לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2005, 14:12
  anonymous7 anonymous7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
מאוהב, ואין כבר מה לעשות

יש לי ילדה אחת בכיתה שאני דלוק עליה כבר הרבה זמן, וכל השנה ניסיתי להתחיל איתה, זה פשוט בלתי אפשרי כי היא קצת אנטי כזאת לאנשים, גם להתיידד בקושי הצלחתי. קשה מאוד, אתם לא מתארים כמה, אבל כשהיא נפתחת בשיחה זה זורם אחלה והיא ילדה ממש חמודה. אז עכשיו הסתיימה השנה, וכנראה שהיא עוזבת את הבצפר, ואני דופק את הראש בקיר כי אני לא ניסיתי לעשות משהו רציני. שאלתי אנשים אם יש להם את האיסי\פלאפון שלה, יש איסי אבל היא לא נכנסת אליו, פלאפון אין. כל מה שנשאר לי זה הטלפון בבית. ודוגרי זה יהיה דפוק אם אני פשוט יתקשר ויתחיל לדבר איתה, כי התכוונתי לשפוך את הלב כשאני ידבר איתה (כי גם ככה לא בטוח שאני יצליח ליצור איתה קשר).
הבעיה היא שלדעתי זה ממש מטומטם אני יתקשר לבית שלה ומשום מקום יציע לה לצאת איתי או להתחיל בשיחה איתה. בעע אני מבואס :\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2005, 18:44
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי anonymous7 שמתחילה ב "מאוהב, ואין כבר מה לעשות"

יש לך 2 אפשרויות או להתקשר אליה ואז או שזה יצליח (וזה סבבה) או שזה לא יצליח (ואז גם לא נורא כי ניסית ובתכלס אתה נמצא באותו מצב שהיית רק עכשיו אתה יכול להתגאות בעצמך על שהיה לך אומץ וניסית)

או שאתה יכול לא להתקשר אליה ואז להמשיך לדפוק בקיר על שכל השנה לא הצעת לה ויותר מאוחר לדפוק את הראש בקיר על שלא התקשרת אליה בטלפון וכשתראה אותה מחובקת עם מישהו תרצה לדפוק את הראש בקיר על זה שזה היה יכול להיות אתה ואני שואל לא חבל על הקיר?

למרות שזה נכתב בהומור אני יכול להגיד ברצינות שאין לך מה להפסיד (אלא אם תגיד שזה הכבוד העצמי ואז אני מציע לך להסתכל על השורה הנעה ולהבין לבד בקשר לכבוד העצמי), כיוון שאין לך זמן אתה יכול להתקשר אליה לטלפון ולדבר ואז אם זה זורם טוב תציע לה לצאת ואו שבשיחה תגיד לה שרצית להגיד על איךש אתה מרגיש או בפגישה או מתי שתמצא לנכון

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 11-07-2005, 20:48
  anonymous7 anonymous7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי anonymous7 שמתחילה ב "מאוהב, ואין כבר מה לעשות"

התקשרתי אליה היום, מחר יומהולדת, מתי השבוע מתחיל המחנה שלה, וכשהיא חוזרת אני כבר בחו"ל.
להתקשר אליה גם מחר? כאילו בגלל היומהולדת. לדעתי זה יהיה קצת יותר מדי :\ גם ככה היא היית בשוק כשהתקשרתי חחח (:
היא אמרה שהשבוע אין לה זמן לצאת, והיא אמרה שאחרי זה יש לה מחנה, אבל היא הציעה שאחרי המחנה לצאת אבל אז אני בחו"ל.
עכשיו אני מבואס שאין לי זמן להיפגש איתה.
אבל הבנתי מחבר שהמחנה לא מתחיל ישר אחרי היומהולדת, זה מתחיל ברביעי הבא. ;[
חח עולות כל מיני קונספירציות במוח שלי כרגע רוצה או לא רוצה?!
כי היא הציעה אחרי המחנה אבל עד המחנה יש זמן.
היום התקשרתי פעמיים, ואם אני יתקשר מחר שוב זה כבר יהיה בגדר הצקה לדעתי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:46

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר