לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2005, 23:29
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
קצת המלצות ושאלה

טוב אז קודם כל קבלו המלצות פול און ופסיי קצת

קצת מהאלבום של החדש X-Noize (נאש פה אתה לא יכול להגיד שהאלבום לא חדש חח המבין יבין)

1. X-Noize- Gain control
טראק מצויין אני מאוד אהבתי עם וואקל ממש מתאים ומכניס לאווירה לא הרבה עליות אבל עדיין טראק תותח

ציון: 85

2. X-Noize- Red handed
אם אני לא טועה זה ביחד עם פיקסל הטראק הזה אבל יכול מאוד להיות שאני טועה אז אל תשימו לב.
טראק מצויןןן אחחחח מזמן לא שמעתי כזה טראק תותח אין יותר מקפיץ מזה

ציון: 90

3. X-Noize- Flying away remix
טוב אין לי מושג של מי הרמיקס פשוט היה כתוב רמיקס אז מי שיודע מוזמן לכתוב.
טראק לא משהו דווקא לעומת כל האלבום הענק הזה אבל עדיין כיף מאוד לשמיעה ביתית.2 3 מלודיות (פחות מדי לדעתי) אבל עדיין טראק תותח

4. X-Noize- Flip the script
טוב הגענו לטראק הכי טב של האלבום הזה בלי כל ספק ואם מישהו יערער על כך אני אמשיך להתווכח איתו.
ממש טראק קטלניי יווו זה טראק שאף פעם לא נמאס לשמוע ועושה כל כך חשק לרקוד מקפיץ בטירוף מפוצץ באלמנטים לא מהעולם הזה פשוט טראק משגע. לקראת האמצע עליה קטלניתת נשנארת לאורך כל הטראק משהו לפניםם הטראק הזה מומלץ בטירוף

ציון: 95

קצת מהצמד שבאלבום שלהם לא היה אף טראק נורמלי חוץ מ2 מקסימום וכל הטראקים שלא באלבום תותחים אחד אחד. Xerox & Illumination

1. Xerox & Illumination- Paranoia
טראק די טוב אבל נמאס אחרי כמה זמן לא ממש משך אותי טראק הזה אבל עדיין טראק תותח

ציון: 75

2. Xerox & Illumination- Batlleship
יווו איזה טראק נדיררר הכי טוב של השניים האלה עד עכשיו פשוט מטרף הטראק הזה כמה עליות, במסיבה מביא קרחנה בלי בעיה.

3. Xerox & Illumination- Ghost in the machine
טראק מטורף ממש הסגנון שלהם מומלץ במיוחד

4. Xerox & Illumination- The vision
זה דווקא כן מהאלבום שלהם אבל זה היחיד שממש אהבתי ממש מקפיץ בי פי אם גבוהה מאוד לדעתי אני צריך לבדוק כמה.
לא יורד לי מהטראק ליסט.

ציון: 88

5. Sand man vs. Phisix- Phaze off (Xerox & Illumination remix)
טראק מעפן שעשו לו מיקס ועכשיו הוא קטלנייי ממש תותח הטראק הזה

המלצות מהכל-

1. Void- Fuck The system- הסגנון המדויק של ווייד אבל עם הרבה יותר עוצמות ויותר מהיר קצת ממש טראק לפנים

ציון: 92

2. Infected Mushroom- Mush Mushi (Void remix)
טוב אני יודע מה תגיבו על זה שזה טראק ישן וכל זה אבל אני שמעתי אותו במסיבה לא מזמן ורצתי לברר איך קוראים לו וממש אתמול הורדתי אותו.
אחלה טראק מה שווייד עשו שם הם שינו דברים בטירוף ממש יצא להם משהו נדיר

3. Beat Hackers- Tigerock
לא מבין מה הקטע של הטראק הזה בהתחלה הוא סבבה והכל אבל באמצע הטראק הוא פתאום מפסיק ואז לאט לאט חוזר לדעתי זה ממש הורס כי כיף לשמוע רק 2 3 דקות מהטראק הזה בהתחלה ובסוף אבל עדיין קטעי גיטרות משגעים פשוט

4. Nirvana- Smells like teen spirit (Beat hackers remix)
טראק מצויין פשוט ממש כיף לשמוע רק הייתי מתקן בטראק הזה שהייתי מוריד בסוף את הקול מהשיר המקורי כי אני שונא מטאל!!!.

5. Astral Projection- Chaos (Bizzare contact remix)
לא שמעתי את המקורי אבל אני יודע שהגרסא הזאת ממש קטלניתתתת אני לא חובב גואה גדול אבל זה ממש טראק תותח ממכר לאללה מומלץ אחושרמוטהה!

אוקיי ועכשיו לשאלה:
הטראק של אינפקטד I Wish היה פעם שיר רגיל ואינפקטד עשו לו רמיקס?!?!? או שהם כתבו את המילים והכל??
אותו דבר לגביי Muse breaks

תודה רבה לעוזרים מקווה שקלעתי לטעם שלכם תהנו מי שרוצה משהו שישיר איי סי קיו

חזרה לפורום
ישן 13-07-2005, 23:55
  P.D.C ON LINE P.D.C ON LINE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
אחי אני חייב להגיד שכייף לקרוא את הדרך שאתה ממליץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "קצת המלצות ושאלה"

על טראקים כל פעם מחדש....
קבל ח"ח על ההשקעה והרצון הטוב - רק על דבר אחד אני לא מסכים איתך - לדעתי האלבום של קסירוקס ואילומניישן לפנים.
הצמד הזה (משה קינן ואמיר דביר) הם יוצרים מהדרגה הראשונה בפול און העולמי לפי דעתי ולא פלא שהם ינגנו על הבמה המרכזית בפסטיבל הגט'רינג (vision quest) בעוד חודשיים (למי שלא יודע הפסטיבל שנערך כל שנה ביפן נחשב לפסטיבל הטראנס הגדול והנחשב בעולם).
באלבום האחרון שלהם יש המון אנרגיות וחשמל אבל על טעם וריח.....
בקשר לשאלה שלך -
I wish הוא טראק מהאלבום הלפני אחרון של אינפקטד - Converting Vegeterians , אינפקטד במקור יצרו אותו על בסיס רגוע - יותר מלודיה ושירה ופחות קיקים ובאסים גבוהים - סקאזי לקח את הטראק ועשה לו רמיקס כמו שרק סקאזי יודע לעשות - בי פי אמ גבוה הרבה קיקים וביט רצחני.
לגבי Muse Break - גם כאן הסיפור דומה - הטראק במקור שייך לJ.views ואינפקטד לקחו אותו ובאלבום האחרון שלהם עשו לו רמיקס יותר קצבי.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר