לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2004, 13:34
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
הסיפור המלא (והמוזר, בלשון המעטה)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Anthony שמתחילה ב "מדריך בצה"ל הודח כי אמר: "ערפאת מת בשעה טובה""

האם התייחסות למותו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, היא בגדר נקיטת עמדה פוליטית? בחיל החינוך בצה"ל, לפחות, התשובה היא חיובית.

לפני מספר ימים, במסדר בוקר שנערך לחיילי בסיס ההדרכה של חיל החינוך מייד לאחר פרסום הידיעות על מות ערפאת, אמר רב"ט א', חייל המשרת כמפקד מרכז ההדרכה החיילי, כי "ערפאת מת בשעה טובה".

מפקדיו של א' לא אהבו את התבטאותו של החייל, המשמש בתפקיד בכיר שאותו עושה בדרך כלל קצין בדרגת סגן - והוא ננזף. אבל זה לא היה הסוף: מאוחר יותר אף הוחלט להדיחו מתפקידו. במשפחתו של החייל חושבים שבצה"ל הגזימו.

"הבן שלי השקיע בתפקיד מעל ומעבר", אמר אביו של א' ל- ynet, "הוא היה נשאר סופי שבוע, מגדיל ראש, קיבל שבחים על עבודתו. מה הוא בסך הכל אמר? שערפאת מת בשעה טובה? נזפו בו שהוא מביע דעה פוליטית בפומבי. זה עוול, מה הוא היה צריך לומר - ערפאת זכרונו לברכה?"

לפני גיוסו לצה"ל היה א' יו"ר צעירי הליכוד בעיר מגוריו, פעיל פוליטית. "הוא מעולם לא הביע דעות פוליטיות בצבא", סיפר האב, "מאז שמונה לתפקיד מפקד מרכז ההדרכה רק קידם את המרכז, עובדה שלא הביאו קצין והיו מרוצים מתיפקודו. כעת הוא ממתין לשיבוץ חדש, כנראה בבסיס אחר של חיל החינוך. אז מה עשו בזה? זה עונש לא הוגן ומיותר".

טרם נמסרה תגובה מדובר צה"ל.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3005200,00.html

יש לי תחושה שהסיפור לא מדוייק. מעניין יהיה לקרוא את תגובת דובר צה"ל, לכשתגיע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2004, 15:22
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
המממ.. תגובה ראשונה, אם כי חלקית לדעתי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "ולכן אני טוען שמדובר בסיפור מוזר ביותר"

גורמים צבאיים מסרו בתגובה ל-ynet: "מדובר בחייל בעל בעיות קודמות של משמעת וערכיות. במסגרת מסדר בוקר בבסיס, בחר החייל, ששימש זמנית בתפקיד הדרכה, להביע אמירות בעייתיות בהקשר למותו של יו"ר הרשות הפלסטינית. המפקדת של החייל הסבירה לו את חומרת התבטאותו ונזפה בו, אולם החייל חזר על אמירות דומות במסגרת פורום מטה שהתכנס בהמשך היום".
הגורמים הוסיפו: "בעקבות התנהלות זו החליט מפקד הבה"ד שהחייל יחזור לשמש בתפקידו המקורי כעובד כללי, לאחר שהתרשם שהחייל לא הטמיע את משמעות היותו מפקד בהיבטים המוסריים, החינוכיים והערכיים".

הייתי רוצה לדעת בדיוק מה היו האמירות הבעייתיות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר