לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2005, 22:38
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
סף הכאב

היי חברים. עברתי היום חוויה מרתקת שחוויתי בעבר בחוג אצלינו אבל לא בצורה כזו חזקה כמו שחשתי היום.
אני מתאמן בקונג פט (צ'וי לי פוט) משולב בקרב מגע.
מדי כמה שיעורים יש לנו סדרת חישולים..
כולם עומדים עם ידים מלפנים וברכיים כפופות וגב ישר (פוזיציה שלאחר מאמץ גופני אינטנסיבי כמו קרבות במשך 20 דקות די מעייפת) ותוך כדי כך המורה מחשל אותנו במכות של מקלות עבים ומקלות מטאטא דקים.. בקיצור היום היה חישולים אחרי הקרבות..המורה עבר בהתחלה עם העץ שמרופד בסוג של ספוג..היכה כל אחד פעמיים שלוש...זה כאב מאוד אך ספגתי כמו כולם..אחר כך הוא לקח מקל דק של מטאטא ועבר לעשות סיבוב שני..כאשר הגיע אלי והביא לי את שתי המכות, לאחר המכה השניה הרגשתי שזהו..עוד מכה אחת ואני לא יודע מה יקרה לי..אני אקיא, אתעלף, אאבד הכרה, לא יודע פשוט לא יודע מה היה קורה לי אבל ידעתי שהולך לקרות משוה כי אתה מרגיש שזה הסף של הכאב שלך ואתה פשוט ל-א י-כ-ו-ל לספוג עוד מכה כזו אפילו חלשה. מישהו מכם יכול להסביר את התופעה שנראת סף הכאב, מה היה קורה אם הייתי מקבל את המכה הנוספת? אני מבטיח לכם שהרבה זמן לא הרגשתי שעוד מכה אחת ואני נופל. פשוט ידעתי שזה הולך לקרות..מישהו יכול להסביר מה היה קורה אם המכה הנוספת היתה באה?
שמחתי לקחת חלק בפורום ולשתף אתכם בחוויה, מצפה לתגובות.

חזרה לפורום
ישן 11-07-2005, 22:46
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
אממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "סף הכאב"

אני לא בטוח במאה אחוז, אבל אני חושב שזה נכון-
לא היה קורה לך כלום. היה מאוד כואב לך, זה כן... אבל הכאב זה דרך עצבית להודיע לגוף שמשהו לא בסדר, ותמיד הסף יגיע אחרי מה שאתה חושב, אחרי מה שאתה מרגיש. זה יותר פסיכולוגי מאשר פיזי. כמובן שאחרי מכות היית מקיא וגם מאבד את ההכרה, אך לא מתי שחשבת... הסף לא היה מגיע ברגע הזה.

ד"א, שוב, אני לא בטוח בזה. אם אני טועה אשמח שתתקנו אותי.

ועוד שני דברים.. המכות שהוא נתן לכם... איפה זה היה? בשוק? בצלעות? תוכל לפרט?

והדבר השני, אני באמת מאוד אעריך את זה אם תפרט על השיטה. זה נשמע מעניין.

חזרה לפורום
ישן 11-07-2005, 22:54
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
היי נחמד שהגבת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "סף הכאב"

א. בעיקרון אחי מכות בצלעות אי אפשר לספוג מכיוון שזה עצם והיא לא ממש "סיפגה" אם אתה מבין מה אני אומר. המכות קיבלנו בבטן מתחת לכלוב החזה..באזור הפופיק שמה..צילמתי במצלמה את הסימנים שקיבלתי חחחח איזה אדום נהיה נהייתי די בהלם, לא כמו שאר הפעמים שחישלו אותנו.
אבל לפעמים יש חישולים בצורה אחרת. כולם על הקיר עם ידיים למעלה והמורה עובר ונותן לך בעיטות לשריר (Low Kick) אגרופים לבטן וכו' (בקיצור מכאיב) החישולים באים אצליונ בכל מיני דרכים אבל בעיקר במקלות העבים.

ב.לא בדיוק הבנתי מה רצית שאפרט לך, האם את השיטה בה אנו לומדים ? הכוונה ל-"צ'וי לי פוט" או את השיטה של שילוב הקרב מגע יחד עם הקונג פו.
אפרט לך על כל מה שתרצה לדעת.

בברכת הצלחה,
אופיר.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר