לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2005, 18:10
  Electric Boom Electric Boom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.04
מניעת עוול לגורים

שלום לכולם,מה שלומכם?
שלומי די עגום בכל אופן נכון לרגע זה...
לאחר שישנתי צהריים היום,התעוררתי כשאבא שלי מבשר לי בשורה לא נעימה במיוחד....הדלת של הבית הייתה פתוחה לאחר שבטיפשותי לא נעלתי אותה,וכנראה שכלב פשוט נכנס הביתה.
הכלבה שלי,בת 3 וחצי הייתה בייחום במשך השבוע-שבועיים האחרונים,ואני מניח שלא צריך להסביר מה קרה בהמשך...
הכלבה שלי הייתה כבר בהיריון,והמליטה כ-6 גורים יפהפים,מתוכם 3 מתו מסיבוכים כאלו ואחרים.
תקופת ההנקה הייתה קשה לכולנו בבית,בייחוד לכלבה שלי,הגורים ששרדו היו זקוקים להנקה עם טפטפת לאחר ששכן די רשע וטיפש(שילוב מסוכן) ניסה לגעת באחד הגורים,הכלבה שלי - ונסה,נבחה עליו והוא הצליח להכניס אותה להסגר,עך-אף הבקשוץ\הסברים\עצבים שלנו.
מחשש לבריאותם של הגורים,הם לא בילו עם אמם את ה10 ימים האלו,מה ששינה את אופייה שחזר לעצמו רק לאחרונה.
בכל מקרה,בסוף כל הסיפור הלא נעים בכלל הזה,כשהגורים הגיעו כבר לגיל שבו אינם זקוקים לאמם מסרנו אותם לאחת העמותות בלב כואב.
בקיצור,אני מניח שאתם מבינים היטב את החשש והכעס שלי כשאני שורות אלו,ולכן רציתי לדעת,האם ניתן לעקר כלבהזמן קצר לאחר ההפרייה?מהו הפרק הזמן הזה?האם יש חשש לבריאותה של ונסה כלבתי האהובה?אולי להתנהגותה? - מה לעזאזל עושים כדי למנוע את המצב ביש הזה?!?!?!?!
אני צריך עזרה די דחוף כמובן,ואני מודה מראש מקרב לב לעוזרים!

אייל

נערך לאחרונה ע"י Electric Boom בתאריך 12-07-2005 בשעה 18:19. סיבה: תיקון לוגי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר