפתקנים המסכנים את כלל אזרחי מדינת ישראל ואת המשך קיומה של המדינה.
אני גאה באותו צה"ל השומר על מוסר חייליו. עת להרוג, עת לשבות וגם עת לשחרר.
מי שחורג ממוסר זה חייב לבוא על עונשו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2005, 20:50
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
אתה מתעסק בתפל
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי longbo שמתחילה ב "למה לפני 57 שנים?"

מה שמשנה זה מה שבאתי להעביר ואני סבור שתפסת את הנקודה!

גם אני יכול להגיד למה 100 שנים? מה לפני 2000 שנה לא נלחמו פה על הארץ? לא שלחו מרגלים ונלחמו ביושבי הארץ הטפילים?

הנקודה היא שאם אתה לא תשרת בצבא ואזרחי המדינה יחליטו "להוציא את חוק גיוס חובה למחוץ לחוק", כדבריך, אז אנחנו נגיע לבעיה קשה. להגיד לך מה הבעיה?
אנחנו מוקפים מכל צדדנו בערבים, (שונאי ישראל!) חוץ מהים הגדול- אליו נזרק בסופו של דבר בלי צבא שיגן עלינו.
כבר נלחמנו נגד שבעה צבאות ערב בו זמנית ועברנו את המלחמה בזכות העקשות והחזון של הלוחמים. מלחמה כזו יכולה לבוא עלינו בכל רגע. האם גם בעתיד ננצח בלי צבא חזק?

הירוק בכל זאת עולה

ישן 10-07-2005, 06:27
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
אני לא מקבל את הטיעון שלך.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "אתה מתעסק בתפל"

אני לא אשלח את הבן שלי לצבא להיהרג על שטח אדמה שכבר היה שלנו ושעליו כבר נהרגו יהודים גם אם תיתכן מלחמה ביננו לבין מדינות ערביות באיזור.
אתה צריך להבין שנגמרו התירוצים. ברגע שאתה מחזיר שטחים ששיחררת מתוקפן ללא תמורה מדינית ועוקר ומגרש יהודים מאותם השטחים (לאחר שנאמר להם מכאן לא נוריד אתכם לעולם) נגמר המשחק ונגמרה המוטיבציה.

אתה אולי צעיר ואנרגטי ומלא מרץ אבל אני איבדתי על כיבוש עזה קרוב משפחה .דוד ונלחמתי במלחמת יום הכיפורים ואיבדתי חברים בני כיתתי ואני לא מוכן יותר לשלם את המחיר.
את היקר לי מכל את הבן שלי לא אשלח לצבא ובטח שלא לקרבי כי המשחק לדידי נגמר.
העם רוצה לחזור ל48 בבקשה אבל לא על חשבוני.

זה היום שאחרי ההתנתקות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר