לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2005, 13:20
  ofir12_ ofir12_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.05
שאלה אני נואש ! בעיה קשה בphp לאף אחד אין פתרון

יש לי בעיה בPHP במערכת הרשמה שאני בונה זה קובץ הלוגין.
אני כבר יומיים לא מצליח כל פעם יש שגיאה ואני לא מבין למה !!
תעזרו לי !
קוד:
<? /* בדיקת משתמש */ include 'db.php'; // Conver to simple variables $username = $_POST['username']; $password = $_POST['password']; if((!$username) || (!$password)){ echo "עלייך להזין שם משתמש וסיסמא <br />"; include 'login_form.php'; exit(); } // Convert password to md5 hash $password = md5($password); // check if the user info validates the db $sql = mysql_query("SELECT * FROM users WHERE username='$username' AND password='$password' AND activated='1'"); $login_check = mysql_num_rows($sql); if($login_check > 0){ while($row = mysql_fetch_array($sql)){ foreach( $row AS $key => $val ){ $$key = stripslashes( $val ); $result = mysql_query("SELECT id FROM users WHERE username = '{$_POST['username']}'"); mysql_query("UPDATE users SET last_login=now() WHERE userid='$userid'"); while ($row = mysql_fetch_array($result, MYSQL_BOTH)) { setcookie("name", $userid, time()+60");' } { header("Location: login_success.php"); } else { echo "You could not be logged in! Either the username and password do not match or you have not validated your membership!<br /> Please try again!<br />"; include 'login_form.php'; } ?>

זאת השגיאה השורה מודגשת !
Parse error: parse error in d:\program files\easyphp1-8\www\login.php on line 38

אני לא מבין מה הבעיה בשורה הזאת.. אני חושב שהשגיאה עוד לפני.. תעזרו לי אני נואש ! :cry1:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2005, 13:40
  דקל דקל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.03
יש כמה בעיות בקוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ofir12_ שמתחילה ב "אני נואש ! בעיה קשה בphp לאף אחד אין פתרון"

דבר ראשון - כשאתה מדביק קוד PHP תתחום אותו בבקשה בין הטאגים [php ][/php]
בשורות 24-26 לא ממש מובן מה אתה מנסה לעשות:
קוד PHP:
 while($row mysql_fetch_array($sql)){ 
    foreach( 
$row AS $key => $val ){ 
        $
$key stripslashes$val ); 
אם אפשר לקבל הסבר מה אתה מנסה לעשות פה זה יהיה נחמד לדעתי הגישה פה לא ממש נכונה....
בשורה 34:
קוד PHP:
 setcookie("name"$useridtime()+60");' 
יש לך מרכאות אחרי ה-60 (שלא אמורות להופיע שם) ובנוסף יש גרש בסוף השורה (שגם הוא לא אמור להופיע שם).
בשורה 36 אתה פותח סוגריים מסולסלים בלי קשר למה שהיה קודם לכן:
קוד PHP:
 // זאת שורה 36

header("Location: login_success.php");

} else { 
אם הכוונה שלך היתה לסגור את ה-if שיש לך בשורה 23, אז בשורה 36 אתה לא אמור לפתוח את הסוגריים המסולסלים, ובשורה 40 אתה צריך להוסיף סגירה.
תספור כמה סוגריים מסולסלים פותחים וסוגרים יש לך. יש חוסר התאמה בין הפתיחות לסגירות...

תתקן את הבעיות הנ"ל, ונראה איך ממשיכים

בברכה, דקל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:50

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר