לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2005, 22:05
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oleggold שמתחילה ב "מחפש דאנס ששמעתי בצוף ביום שישי."

טראק זה לא סיגנון מוזיקה, אז אתה לא ממש יכול לעשות השוואה או לחפש הבדל בין טראק לדאנס.

ב EDM (אלקטרוניק דאנס מיוזיק ; מוזיקה אלקטרונית, בקיצור) יש אינספור סיגנונות ותתי סיגננונות.

אני מניח שה3 הראשיים במיוחד עם ה Trance, House ו Techno.
אולי אפשר לקרוא גם ל Breakbear ול Hardcore גם כסיגנונות ראשיים ולסגור כ5 סיגנונות בסיסיים שמהם באים הדברים.

אני לא חושב שאתה יכול לקטלג משהו כ"דאנס". בסופו של דבר הוא יפול תחת האוס או טראנס בד"כ.

אני לא אמשיך מפה, כדי שלא יתנפלו עלי מכורי הסקאזי פה, אבל תישאר תמיד פתוח לסיגנונות שונים, ואם אין לך מושג על מה אתה מדבר - תעשה טובה ואל תדבר. כבר ראיתי פה מספיק אנשים זורקים שטויות לאוויר, שאני תוהה מה אני עוד עושה פה. אה, וסורי על ההטפה, החום הורג אותי.

בנוגע לזיהוי. אלא אם כן יש לך הקלטה כלשהי, או שהיה קטע ווקאל בשיר שאתה מחפש, אני בספק אם מישהו יכול להגיד לך את השם לפי ה"יש תופים" שאמרת פה.

חזרה לפורום
ישן 14-07-2005, 16:08
צלמית המשתמש של Death Angel
  Death Angel Death Angel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.02
TRACK - פשוטו כמשמעו - רצועה,רצועת שמע.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי oleggold שמתחילה ב "אין. אני לא מסתובב במסיבות ומקליט מוסיקה. חחח..."

כמו שאמרת ניתן לתת את השם הזה לכל סגנון מוזיקה.
רק כמה דברים שלא ממש מסתדרים לי:
ציטוט:
ובאמת אני לא אוהב מוסיקה שעשוי במחשב (ככה אני מתאר את המוסיקה הזו) חחח...

אממ...לידיעתך,קודם כל...לא כל המוזיקה נערכת ע"י המחשב,רוב,אם לא כל היוצרים מכניסים לטראקים שלהם "כלים מבחוץ" שזה אומר:
גיטרה,סינטיסייזר,תופים וכל כלי שעולה בראשך,והעריכה היא לא תמיד עריכה דראסטית,עורכים כדי "לנקות" את הצליל ועוד.
כשאתה אומר שזאת מוזיקה שנעשית במחשב זה רק מראה (בלי להעליב) שאתה לא מבין כל כך בעיניין לצערי :/.
ועוד דבר...לכמעט כל יוצר (אני מדבר כאן על הטראנס) יש רקע מסגנונות שונים של מוזיקה,למשל:
אקסייל - שניהם באים מג'אז, kazi$ - הארד מטאל BeatOnFobia,למשל היה נגן של כנסיית השכל ועוד ועוד ועוד -
הרשימה באמת ארוכה (ועוד פה נתתי רק כמה שמות מהכימיקל קרו).
ככה שלדעתי לא צריך לזלזל במוסיקה האלקטרונית לפני שמבררים מה הולך "בתוך" המוסיקה הזאת.
כנס לעולם הזה...ותאמין לי לא תצא ממנו .

חזרה לפורום
ישן 14-07-2005, 23:05
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
למוזיקה אלקטרונית יש 7 ז'אנרים ראשיים:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oleggold שמתחילה ב "מחפש דאנס ששמעתי בצוף ביום שישי."

Trance - מאופיין בביטים (ה"בומים") בקצב של 4 רבעים (קצב קבוע ומקובע מאוד) ובדרך כלל המלודיה יותר בולטת בטראק
House - מאופיין בביטים (ה"בומים") בקצב של 4 רבעים (קצב קבוע ומקובע מאוד,) בדרך כלל ובדרך כלל מתעסק יותר בווקאל (השירה) שבטראק
Techno - אתה מוזמן לקרוא על מוזיקה זו כאן
Breakbeat - כשמו כן הוא: מוזיקה עם ביטים שבורים מאופיין בדרך כלל בביטים מאוד חזקים ובדרך כלל לא בקצב של 4 רבעים (הדוגמא הטובה ביותר למוזיקה זו וגם הבולטת ביותר: מוזיקת הראפ)
Jungel - נותנת הרגשה של "באלגן". מוזיקה מהירה מאוד ללא קצב מקובע בדרך כלל גם עם לא הרבה צלילים
Hardcore - מאופייןבביטים 4 רבעים בדרך כלל מהיר מאוד. בטראק האלה מתרכזים יותר בביטים החזקים מאוד
Downtempo - כל שאר המוזיקה האלקטרונית (האמביינט במיוחד): אמביינט (מאופיין בקצב 4 רבעים ולא חזק מאוד), New Age (ללא ביטים בכלל מוזיקה רגועה מאוד מאוד... ממש שאנטי אך היא עדיין מוזיקה אלקטרונית), צ'יל אאוט (אין לי איך לפרש את זה).

אני מקווה שעזרתי (אלה כל הג'אנרים הראשיים... שבתוכם יש כמה תתי ז'אנרים שבתוכם יש עשרות תתי תתי ז'אנרים).
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר