לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2005, 02:31
צלמית המשתמש של --שימי--
  --שימי-- --שימי-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
מידע מי לא מתפנה ב-31.7 לשריון?

תשמעו אני בעיקרון לא הייתי מבואס לגמרי מזה שקיבלתי שריון אבל זה לא סוד שתמיד העדפתי חי"ר בכלל וגבעתי בפרט. אז החלטתי שאני הולך בסופו של דבר לשריון כי חשבתי אם אני לא מתפנה יכולים לשים אותי בכלא, אבל אחרי שקראתי את האשכול של דוכיפת_כבוד בנושא (דרך אגב מאמר מצויין. מי שעוד לא ראה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...=1569#post40551 ) והבנתי שאם אני לא מתפנה לשריון בגלל שאני רוצה חי"ר אז לא שמים אותי בכלא ואפילו נותנים לי את מה שאני רוצה, החלטתי כבר עכשיו שאני לא מתפנה בבקו"ם, אני יעמוד על שלי ואני רוצה גבעתי! כמו שאני רואה את זה, בשלוש ימים אתה יכול לקבוע את העתיד שלך לשלוש שנים, וזה בדיוק מה שאני עומד לעשות!
עכשיו מי שמתגייס גם בתאריך הזה (31.7) או בכל תאריך אחר וגם חושב כמוני לא להתפנות עד שהוא מקבל חי"ר, שיגיב פה שאני יראה שאני לא לבד ( ואולי גם נוכל לארגן איזה גרעין קשה ).
אז יאללה חבר'ה כולם ביחד: לא גבעתי, לא מתפנה!!!!!!!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2005, 02:46
צלמית המשתמש של --שימי--

קודם כל לא בטוח בכלל שאני יישב במעצר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אולי זאת השעה המאוחרת- תתעורר !!!"

ודבר שני זה שלפחות אני צריך לנסות. אם לא קיבלתי מה שאני באמת רוצה אז אתה מצפה שאני יישב בחיבוק ידיים וילך לזה כמו צאן שמובילים אותו בשדה? תמיד צריך להילחם ולנסות להשיג את מה שרוצים, זה נכון גם ולצבא וגם לחיים. חוץ מזה, זה לא שאני מנסה להשתמט מהצבא או ללכת למשהו שאני לא מתאים אליו בריאותית (שעל דברים כאלה דרך אגב, כן שמים בכלא): יש לי פרופיל 97 ואני רוצה ללכת לגבעתי. אני כולה מחליף קרבי במשהו שהוא אפילו עוד יותר קרבי. עכשיו אני לא יודע עד כמה המאמר של דוכיפת_כבוד נכון, אבל אני כן יודע שאפילו אם יש סיכון של לשבת במעצר (ואני די בטוח שזה לא יקרה), זה סיכון שאני מוכן לקחת. יש אנשים אחרים שמפחדים לא להתפנות? יש אנשים אחרים שצעקות ואיומים מפחידים אותם? אז שאותם אנשים ילכו לאן שהצבא החליט בשבילם, אבל אני לא ייכנע לזה ואני יילחם על מה שאני רוצה כי זו הדרך היחידה לקבל אותו!
לילה טוב, דרך אגב.
ישן 16-07-2005, 08:37
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
מה רע בשריון?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי --שימי-- שמתחילה ב "קודם כל לא בטוח בכלל שאני יישב במעצר"

"אני כולה מחליף קרבי במשהו שהוא אפילו עוד יותר קרבי"
חאלס כבר עם המדרגים המעצבנים האלה של קרבי יותר קרבי פחות!! כולכם כאן מסתכלים עכשיו על מספרים חסר משמעות כמו "רובאי 03, רובאי 05" שבתכלס בתוך הצבא לא מעניין אף אחד מה רמת הרובאי שלך. היום כולם עושים אבט"שים מחסומים וכיו"ב, לא משנה אם אלה תותחנים, שריון, או גבעתי. ככה שבכל מקרה תטחנו, והרבה! חוצמזה, רוצה לשרת את המדינה? יופי, עכשיו לך לאן שצה"ל שולח אותך. לא התקבלת לאן שרצית ללכת? לא נורא, עכשיו תפיק את המיטב ממה שנתנו לך. זה קצת כפוי טובה כשמסתכלים על זה, מצד אחד כולם אומרים שהם רוצים לשרת את המדינה וייתנו 110% בשירות שלהם, מצד שני, ברגע שמישהו לא מקבל בדיוק את מה שהוא רוצה, הוא מוכן להתחיל להיאבק במערכת (שדפוקה גם ככה אבל מה לעשות) כאילו אין מחר..
גם כל הרעל הזה לפני הצבא, של אני רוצה גבעתי כי הנחל הם אהבלים (סתם דוגמא) הוא לא נכון. חוצמזה שחי"ר זה חי"ר, לא משנה איפה אתה נתקע, וגם העובדה שבעצם לא טעמת מגבעתי אפילו יום אחד, ועדיין לא התגייסת, לא נותנת לך את הזכות לומר מה ומי יותר טוב.. תאמרו: "אני רוצה ללכת לחי"ר" ואל תאמרו "אני רוצה ללכת לגבעתי, גדוד שקד, מחלקה 2 כבוד על!", מהסיבה הפשוטה של מאיפה לכם בכלל? שמעתם סיפורים? נו אז מה, דיבורים כמו חול אבל אין מה לאכול..
ובכלל, מה רע בשריון? חיל קרבי לכל דבר (היית בלטרון? ראית את הקיר עם שמות חללי החיל?) שירות מעניין, אפשרויות קידום מהירות (עוד משו מצחיק, עכשיו כולם רוצים להיות קצינים, ברגע שתיכנסו למערכת - זה יישתנה) אז מה בעצם רע בו?
לסיכום, אני אומר לך להישאר בשריון, כי כשאתה משתין על הצבא אז הוא נרטב, אבל כשהצבא משתין עלייך - אתה טובע..
That was my 2 cents... בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 16-07-2005 בשעה 08:40. סיבה: תיקון והוספה.
ישן 16-07-2005, 14:08
צלמית המשתמש של --שימי--

אוקיי קודם כל
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "מה רע בשריון?"

אמרתי גם שאני רוצה בעיקרון חי"ר. גבעתי זה רק העדפה אישית, אם יתנו לי נח"ל או גולני אני יהיה גם מאוד מרוצה.
דבר שני בקשר ל"יותר קרבי": אתה לא יכול שלא להודות שחי"ר זה יותר מסוכן משריון. בשריון יושבים כל היום בתוך 60 טון של פלדה, ובחי"ר החיילים חשופים או מקסימום בתוך ג'יפ.
דבר שלישי, נור: מה הפרופיל שלך? יכול להיות שנדפקת בשריון או בתותחנים בגלל פרופיל 72 ועכשיו אתה אומר לאחרים להישאר במה שהצבא נתן להם גם למרות שהם מתאימים ורוצים לעשות יותר? או שפשוט אתה לא יכול לעמוד על שלך ומתקפל יותר מהר מאוהל של ריקושט?
עכשיו עצה שלי לכל מי שרוצה חי"ר וקיבל משהו אחר: אם אתם מתאימים, תעמדו על שלכם. הצבא מבחין בין סתם משתמטים לבין בעלי מוטיבציה ורצון גבוה לשרת. כמו שאמרתי מקודם: בשלוש ימים אתם קובעים את העתיד לשלוש שנים. אני בהחלט רוצה לעזור למדינה ולצבא, אבל אני גם רוצה לעזור לעצמי.
בהצלחה
ישן 16-07-2005, 14:46
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

המממ
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי --שימי-- שמתחילה ב "אוקיי קודם כל"

ההשוואה שלך לא נכונה. בטח ששריון הוא באותה מידה מסוכן כמו חי"ר. בתנאי מלחמה אמיתיים השריון פורץ את הדרך ומנהל קרבות מן הסתם כנגד שריון אחר, או שפעולות נגדו יחידות נ"ט קטנות, או שמסוקים יכולים לבוא ולהשמיד אותו, שדות מוקשים, ועוד כהנה וכהנה הפתעות נעימות שמצפות להם. אם כבר, אז אני מציע לך לפתוח קצת ספרי היסטוריה, ולראות מה נשאר מחטיבת ברק למשל במלחמת יום הכיפורים, כדי שתבין כמה "קרבי" זה שריון...
חוצמזה אחי הפרופיל שלי לא קשור בגרוש. אני אומר את הדברים מנקודת המבט שאני רואה אותם. לדעתי כל היחידות בחילות בצבא הן שוות, וכולם קורעים בהן את התחת. שלא לדבר על זה שבטח לא "נדפקתי" בשריון, תותחנים ובכל חיל אחר (ד"א איפה אני ואיפה המנילה... יש עוד זמן). אני לא מתקפל ולא בטיח, אבל מה שאני טוען (ותמיד טענתי) שדיבורים אפשר לעשות בכמויות, אבל כשאתה נמצא במערכת זה סיפור אחר. מאיפה לך שאתה מסוגל להיות בחי"ר ולהחזיק שם מעמד? אז אתה אומר שכן, נו אז מה? עד שאתה לא שם אתה לא קיים. עכשיו אתה בראש של "אני רוצה לעזור לעצמי", אבל כשתסגור 21 או 28 או מי יודע כמה, ולוא דווקא בחי"ר, אולי אפילו בשריון, נראה איך תחשוב על לעזור לעצמך...
ולסיכום, הצבא לא מבחין בין כאלה שיש להם מוטיבציה ובין כאלה שאין להם. הצבא עושה מה שטוב לו כגוף ולא מתחשב בפרט, בטח שלא בשלב כזה מוקדם. כנראה הוא פשוט רוצה להוריד את הלחץ מעצמו, ומוותר למס' מסוים של אנשים. הכל עובד לפי מכסות, ואם במקרה יתמזל מזלך ויהיו כמה מכסות פנויות בגבעתי, אז יזרקו אותך לשם אחרי כמה ימים וקצת בלגן.
אבל, וזה בעצם כל מה שרציתי לומר, שאם ככה אתה מתחיל את הצבא, בהליכה עם הראש בקיר והתעקשות, מה תעשה כשפתאום תראה שגבעתי זה לא בשבילך (זוכר את ה-21?), או שמשו אחר לא יימצא חן בעיניך..
ישן 16-07-2005, 16:31
צלמית המשתמש של --שימי--

נכון, אבל זה שייך לעבר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "המממ"

אם לא שמת לב, הימים של המלחמות ההם מאחורנו
עכשיו אל תבין אותי לא נכון, מה שהשריון עושה זה חשוב מאוד וגם מסוכן, והאמת כרגע לא אכפת לי מזה
מה שאכפת לי ממנו זה שאני רוצה גבעתי, ואני מתכוון לעמוד על זה עד שייתנו לי את זה או איזשהו חי"ר אחר
ואל תגיד לי מה בשבילי ומה לא בשבילי, כי אני יודע טוב מאוד מה אני רוצה ואיך אני ישיג את זה. לך אני מציע לקרוא את זה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=1569 וגם תגובות של אנשים שעשו את זה ולא מתחרטים על זה לשנייה
תבין, אם לא תילחם על משהו שאתה רוצה, אתה בחיים לא תשיג אותו
אני רוצה גבעתי ואני מתכוון להילחם על זה ואני יודע שאני לא היחיד ויש הרבה שמבקשים את זה ולא יתפנו
ישן 16-07-2005, 17:00
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

דווקא קראתי את המאמר על המעצר בקו"ם
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי --שימי-- שמתחילה ב "נכון, אבל זה שייך לעבר"

אשכול ממש ישן... בכל אופן זה לא מעניין אותי ממש. מן הסתם תהיה לי מנילה קרבית, אני אסמן מה שאסמן, ואלך לאן שאלך. אם יש משו שאני מניח שרוב הפורום יסכים עליו, זה שאף אחד לא רוצה להתעסק בתפקידים "ג'ובניקיים".
ולמה הזלזול באויב? אני מדבר כרגע על מלחמה כוללת, שזה בעצם מה שמאמנים את השריון לעשות ולכן אני מתמקד פה, זה שהימים ההם מאחורינו זה טוב ויפה, אבל אתה לא יודע מה יהיה בימים הבאים..
חחח בטח שאני לא אומר לך מה בשבילך ומה לא, כי הצבא כרגע אמר. ולכן אני אומר, שאם באמת אתה רוצה לתרום, אז תלך ותשקיע במה שהצבא כרגע נתן לך. לא רוצה להתפנות? אז אל תתפנה מה זה כבר ישנה לי, רק תעשו סוויץ' בתפיסה שתכלס הצבא זה לא מובחר יותר מובחר פחות, וזה לא כמו בצפר שיש מגמה מדעית (מטכ"ל) ומב"ר (מש"ק עלים), על כל הסטיגמות המטופשות שיש עליהן, ובטח שזאת לא קייטנה שהולכים להעביר בכיף, ו-וואלה, לסגור 21 ממש לא נשמע נורא עכשיו נכון? תיזוזים - בקטנההה, מפקדים מפגרים - לא נורא הם אחלה חבר'ה, כסת"ח חוגג ועוד
הרעיון הוא לא שלא תהיו קרביים, בדיוק להפך יש כל הזמן מחסור בהם, אלא שתלכו בעיניים פקוחות.
ואם לא תבינו את זה עכשיו, אז תבינו כשתתגייסו.
ישן 16-07-2005, 16:49
  tzimber tzimber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.03
איך אני אוהב את כל המורעלי סיפורים האלו שחיים בסרט !!!!
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי eXPerience שמתחילה ב "אני בהתחלה רציתי מוד"ש ושאמרו לי שקיבלתי שריון"

אתם לא מבינים שכל החילות עושים את אותו חרא ???? אתם לא מבינים שחרוב הנדסה וצנחנים יושבים ביחד מוצב ליד מוצב ???? ועושים בדיוק אותו דבר וטוחנים כמו מניאקים ????
צאו מהסרט הזה כבר, כולם מתלהבים בהתחלה עם הרעל הזה ואחרי חודש פתאום אתה מוצא אותם עם 21 בצריפין מי שרוצה ויכול ללכת לקרבי שילך למה שיש, או אם יש יחידה מסויימת שהוא מעדיף כמו שריון ( בגלל הטנקים ) או הנדסה ( בגלל החבלה ) זה שיקול יפה וטוב וסבבה אבל בטח לא גולני או גבעתי בגלל ש גולני כבוד @##$@ אתם צעירים מתים אתם לא יודעים מה זה הצבא בכלל כל העולם שלכם ישתנה כשתכנסו למערכת הזאת ואני מבטיח לכם שכשתשבו במוצב 10 חברה ממש לא יעניין אותצכם מה הצבע של הכומתה שלכם.

ואללה שרוצים להיות קצינים זה בכלל הרג אותי תתגיסו כבר ונראה אותכם, לא עובר יום בלי שאני רואה חבר שבוכה ומנסה לצאת מקצונה יעודית וכאלו.
בקיצור צאו מהסרט של כל הסיפורים כנסו לצבא ולכו עם הזרם, אין בעיה וחשוב להילחם על מה שרוצים אבל מהסיבות הנכונות ולא בגלל סיפורי כבוד מטופשים וכל מיני זיוני שכל על הקצאות וכל זה תחשבו על זה ותזכרו במילים האלו כשאתם יורדים מגל"ב של 8 שעות ויש לכם שעתיים מנוחה ואז מטבח, וכן זה קורה בנחל בשריון בהנדסה בתותחנים וגם ובמיוחד בצנחנים.
ישן 17-07-2005, 07:17
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

השתגעת? אני לא בא לקטול אף אחד, בטח שלא בפורום הזה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי --שימי-- שמתחילה ב "אוקיי"

וגם בחיים בכלל אם ייצא לך להכיר אותי..
שמע אחי, אז אמרת מה שאמרת, אתה לא חייב פה שום דבר לאף אחד, והדבר שהכי חשוב שתעשה זה תלך לפי מה שאתה מרגיש. אז היה אז, עכשיו זה עכשיו, המצב השתנה זה הכל.
וחוצמזה, בעקרון הגישה שלך נכונה, ברור שיש דברים מסוימים שצריך להילחם עליהם, על זה אין וויכוח, אחרת לא תתקדם בחיים, אבל מה לעשות ויש גם דברים שצריך להתפשר עליהם, והחוכמה היא לדעת איפה עובר הגבול בין שניהם.
לגבי זה שלאן תלך, זאת כבר החלטה שלך, ואם אתה שלם לגביה אז סבבה, כי בלי מוטיבציה אין לך הרבה מה לחפש (בכל מקום בצבא).
וכל הוויכוח שהתפתח פה היה בעצם על זה שרציתי שאנשים יבינו בצבא קרבי זה קרבי, לא משנה איפה אתה משרת, ושתכלס כל העסק הזה נראה עכשיו מפתה/מעניין/נחמד/מושך/אטרקטיבי אנא ערף שכל אחד יבחר למה הוא מתחבר יותר, אבל בתכלס כשאתה בפנים העניינים נראים קצת אחרת.
בסה"כ, שיהיה לך בהצלחה בכל מה שתעשה בצבא.
אור (הלא קוטל!!).
ישן 17-07-2005, 15:14
  desert_oasis desert_oasis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.05
בדיוק
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Seaman שמתחילה ב "יש לך נאומים לפעמים שמצריכים..."

תפסיקו כל הזמן לחפש את התירוץ הקטן ביותר לא להתפנות!

כל אחד מדבר על כמה הוא אדם מורעל שרוצה להיות קצין, שכחו מזה, אם מישהו רוצה להיות אדם טוב ובוגר הוא צריך לדעת לקחת אחריות על הפעולות והמעשים שלו (אני מדבר על המנילה).
נתתם לצה"ל שלושה יחידות שאתם מעונינים וצה"ל מתחשב בזה וכמעט בטוח שייתן לכם אחת מהבחירות, אז אל תכתבו במנילה יחידה שאתם לא רוצים כי זה פשוט טמטום, ותפסיקו אם ההנחה שמה שסימנתי מקום ראשון לא תמיד ינתן לכם... ותפסיקו להיות מפונקים, ברגע שמשהו לא מסתדר לכם ישר מתחילים להתבכיין, אם ככה אתם לפני שהגעתם לצבא, בצבא עצמו יהיה לכם קשה מאוד.

לא התכוונתי להעליב אף אחד, אבל מספיק עם זה, תסתכלו עליכם ועל המעשים שלכם בצורה אוביקטיבית ותפנימו.
תקחו את זה לתשומת ליבכם....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:58

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר