לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2005, 18:20
  NickNameT45 NickNameT45 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.05
עזרה מבקש עזרה בכמה דברים

אווקי.. אהלן אנשים.. ממצב?
אני צריך עזרה בכמה דברים:
1. אני צריך למצוא אומנות לחימה מתאימה לי.. והרבה המליצו לי על דברים (טאיקוואנדו בעיקר) ואני לא יודע אם זה יתאים לי..
אמרו לי לוותר על ג'ודו וקארטה מייד בגלל שזה מסובך ודורש הרבה מגע.. מה שלא טוב לדעתי..
אני רוצה אומנות לחימה בלי הרבה מגע.. ויותר מכות שיכולות להראות לאנשים לא להתעסק איתי וכאלו.. וגם אחת שתעלה לי את הביטחון העצמי..
אבל יש לי בעיה.. אני רחב וגבוה ולא צנום וקטן.. וזה גם משהו שאני צריך לחשוב עליו.. כי אני רוצה שהאומנות לחימה גם תכניס אותי יותר לכושר.. תודה למי שיוכל לעזור לי לדעת איזו כדאי לי.
2. יש כזו אומנות לחימה בשם דאודנדו? או אייג'וקן? ואם יש תוכלו להביא עליהם מידע?
3. מהי אומנות השאולין ואיפה אפשר למצוא עליה מידע וללמוד אותה?
4. איפה אפשר להוריד שיעורי אומנות לחימה?
תודה רבה לכל העוזרים!!!
חזרה לפורום
ישן 16-07-2005, 18:37
  Malshabico Malshabico אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NickNameT45 שמתחילה ב "מבקש עזרה בכמה דברים"

כל אומנות לחימה מעלה את הביטחון העצמי, זה כבר משהו.
"ויותר מכות שיכולות להראות לאנשים לא להתעסק איתי וכאלו.." לא הבנתי ממש כי בזמן שאתה בקרב ואתה נגיד עושה כמה בעיטות מרחוק היריב שלך לא יגיד "אוקיי הוא יודע לתת בעיטות ומטווח יחסית רחוק אז עכשיו אני יעזוב אותו ויתחיל להילחם בעד צדק חברתי." ככה זה לא עובד, הוא תוקף אותך אז הוא יתקוף עד שהוא יקבל מכה רצינית שתגרום לו לחשוב פעמיים או עד שהוא אוכל בלטות-מנוטרל.
אנשי טאקוונדו מאוד אוהבים לבעוט ובכלל הרבה מהאימונים שם מתרכזים בבעיטות, אנשים ארוכים יש להם רגליים ארוכות=יותר טווח בבעיטות. בלי קשר גם טאקוונדו וגם הרבה אומנויות לחימה אחרות כוללות כושר באימונים שלהן.
ד"א באיזה איזור אתה גר? אולי אני יוכל להמליץ/לא להמליץ על מועדון או שניים.
חזרה לפורום
ישן 16-07-2005, 23:32
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05

"התכוונתי שיילכו איתי מכות ולא בתחרויות.."
גם הוא (מאלשביקו) דיבר על קרב אמת...
ג'ודו וקראטה הם מסובכים מידי?
למה אתה חושב שטייקוואנדו לא?
כי יש שם הרבה קפיצות?
אם אתה רוצה משהו פשוט גם הטכניקות יהיו פשוטות.
בדר"כ טכניקות פשוטות הם מאוד טובות וחזקות נגד אנשים *שלא* יודעים אומנויות לחימה.
ומה ייקרה אם תיפול על אחד שלומד בעיקר קרבות קרקע או בריחים?
הרי אתה רוצה משהו פשוט.
הוא יכול להפיל אותך לריצפה ולנגב אותה איתך.
גם אם תלמד טייקאוונדו, אין שם היקף או דגש על קרבות קרקע.
אז מה תעשה אז?
אם אתה רוצה משהו מאיים ומפחיד לך תתנפח ותלמד איגרוף.
אני לא חושב שיש היום "עבריינים" שמפחדים מבעיטות יפות וחזקות.
כמובן שאוכל להמליץ לך על הנינג'יטסו, אבל זו גם אומנות "מסובכת".
אגב אתה יכול ללכת לקפוארה.
מחזק, מרהיב ומאוד יעיל וחזק ברוב המקרים.
בהצלחה בהמשך דרכך
חזרה לפורום
ישן 22-08-2005, 00:33
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
חוקים של טאקוונדו
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי NickNameT45 שמתחילה ב "עוד משהו.."

הפגיעה מותרת רק מעל לחגורה באזור שיש מגן כלומר: בטן גב לא כולל עמוד שידרה. ראש:כל אזור הפנים (יש מגן ראש) הצדדים לא כולל עורף וכל החלק האחורי של הראש.
הזירה ממה שידוע לי הוקטנה ל-10*10 יש שלושה סיבובים בני שתי דקות כל אחד גם לגברים ולנשים.
פגיעה בעוצמה למגן הגוף נותנת נקודה למתמודד שבעט אותה. פגיעה חזקה לבטן הגורמת ליריב להתקפל תגרור ספירה שבסופה (אם היריב יכול להמשיך) תהיה תוספת של נקודה לזה שבעט (שתי נקודות במהלך אחד). בעיטה לראש מביאה שתי נקודות בעיטה חזקה מספיק כדי לגרום ליריב להסתחרר או כיוצא בזה גוררת ספירה שבסופה (אם היריב יכול להמשיך כמובן!) תהיה תוספת נקודה לבועט (שלוש נקודות במהלך אחד). אסור לצאת מהזירה יציאה מהזירה תגרור אזהרה אחת לפי החלטת השופט השופט יכול להזהיר פעם אחת כל סיבוב ויכול גם לא להזהיר לפי שיקול דעתו בכל אופן הוא אינו יכול להזהיר על טעות מסוימת יותר מפעם אחת כל סיבוב פעם נוספת תגרום להורדה של חצי נקודה לזה שיצא. דחיפה אסורה הורדה של חצי גם כן משיכה אגרוף לפנים שלא במתכוון, בעיטה מתחת לחגורה כל דיבור של אחד המתרים יגרור עונש של חצי נקודה אם זה כרוני תהיה הורדה של נקודה.
בעיטה אחרי שהשופט עצר את הקרב תגרום להורדה של נקודה גם כן כל דבר כרוני שאחד המתחרים עושה ואינו נענה לדברי השופט תגרום הורדה של נקודה. אגרוף לפנים במתכוון תוריד נקודה.וכ'ו
אם יש תיקו בסיבוב שלישי למשל: יש 4 נקודות לאדום ו-5 נקודות לכחול כשלכחול יש מינוס נקודה.
אז יש סיבוב רביעי (שתי דקות כמו שאר הסיבובים) הנקרא גולדן פוינט (גול הזהב) או סיבוב המוות. שבו הראשון שמכניס נקודה מנצח. אם אחרי הסיבוב הרביעי אין הכרעה ההכרעה עוברת לשופטים והם שלושה שופטי פינה ושופט מרכז לשופט המרכז יש כוח כמו לשופט פינה וחצי כלומר הוא יכול להכריע מי ינצח המקרה שבו יש שני שופטים לאדום ושופט אחד לכחול והשופט מרכז החליט לתת לכחול אזי הכחול מנצח. אבל אם שלושה שופטי פינה החליטו שאדום מנצח ושופט מרכז החליט כחול אזי האדום מנצח.

מקווה שסקרתי את הכל אם משהו לא ברור אפשר לשאול
חזרה לפורום
ישן 25-07-2005, 18:34
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
ו...

ראיתי ששאלת למעלה היכן מקומות הפגיעה בתחרויות.
אז מותר לפגוע רק מעל איזור האשכים, ככה גם באימונים.
וחוץ מזה אתה יכול בקרב להרביץ איפה שאתה רוצה.
לשם כך בטאיקוונדו חשובה הגמישות, כדי שתוכל להוציא בעיטות בקלילות, והגובה יכול לעזור לך בהתחלה אם אתה לא גמיש.

יש 2 סוגי טאיקוונדו (2 מועדונים עולמיים): itf -international taekwon-do federation
ו- wtf- world taekwon-do federation
אני לומד ב-itf ואני ממש מרוצה מהמאמנים שם.
אני לא יודע ממש מה ההבדלים בין השניים משום שאני לא מתעניין בwtf אבל אני יודע שהם אלו שמייצגים באולימפיאדה, הם הוציאו לטאיקוונדו שם של ספורט , ויש אנשים שלא חושבים שזאת אומנות לחימה מסורתית.
לכן הייתי מעדיף שהטאיקוונדו לא היה מופיע כספורט אולימפי.(ואל תקפצו עלי בקשר לזה!, זה עניין אישי...)

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 25-07-2005 בשעה 18:42.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר