לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2004, 23:09
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
הנבחרת נחתה בקפריסין

"ניצחנו אותם בארץ, אפשר לעשות את זה גם בקפריסין", כך אמר הערב (שני) ל-ONE שמעון גרשון לפני שהנבחרת המריאה לאי השכן לקראת המשחק במוקדמות המונדיאל ביום רביעי. החניכים של אברהם גרנט נחתו בקפריסין בשעות הערב ומחר יתחילו באימונים לקראת המשחק.
"אנחנו עובדים ומתאמנים כדי שהגולים שספגנו מול שוייץ לא יחזרו", הוסיף גרשון בטרמינל 3, "זה משחק חוץ והכי חשוב לא לספוג. הם יתקפו כי אין להם מה להפסיד וזה ישחק לטובתנו - נוכל להפתיע עם מתפרצות מסוכנות ויש לנו את השחקנים שיודעים לעשות את זה".
"אני לא הייתי חלק מהנבחרות שלא ניצחו בקפריסין", טען גרשון, "ככה גם רוב השחקנים. זה נותן לנו יתרון מסוים כי אנחנו באים בלי הרקע הזה ורוצים סוף סוף לעשות את זה. בסה"כ זה לא משחק מול אלופת עולם. זה משחק מול קפריסין".
המאמן אברהם גרנט ניסה להשאיר את חניכיו על הקרקע: "המפתח זה לדעת איך להתייחס למשחק הזה ולדעת שזה יהיה מאבק קשה מאוד מול יריב עיקש מאוד. אנחנו צריכים להיות מרוכזים 90 דקות כדי שלא יקרו פאשלות. אני לא מסכים עם המשפט שאם ננצח השמיים הם הגבול. יש לנו אחרי המשחק הזה עוד שישה מחזורים שבהם הכל יכול לקרות. אנחנו בהחלט רוצים לנצח כי עשינו דברים יפים עד עכשיו. אחרי שלושה משחקים אנחנו ללא הפסד - אלה דברים שרק חלמנו עליהם ואנחנו רוצים להמשיך לחלום".
עומר גולן: "אני מקווה שנחזור שמחים כמו שאנחנו יוצאים, אנחו מאוד אופטימיים. הכי חשוב זה להאמין ולשחק את המשחק הרגיל שלנו - בטוחים ושלווים".
וואליד באדיר דיבר על "מנחוס קפריסין": "נכון שיש לנו שם נאחס והגיע הזמן שנשחק שם כדורגל טוב, התקפי וניתן גולים. הגיע הזמן לנצח שם. אנחנו חושבים רק על ניצחון - אם לא נחשוב על ניצחון, עדיף להישאר בבית. אנחנו יודעים את התשובות ונעשה את המקסימום".

אנחנו לא מתרכזים במה שהם אומרים עלינו, אנחנו מתרכזים רק בעצמנו. אנחנו יודעים שיש לנו משחק קשה. לא חשוב מה הם אומרים - חשוב מה אנחנו נעשה על המגרש".
עומרי אפק דיבר על הפציעה שלו והאפשרות שישחק: "אני מאוד מקווה לשחק. יש לי עוד קצת כאבים אבל אני מאמין שעד מחר, באימון המסכם, אני ארגיש יותר טוב. צריך לנשוך שפתיים בשביל לשחק וזה מה שאני אעשה. אנחנו צריכים לשחק כמו במשחקים האחרונים - עם קצת יותר ריכוז ברגעים המתים ואני מקווה שניישם את מה שאנחנו צריכים על המגרש".

בנבחרת התעוררה דאגה ממצב בריאותו של טל בן-חיים. בלמה של בולטון סובל מחולשה ומסחרחורת - ככל הנראה מווירוס שפקד אותו. בן-חיים טופל ע"י רופא הנבחרת ורק מחר, לקראת האימון, יתברר אם בן-חיים יעשה את האימון וישחק או שהחולשה תגרום להיעדרותו. אם בן-חיים לא ישחק, יחליף אותו גרשון.
שחקני הקמפיין הקודם בנבחרת, ששיחקו במוקדמות יורו 2000, קיבלו את המענקים. השחקנים, ששיחקו את כל המשחקים, קיבלו 2000 דולר. האחרים, בהתאמה, זכו לסכומים נמוכים יותר בהם, אבי נמני, יוסי בניון, ניר דוידוביץ', דודו אוואט, בן-חיים, פיני בלילי, עומרי אפק ואחרים.

הנבחרת תקיים מחר אימון בשעה 18:00 ורק לפני הצהריים, יודיע הדובר שאול אייזנברג על סדר היום והיכן תתקיים מסיבת העיתונאים.

http://www.one.co.il/next.asp?id=55897&Bz=18

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר