לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2005, 11:32
צלמית המשתמש של שקל_עשרים
  שקל_עשרים שקל_עשרים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.02
בדיחה

אחד ביקר בחנות חיות וראה תוכי בכלוב, יושב על נדנדה קטנה, ואין לתוכי רגליים כלל.

האיש שאל בקול רם: "ואוו, מעניין מה קרה לתוכי הזה?".

התוכי ענה: "כך נולדתי. אני תוכי פגום".

האיש נדהם: "אלהים אדירים: אתה ממש הבנת אותי וענית לי!".

התוכי ענה: "הבנתי כל מילה. במקרה או שלא במקרה, אני צפור אינטליגנטית ביותר ובעלת השכלה רחבה מאד".

"באמת? אם כך, תסביר לי, איך אתה תופס את הנדנדה אם אין לך רגליים?"

"טוב, זה באמת מביך, אבל מאחר ששאלת, אני כורך את הקטן שלי מסביב למושב הנדנדה כמו וו קטן. אתה לא יכול לראות זאת מאחר שהנוצות שלי מסתירות".

"שמע, אתה מבין הכל ומדבר עברית ממש!", אומר האיש.

והתוכי עונה: "למעשה, אני מדבר שוטפת עברית ואנגלית, ואני יכול לנהל שיחה כמעט על כל נושא בעולם: פוליטיקה, דת, כלכלה, ספורט, פיזיקה, פילוסופיה. אני טוב במיוחד במדעי הציפורים. כדאי לך לקנות אותי: אני אהיה לך חבר אדיר".

האיש רואה את תווית המחיר שעל הכלוב (2,000 ש"ח) ועונה: "מצטער, אבל אני לא יכול להרשות לעצמי מחיר כזה".

"פסססס", עונה התוכי, "אני פגום, זוכר? כך שהאמת היא, שאיש לא מעונין בי בגלל שאין לי רגליים. תוכל ודאי לקנות אותי ב-20 ש"ח בלבד, רק תן הצעה לבעל החנות".

האיש מציע 20 ש"ח והולך הבית עם התוכי.

חולפים שבועות: התוכי סנסציוני. יש לו חוש הומור אדיר, הוא מענין, הוא חבר אמיתי, מבין כל דבר, משתתף בכל שיחה ותורם. האיש מרוצה ממש.

יום אחד האיש חוזר הביתה מהעבודה והתוכי לוחש: "פססססס", ומסמן עם כנף אחת לאיש להתקרב: "אני לא יודע אם אני צריך לספר לך זאת או לא, אבל זה בקשר לאישתך ולדוור".

"על מה אתה מדבר?" שואל האיש?

"כאשר הדוור הביא את הדואר הבוקר, אשתך קיבלה את פניו בדלת עם כתונת לילה שחורה דקה", מספר התוכי.

"מה?", שואל האיש נדהם: "ומה קרה אז?"

"ובכן, הדוור נכנס הביתה, הרים מעל אשתך את כתונת הלילה והחל מלטף אותה בכל הגוף", מדווח התוכי.

"לא!!" אומר האיש: "והיא נתנה לו"??

"כן", משיב התוכי, "ואז הוא המשיך והוריד את כתונת הלילה מאשתך, כרע ברך והחל לנשק אותה בכל מקום...".

"ומה קרה אז?", שואל האיש בבהלה, "מה קרה אז"???

"השד יודע", משיב התוכי, "כ"כ התרגשתי, אם אתה מבין למה אני מתכוון, שנפלתי מהנדנדה שלי...".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר