לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2005, 08:35
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
אני מכיר את הסיפור שלך עם הכרטיס טלוויזיה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אתה יודע למה עזבתי בסופו של דבר את חלונות?"

דאגת להזכיר אותו בכול וויכוח שהיה לנו... אז ניחשתי שזה מה שהכי כאב לך

ובהמשך לנימה הרצינית שלי:
אם אתה מוכן להשתמש בכלי בלי שבדקת אותו רק בגלל שאמרו לך שהוא "יותר טוב/יציב/חזק" וכו' וכו' וכו' אז שיהיה לך לבריאות.
אני לא ראיתי את ג'נטו במצב עובד, אפילו לא על סימולצייה (שהיא כן עובדת אצלי יפה מאוד)
אני לא רוצה לנסות דברים על המחשב שלי במיוחד בגלל העובדה שהוא לא משרת אותי אלא עוד כמה טכנופובים שנלחצים מהעובדה שמשנים להם את הרקע של הdesktop.
אני לא מבין איך אפשר לסמוך על מערכת שמעולם לא התנסית בה בצורה עיוורת כל-כך בלי לבדוק אותה לפני בסביבה סגורה.
תן לי תשובות על השאלות האלו ובשימחה אני אמחק את כל המחשב שלי ואתקין רק את המערכת הזו.

אני מעולם לא אמרתי שאני עוזב את לינוקס, רק את ג'נטו, כי לא ראיתי אותה עובדת, אני אנסה הפצה אחרת כדי ללמוד.
תודה על כל העזרה וזהו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2005, 14:45
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "אני מכיר את הסיפור שלך עם הכרטיס טלוויזיה"

אענה:

"אם אתה מוכן להשתמש בכלי בלי שבדקת אותו רק בגלל שאמרו לך שהוא "יותר טוב/יציב/חזק" וכו' וכו' וכו' אז שיהיה לך לבריאות."
לא רק לי לבריאות. ככה כל העולם מתחיל להשתמש במוצרים חדשים של מיקרוסופט על סמך טענות שאפילו אינן של אנשי מקצוע, אלא של... תקשיב טוב... אנשי המכירות של יצרן התוכנה.

"אני לא ראיתי את ג'נטו במצב עובד, אפילו לא על סימולצייה (שהיא כן עובדת אצלי יפה מאוד)"
ואם תתקין אותו על מחיצה רגילה, לא בתוך אמולציה בתוך מערכת הפעלה אחרת, ותתן לו לעבוד עם חומרה אמיתית, הכל יהיה בסדר...

"אני לא רוצה לנסות דברים על המחשב שלי במיוחד בגלל העובדה שהוא לא משרת אותי אלא עוד כמה טכנופובים שנלחצים מהעובדה שמשנים להם את הרקע של הdesktop."
בוודאי שמת לב שהוא [המדריך] לא הכריח אותך להסיר מחיצות קיימות, אלא רק הסביר לך איך עושים את זה. באפשרותך לא לגעת במערכת הקיימת כשאתה מתקין חדשה על מחיצה נפרדת, ובנוסף, נניח והרסת את הטעינה של מערכת ההפעלה על ידי פשלה רצינית ביותר עם GRUB - תמיד עומדת לרשותך FIXBOOT/FIXMBR בדיסק ההתקנה של חלונות

"אני לא מבין איך אפשר לסמוך על מערכת שמעולם לא התנסית בה בצורה עיוורת כל-כך בלי לבדוק אותה לפני בסביבה סגורה."
אם מספיק אנשים התנסו ואצל כולם זה עובד, והדבר היחיד שלא הסתדרת איתו זה כרטיס רשת בתוך המחשב (אך הסביבה לא נהרסה בעקבות זה ולא קרה כלום) - לדעתי זה גם נחשב ניסוי, וגם לא ממש עיוור - ראית את המערכת - ואף יש צילומי מסך כאן באשכול.

בנימה אישית: אתה צריך להבין שלינוקס היא לינוקס. ג'נטו, רדהט, מנדריבה, סלאקוור, דביאן וכל השאר, כולם מריצים את אותה מערכת ההפעלה. הכלים שונים - לב המערכת (ובין השאר, מה שמריץ את החומרה השונה) - זהה, וההבדל היחיד הוא אפשרויות מוגדרות בקרנל, שאני מניח ששמת לב שלא ממש מסובך לשנות (הרוב שם כתוב באנגלית פשוטה למדי...).

אתה, כמובן, תעשה מה שאתה רוצה Linux is all about choice. אבל נשברת, לדעתי, בנקודה שממש חבל להישבר בה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר