לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2005, 13:38
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Puki שמתחילה ב "כבל נתונים ל- Telit X95"

שלום לך ידידי ותתחדש קודם כל
אני גם קניתי לא מזמן פלאפון אבל את הסמסונג 850 למרות שחשבתי גם על הטליט
ניתן לקנות את הכבל מפלאפון ונדמה לי שהוא עולה 100 ש"ח והוא מגיע עם תוכנה אבל אני חושב שהתוכנה לא מאפשרת הורדת משחקים צלצולים וכו לפלאפון
אני יודע שחבר שלי מצא אתר באינטרנט ודרכו הוא הזמין את הכבל שעלה לו כולל משלוח מחו"ל בערך 30 ש"ח ואת התוכנה הוא הוריד מהאינטרנט ויכול להעלות הכל חינם
אם אני לא טועה מי שעומד מאחורי טליט (שהרי אין חברה כזאת אלא זה רק מותג) זאת חברת audiovox וחפש את האתר שלהם ומשם תוכל להוריד

בקשר להורדות באינטרנט עד כמה שאני יודע אתה לא משלם שם על זמן גלישה אלא אל הורדות עכשיו (ופה זה העוקץ של חברות הסלולר) שאומרים לך שצלצול עולה 4 ש"ח הכוונה שרכישת הצלצול עולה 4 ש"ח אבל תוסיף לזה עוד את העלות של ההורדה (שבדרך כלל זה כמה גרושים או מקסימום שקל אם זה משהו כבד) ואז אתה מגיע לסכום האמיתי, ולכן גם אתרים שאומרים לך שזה חינם הכוונה היא שהרכישה חינם ההורדה עולה כסף אבל את הכסף הזה אתה משלם לחברת הסלולר שלך ולא לאתר שהורדת ממנו
מקווה שהבהרתי לך את הנושא
יום טוב

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2005, 14:09
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הנה האתר
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Puki שמתחילה ב "זה באמת עצוב, ועכשיו אני גם..."

הנה האתר שחבר שלי אז שלח לי שמשם הוא הזמין: http://www.cellphoneshop.net/dacaforau.html
המכשיר כמו שאמרתי קוראים לו audiovox ותסתכל באתר שלהם מה הוא הדגם המתאים ביותר לשלך אני אנסה לשאול את חבר שלי מה הדגם שהוא לקח אבל הבעיה היא שהוא טס היום בלילה לארה"ב אז לא בטוח שיהיה לו זמן
בכל מקרה משם הוא הזמין ונדמה לי שהמאתר של החברה הוא הוריד את התוכנה

ולטל עד עכשיו אני מרוצה שעברתי כיוון שבינתיים השירות הוא סבבה אולי כי אני לקוח עסקי אז באו אליי בשביל להחתים על הסכם, להביא פלאפונים לקחת ולהחזיר חדש כי אחד לא היה תקין וגם בשביל להתקין באוטו דיבורית וההתקנה היתה אצלי בבית
ובנוסף הם גם משלמים לי את יתרת התשלומים על המכשיר שנשאר לי בסלקום מה שאף אחד אחר לא הציע
ואני משלם קצת פחות ממה ששילמתי ובנוסף המכשיר יותר טוב עם יותר אפשרויות וכמובן הרבה יותר יפה
אז אני לא מצטער לבינתיים ומקווה שלא אצטער בהמשך
בגדול ההורדות לא יותר מידי חשובות לי, ניסיתי קצת להתחכם לא הלך הורדתי בדרך החוקית צלצול אחד (כמו שעשיתי אז בסלקום ויותר מזה לא התעסקתי איתו) וזה בגדול מספיק
כשאני שאלתי בפלאפון אמרו לי שכבל לסמסונג שלי עולה 100 ש"ח ואני אבדוק אם תוכנה פה שהורדתי מתאימה אולי אקנה ואז סביר להניח שאשחק ואעלה עוד דברים לפלאפון
אם מאוד חשוב לך ההורדה לפלאפון תחפש את התוכנה שמתאימה וקנה כבל
או שתעשה אצלהם תוכנית בקשר לחבילות אינטרנט

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:28

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר