לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2005, 18:08
  Gh0sT_d0g Gh0sT_d0g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.02
שאלה בקשר לזכויות מורים לשינויים שעשו בספר מחזור ללא הודעה לתלמידים

שלום, לפני כמה שבועות סיימתי ללמוד בית ספר וכמו כל בית ספר גם לנו הכינו ספר מחזור.
הספר מחזור בנוי כך שקיימת לכל תלמיד תמונה\איור ו4-5 שורות שמספרות על התלמיד.
עכשיו במקרה של הבית ספר בלי שום קשר לזה שבית הספר חילק את ספרי המחזור באיחור של איזה שבוע וגם זה לא במרוכז, המורים (ההנהלה כביכול) החליטה לעשות כמה שינויים קלים ע"פ דעתם בספר מחזור (אני אישית עדיין לא ראיתי את הספר כי הוא לא חולק במרוכז אבל נאמר לי שבכיתה שלי נעשו שינויים ל 3 או 4 אנשים) השינויים באים לידי ביטוי בכך שנמחקו שורות (כביכול כחלק מהצנזורה).
השורות שנמחקו כללו את המילים "תחת" ו "חריץ" (חריץ של ישבן) ויש לציין שכל התלמידים קראו את השורות שנרשמו עליהם ואישרו זאת!
עכשיו השאלה שלי הם מותר להנהלה לשנות את בית הספר לשנות ככה את התוכן של הספר ללא ידיעת התלמידים?? הרי אנחנו התלמידים שילמנו על הספר מחזור הזה ובסוף משנים את התוכן סתם ככה.
מה אפשר לעשות? האם יש פה פגיעה בזכויות כלשהם או אפשרות לתביעה? כי סך הכול הבצפר לא ביצא את העבודה שעליה שולם כסף. (כמו כן יש לציין שחלק מהדפים הודפסו הפוך וחלק מהתמונות חוברו באופן הפוך - זאת אומרת ראש של מישהו אחד חובר לגוף של מישהו אחר)

בתודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר