לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2005, 12:42
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
ללאומנים - עברתם כל גבול

פתחתי הבוקר את ידיעות אחרונות ומולי הופיעה תמונה של מתנחלת עם מספר על הזרוע. זה זיעזע אותי, ואני לא מזדעזע בקלות. אני מבין את הכאב של הקנאים האלה, ואני מבין שהם באמת מרגישים שהם מאבדים חלק מגופם. אבל אני לא מוכן לקבל את הניצול הנואל הזה של השואה. יש גבול.
ציור המספר על הזרוע, שמצטרף להשוואת הממשלה ליודנראט, לטלאי הכתום ולעוד כהנה וכהנה מחאות דוחות, רק ממחיש עד כמה הלאומנים הקנאים עם הכיפות הסרוגות מוכנים להרחיק לכת. אין לי רצון שהקבוצה הזו תהיה חלק מה"עם" שלי. שיתנתקו להם ממדינת ישראל ומעם ישראל, יקימו להם את מדינת יהודה, ויתמודדו מול הפלסטינים לבדם. לי אין מושג במי אתמוך, כי מבחינתי זה נבלה וזה טריפה.

הערה:
הכותרת שונתה על ידי, באישור המחבר (אורי).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2005, 16:26
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
נו , ראית גברת שציירה מספר..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אין גבול לצביעות ולהתממות"

והחלטת שזאת ההזדמנות (בתור שומר נלהב של מורשת השואה למען הדורות הבאים) להכנס קצת במתנחלים ולומר שכולם עושים את זה . נדמה שיותר משאותו קומץ נלהב להשתמש בשואה באופן פסול כדי לפרוק את זעמו על מעשה הגרוש , נלהבים כמה אנשים כאן להכליל כאילו כל המתנחלים עושים זאת , הם (אתם) בעצם מנצלים בעצמם את זכר השואה כדי לתקוף את יריבם הפוליטיים מילא , זה מעניין את הסבתא שלי .
מדובר בקורבנות של מעשה שלטוני בלתי דמוקרטי , בלתי הוגן ובלתי מוסרי , אני מתפלא על מיעוט המשתוללים בקרב תושבי גוש קטיף ומצדיע לרובם הגדול על קור הרוח .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-07-2005, 16:31
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "אין שום סיבה לערוך את הכותרת, כל עוד לא נשמע גינוי מצד הנהגת המתנחלים"

אם מובן שמדובר במיעוט קנאי , הרי הכותרת "המתנחלים" כבר אינה נכונה
מועצת יש"ע היא לא קבלן גינוים שלך והיא לא עוסקת בגינוים של אנשים שעוברים את 7 מדורי הגהנום
מספיק שהמרבית המתיישבים לא מבצעים את הצעד הזה כדי שהכותרת המקורית תחשב ללא נכונה .
שוב אני חש באותה תחושה , יותר משאותם קנאים ספורים בקרב מתיישבי גוש קטיף רוצים לזעזע (שהרי הם בטראומה ) רוצים מתנגדיהם להזדעזע ולכתוב על כך ולהוציא קצת קיטור בעצמם , אחרת אנחנו עלולים להתמקד בעיקר - הגרוש הכפוי , הפיצוים העלובים , 4 שנים במחנה קראוונים , התשלום הבלתי מסזפיק על חלקות חקלאיות ואפשר להמשיך עוד ועוד..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-07-2005, 15:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מבחינתי להחזיר את כל הכרטיסים לכיס האחורי - רק שיפסיקו כאן בהפחדת גולשים...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "זו התנהגות אחראית וראויה, אבל אסור להפריז"

אני מדואג מכך שיש גולשים (לא משנה מי ומה) שמקללים בבוטות מתוך תקווה להבריח מכאן אנשים.
הם נוקטים בלשון מסיתה וקשה במכוון, והם הסיבה לכך שבכלל נוצר הצורך במדיניות קשוחה יותר.
מבחינתי שיכתבו כאן ביקורות קשות ככל האפשר על חוסמי הכבישים, מוזילי השואה, עושי הלינץ' במיידה
אבנים שכוב (לחלק מהביקורת אני שותף באופן מלא), אבל שלא יהפכו זאת לתירוץ להתנפל על הרוב
המוחץ שבסה"כ נאבק על עניין עקרוני באופן דמוקרטי לחלוטין.
הדבר גם נכון כלפי ימנים שמנסים להפוך את היהודים הבודדים מבין מפגיני הגדר, לנציגיו עלי אדמות
של השמאל.
אלה דברים שכל מטרתם לחבל בדיון, ולא לעזור לו. אם זה ייפסק, המדיניות תשונה בהתאם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר