לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה זה התחיל בשני הורים עליזים וצעירים ..... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > הורות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2005, 10:39
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "משפחתון, כן, כן סופה של חופשת הלידה כבר בפתח"

ככה סתם בטעות, עלית על השאלה הכי קשה להורה - מי יטפל בילדים שלי.

מצד אחד - אתה רוצה שהילד לא יגדל בבועה, אלא עם ילדים נוספים, מה שמשפר לאין ערוך את ההתפתחות שלו, מצד שני - ירביצו לו ... יקחו לו ... לא ישימו לב אליו ... והמחלות שהוא ידבק בהם.

מצד אחד - מטפלת אישית... אין יותר טוב מזה. מצד שני ... כל מקרי ההתעללות ששמעתי עליהם ...

וכו' וכו' וכו'.

אני אתן פה את דעתי, ובשום אופן אין לראות בזה המלצה ואני לא אחראי וכו' וכו' ....

צודק קודמי המובטל (הוא לא עובד ...הוא מנהל... ), אהבה היא העיקר בגיל הרך מאד. אם אפשר שהצאצא יגדל עם אמא או סבתא זה כמובן הכי טוב (אין כמו אימא) ואם לא אז כדאי מטפלת עם המון המלצות מצד חברים .
יש לכך מס' יתרונות חשובים מאד, במיוחד בגיל שעדיין לא הולך לבד וכו'. בפעוטון התינוקות עולים אחד על השני ומועכים זה את זה והילד מגיע היתה עם שריטות, ונשיכות. נושא המחלות אקוטי במיוחד בגיל הרך וכל ילד חולה שמגיע לפעוטון מיד מדביק את האחרים ואז ההורה מרותק לביתו עד שהילד מבריא. אצלנו הילדים גדלו עד גיל 10 חודשים אצל מטפלת ואח"כ הלכו לפעוטון (כן... ב- 10 חודשים הולכים אצלנו ..).

אגב, המטפלת שלנו מבקשת, ומקבלת, 1800 ש"ח לחודש. הסכומים שצויינו לעיל נשמעים לי קצת גבוהים, אבל מה אני מבין.
חזרה לפורום
ישן 18-07-2005, 21:41
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
אני אדבר גם מנסיוני בלבד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "משפחתון, כן, כן סופה של חופשת הלידה כבר בפתח"

הילדים גדלים מדהים ומהר יותר מילדים שגדלים לבד.. הם כל הזמן בתחרות ורוצים לעשות מה שהם רואים באחרים.. לזחול ללכת, לשבת, הם לומדים לשרוד, הם לומדים להילחם, הם לומדים לדבר מהר, הם לומדים לא להיות פרייארים דבר שזה טוב בימינו..

נכון הם חוזרים לפעמים עם שריטות, ולפעמים קורה שילד נושך אחר, וזה נורא.. לך תסביר לאמא של תינוק בן 8 חודשים שהבן או הבת ננשכו על ידי ילד אחר בגילם (8 חודשים) כן. זה קורה וזה נורא אבל זה יכול לקרות ההיפך - הילד שלך הוא הנושך או המכה או השורט. צריכים לחשוב בגדול על הכל לא על הרגע שהילד הגיע עם מכה/שריטה, צריכים לחשוב שהילד מגיע מאושר, מחייך לא רוצה ללכת הביתה.

חשוב מאוד לראות את כל זה.. אני אומרת הורה שמגיע להחלטה לשים תילד בתינוקיה,, שילך על זה עם כל הלב. שיקח בחשבון שיכולים להיות הרבה דברים..

ותצחקו שאגיד את זה.. יש הבדל ענק בין ילד שגדל עם ילדים אחרים לילד שגדל לבד

חזרה לפורום
ישן 22-07-2005, 13:31
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

שאלה באמת קשה, בתור אחת שעבדה במעון יום (עדיין לא משפחתון) אבל מעון שבו היו 12 תינוקות ושתיי מטפלות (עם מטפלת נוספת לזמן האוכל).

לא ממליצה לך לשלוח את הילד למקום שאין לך המלצות עליו, תשאל חברים/ הורים שיכולים לתת לך אינפורמציה לפני שתביא את הילד לשם.

- חייבים לשים לב שהילד לא חוזר עם ישבן אדום או ישבן מרוח תמידית ב"אורה" וכדומה - דבר כזה מעיד על החלפות מעטות מידיי (אלא אם כן בקשת מראש שישימו בכל החלפה, או שזה אחד מהכללי עבודה במקום - שווה לך לברר).

- כמובן שחייבים לראות אם הילד מתנהג בצורה שונה (מרוחק, עצוב מידיי, מסרב ללכת בכל תוקף וכדומה) - על מנת לעצור כל התעללות נפשית ו/או פיזית בילד.

- לעקוב אחרי משקלו של הילד- חשוב מאוד לשאול אם הילד אכל כמו שצריך, ובנוסף לבדוק מהן שעות האכלה הקבועות, מה הכמות ואם הילד חוזר רעב- ידוע שתינוקות בעיקר נרדמים אחרי האוכל, ובכלל ישנים הרבה אחרי האכלת יתר, הרבה גננות מאכילות את התינוקות בשביל שישתקו וירדמו (פשוט ככה).

- לעקוב אחרי הרגלי השינה- לברר מהן שעות השינה, לשאול אם הילד ישן באותו יום, ולבדוק גם בבית אם הילד עירני מידיי - דבר כזה מעיד על כך שישן רוב היום.

- שרירים - שימו לב אם הילד מנסה ללכת/לשבת/ לעמוד וכדומה - ילד שהשאירו רוב היום בתוך הלול לא יתקדם ואף שריריו יתנוונו, דבר כזה יכול לפגוע בו על לגיל מאוחר מאוד.

את כל הדברים שציינתי חייבים לבדוק - ברור לכל הורה שהמטפלות מנקות את הילדים חמש דקות לפני שהם מגיעים..לכן חייבים לעקוב אחר הדברים הנ"ל.

אגב, ציינתי רק את הדברים הרעים אז בקיצור- הילד יכול להתקדם ע"י התחרותיות הגדולה, ללמוד דברים חדשים ובעיקר ללמוד שיש עוד אנשים חוץ מהמשפחה שלו (בקטע החברתי) כל אלה מאוד חשובים ועוזרים להתפתחות בריאה של הילד

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר