לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2005, 18:20
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
לא מנסה לעשות כסף, אלא רק לעזור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GOJU RYU שמתחילה ב "איפה אפשר להשיג בארץ חגורות של טוקיידו?"

מדי כמה זמן אני מזמין מספק שלי בצרפת חגורות שחורות לכל השחורות במועדונים של השיטה שלנו + כמה חברים משיטות אחרות (באיכות מעולה) עם כיתוב שם השיטה (כרצונך) ושמך הפרטי ביפנית - באם תרצה חגורה שכזאת אשמח לצרף אותך במחיר עלות להזמנה הקרובה, משהו כמו 280-300 ש"ח, אני יודע שזה הרבה, אבל צריך להתחשב באיכות, ברקימה ובכך שהמחירים ביורו ולכן זה יוצא יקר מאד (השטויות האלו מאד יקרות באירופה) - אם אתה מעוניין צור קשר כאן או בפרטי.

ודרך אגב באיזו אסכולה של גוג'ו אתה מתאמן ?

וממתי מגיע לך מזל"ט על החגורה השחורה (=כמה זמן מתאמן מתי קיבלת וכו').
חזרה לפורום
ישן 13-07-2005, 10:58
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
רגע הבהרה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי FUFUXU שמתחילה ב "אתם צריכים לקנות לבד את החגורות שלכם?!"

אני חושב שאין מקום שלא מעניק חגורה כאשר אתה עובר דרגה( אני לפחות מקווה שכל מקום עושה את המינימום הזה - כמובן אחרי ששילמת על הבחינה). אבל חגורות של טוקאידו (אגב חבל ארץ מדהים שאני מאוד מקווה לבקר בו) הן משהו אחר... מדובר על איכות בד שלא דוהה או מתקלף מהר, עמידות בד לאורך זמן והיקרות יותר כוללות רקמה מיוחדת של השם והשיטה (ובדר"כ גם את שמו של המאסטר).
עלות חגורה כזו יכולה להגיע ל 100 עד 150 דולר (לפחות נכון ללפני 5 שנים שאשתי החליטה לשדרג לי את החגורה שהתחילה לאבד את הצבע באיזור הקשר...)

ד"א
היפנים שכותבים את השמות על החגורה מעוותים נורא (צור כם כתבו כ צוווו Tsuu) אז אם מישהו מעונין בחגור כזו בשם כתוב נכון אני אשמח לעזור לו (כרגע זה בחינם )

יום נעים לכולם
צור
חזרה לפורום
ישן 14-07-2005, 12:44
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  

איך מתבצע אצלכם מבחן לחגורה שחורה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי GOJU RYU שמתחילה ב "אני מתאמן 5 וחצי שנים..."

ובמה בדיוק מתבטא הקשר שלכם לירון ?

פשוט מעניין אותי לדעת אם משהו השתנה מאז הבלאגן (בה' הידיעה).

כמו כן לאחר בדיקה קצרה של הנושא אני טעיתי ואתה אכן צדקת - רוני מלמד היום בשיטת הקיוקאי (אני חושב שבעבר הוא היה שייך לגוג'ו קאי (בהתחלה הוא למד אצל פנטנוביץ' שלא שייך לגוג'וקאי- זה ב100% - ולאחר שהתפצל מפנטנוביץ' עבר לדעתי ליאמגוצ'י ולדעתי בימינו אנו הוא לא שייך יותר לארגונו של יאמגוצ'י ולכן קורא לעצמו קיוקאי - למרות שאני לא סגור על זה לגמריי).

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 14-07-2005 בשעה 13:09.
חזרה לפורום
ישן 14-07-2005, 14:18
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  

אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי GOJU RYU שמתחילה ב "...."

בזמנו ובמשך רוב שנות אימוני כנער וכבוגר (מגיל 13 עד גיל 21) התאמנתי גוג'ו ריו אצל שמוליק רפופורט (אז דאן 2).

באותו הזמן - עד 94/5 גם הוא היה תחת שיטתו של ירון - אז בערך התחיל הבלאגן המדובר.

היום אני מתאמן בגדי קנפו ג'יטסו (ומאמן בשיטה הנ"ל - כמובן שיש השפעות 'קשות' של גוג'ו בסגנון שאני מעביר - אבל בעצם אצל כל מורה זה ככה = מה שאני מלמד קרוב יותר לגוג'ו למרות שהשיטה היא קנפו ג'יטסו - אך ישנם גם אלמנטים רבים מקנפו ג'יטסו שאני מעביר אשר לא נמצאים בגוג'ו).

בקשר לבאלגן - אני לא יודע אם רצוי לדבר על זה כאן- משום שלמרות שמטרת הפורום היא לדבר על כל דבר שקשור לעולם אומנויות הלחימה אף אחד לא אוהב לשמוע דברים רעים על שיטתו / ראשי שיטתו בארץ וכו', ולכן אני משאיר זאת לשיקול דעתך.

אם אתה מעוניין שאותו הסיפור יעלה כאן פשוט תאמר כן, אם לא אז נוותר על כך (אלא אם כן תעלה דרישה כמובן משאר חברי הפורום - אך עדיין מכבד אותך מאד).

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 14-07-2005 בשעה 14:25.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר