לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2005, 10:32
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
עוד פרטים מ"מחלקה ראשונה"
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "nrg מביא גירסה קצת שונה..."

בית המשפט העליון קיבל הבוקר (א', 17.7.05) את ערעור המדינה על החלטת בית המשפט המחוזי לשחרר נערה בת 14 ממעצר, זאת לאחר שנעצרה בפעם השנייה בגין השתתפות בהפגנה אלימה וחסימות כבישים. משמעות ההחלטה היא כי הנערה תישאר בבית המעצר עד לסיום ההליך המשפטי המתנהל נגדה.

ביום 29.5.05 השתתפה הנערה ו-27 צעירים נוספים בהפגנה אלימה בכביש 4 שבין צומת רעננה לצומת מורשה במהלכה נחסם ציר התנועה והובערו צמיגים. שוטרים שהגיעו למקום ביקשו מהחבורה לפנות את הכביש ולהתפזר אך אלה סרבו. בעקבות כך נעצרו הצעירים והואשמו בעבירות של השתתפות בהתקהלות אסורה והתפרעות, בהפרעה לשוטר במילוי תפקידו, ובשיבוש מהלכי משפט.

בית המשפט קבע, כי קיימות ראיות לכאורה להוכחת אשמתם אך במסגרת דיון במעצרם הוסכם כי הצעירים ובהם הנערה ישוחררו בתנאים מגבילים, ובהם תנאים שיחייבו הזדהות בחקירה במשטרה, מתן ערבויות כספיות, ומעצר-ישוב (איסור על יציאה מהישוב בו הם גרים, למעט לצורך לימודים ולצורך פגישות לשם הכנת המשפט).

הצעירה שבה לבית אביה אלא שביום 29.6.05 נעצרה פעם נוספת, כאשר השתתפה ביחד עם אחרים בהתפרעות אלימה במטרה לחסום את כביש בצומת מורשה. בכתב האישום השני שהוגש נגדה הואשמה הנערה בהתפרעות, הפרת הוראה חוקית, הכשלת שוטר במילוי תפקידו, והעלבת עובד ציבור. בגין העבירות אלה ביקשה המדינה לעצור אותה עד תום ההליכים.

בית המשפט לנוער קבע, כי אין מנוס מלעצור את הנערה, ושתי צעירות נוספות שהואשמו איתה, עד תום ההליכים. בערעור שהוגש לבית המשפט המחוזי הוחלט, כי עבירה של העלבת עובד ציבור אינה מקימה עילת מעצר, על כן אין מקום להשארת הנערה במעצר והורה לשחררה לאלתר בתנאים דומים לאלה שהוטלו עליה במעצר הראשון.

בדיון שהתקיים היום (17.7.05) בבית המשפט העליון בפני השופטת פרוקצ'יה מקבלת השופטת את עמדת המדינה שערערה על שחרור הנערה.

"המשיבה היא נערה צעירה בשנים אשר עד לתקופה האחרונה לא היתה לה כל מעורבות עם החוק. היתקלותה עם החוק היא פרי אירועי התקופה. היא נסחפה, עם חברותיה, למאבק האידיאולוגי המתנהל כיום סביב מדיניות ההינתקות, המשלב בתוכו, למרבית הצער, גם נערים ונערות צעירים בשנים שאינם בשלים לכך. המאבק חורג לא אחת מגבולות חופש הביטוי והפגנה המותרים במסגרת החוק. הוא גולש למעשי הפרה חמורים של החוק המבקשים למנוע, בדרך אלימה, מהלכים של יישום מדיניות ממשלה שנתגבשה כחלק מההליך הדמוקרטי במדינה" כותבת השופטת פרוקצ'יה בפסק דינה.

עוד מוסיפה השופטת, כי "אבי המשיבה, שעמו היא מתגוררת, שאמור היה לפקח על מהלכיה ולדאוג לכך שתקיים את תנאי מעצר-הישוב שהוטל עליה ולא תחזור להפר את החוק, לא עמד במשימה שהוטלה עליו. הניסיון מראה כי אין לבטוח באופציה זו כחלופה, משהיא הוכחה כבלתי מתאימה וכבלתי יעילה".

בסיום מחליטה השופטת לקבל את ערעור המדינה, לבטל את החלטת בית המשפט המחוזי ולהורות על מעצר הנערה עד תום ההליכים.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2005, 11:39
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
זה מזכיר לי סיפור על ניוטון
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "למה סתם להעליב?"

אני לא זוכר את כל הפרטים אבל בערך מספיק לצורך העניין.
ניוטון, בזיקנתו, פרש מהמחקר המדעי ועבר לעבוד במטבעה (היכן שמכינים מטבעות). באותה תקופה פורסמה באוניברסיטה באנגליה, חידת מתימטיקה קשה מאוד שנשלחה לכל גדולי המתימטיקאים של אותה תקופה. במשך חצי שנה לא נפתרה החידה. יום אחד אחה"צ חזר ניוטון מעבודתו במטבעה והתגלגלה לידו החידה המתימטית, תוך כמה שעות הוא פתר אותה ושלח את פיתרון החידה בעילום שם למערכת שפירסמה את החידה. אחד מגדולי המתימטיקאים שפירסם את החידה, קרא את הפיתרון ואמר :"האריה ניכר על פי פסיעותיו" והתכוון כמובן, לניוטון.
על מנת לזהות את "האריה", הוא עצמו היה אמור להיות "אריה" לא קטן.
ראיתי את white night, מזהה בכזו חדווה את פסק הדין של השופטת ותהיתי ביני לבין עצמי אם יש כאן מהדורה זהה של אותו סיפור עם ניוטון.
בכל אופן, עכבר, כשאתה מעיר, גם אני מתנצל.
ישן 18-07-2005, 11:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
נכון, שכן השורה התחתונה היא אותה שורה תחתונה: מעצר ארוך טווח לילדה בת 14. איפה קדמן?!
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "וערוץ 7 בשלו..."

כל האישומים הם בזיון לשמו:
"התפרעות" - מושג שהיום אפשר להכליל בו כל שיחה של ימנים שלא מתלהבים מהדרך שבחר
האתרוג להושיע עצמו...

"הפרת הוראה חוקית" - ההחתמה השערורייתית שאילצו ילדים לחתום, אחרת יישבו במעצר עד סוף
ימיהם...

"הכשלת שוטר במילוי תפקידו" - אין לי מושג מה היא ביקשה משוטר, אבל כל מי שנתקל בשוטר תנועה, יודע שעל כל מענה להם - הם יטענו ש"היה נסיון להכשילם". הלמו יכול להעיד שזה לא רק אצל שוטרי תנועה. זה אישום שבסה"כ אומר שהיא העזה לענות לשוטר...

"העלבת עובד ציבור" - עוד אישום על מענה לשוטר...

עבריינים אלימים בני 14 משוחררים למעצר בית כדי שיוכלו לדקור ילדים אחרים. איכשהו אני חושד
שהילדה הזו אינה איום לחיי אדם אחרים, ובכ"ז מתייחסים אליה ככזו. תחי השופטת פרוקצ'יה. היא
אכן ראוייה לשבת במוסד המכובד של זקני מרצ, הידוע גם כביה"מ העליון...
ישן 18-07-2005, 11:36
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
חחחחחח... אתה ממש לא מבין בבתי משפט
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן LOL"

יש מצב שאולי תנסה להיות בבתי משפט כדי לדעת .

למשל ברק שממש שנוא עליך לא ממש קורא את התיקים שמגיעים לו - סיבה "אין זמן" וזה דפוק לגמרי להיות נשיא בית המשפט כשאין לך זמן לטפל בתיקים .

פרוקצ'ה כן קוראת ולכן לפי ההודעה הראשונית שפרוקצ'ה תתן החלטה כזו לא ממש נראה לי , וכך באמת יצא .

נ.ב. אם אתה מגדיר לי "מעשה בחוסר תום לב" כמעשה כ"כ חסר תוכן אז אני בטוח ב 1000% שאתה ממש לא מבין בבתי משפט ופה אני עוצר בלהגיב כי אין טעם להתווכח על מישהו שלא מבין על מה הוא מדבר ובכל זאת הוא עקשן ויש לי המון זמן להגיב עד אין סוף .

ישן 18-07-2005, 11:50
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אני ממש אוהב איך שאתה סתם מדבר שטויות
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כן, איזה מזל שאתה "מבין בבתי משפט" (זה מושג משפטי, או ששאלת אותו מתחום הכדורגל?...)"

אתה יכול לדעת מי מבין את התיק ומי שסתם יושב בבית המשפט, תמיד הייתי בהרכב של 3 שופטים כך שאף אחד לא נותן לי פסק דין אלא בית המשפט .
ומתוך הדיונים אתה יכול לדעת מי קרא ומבין את התיק ומי שלא יודע מה קורא ונופל בכל שקר שמשמיעים לו עד שאתה מוכיח את הטענה האחרת .
אגב לא אף אחד לא פסק נגדי בבית המשפט העליון לא ברק ולא אף אחד אחר אבל סתם כך שתדע מה יש בבית משפט .

אני פשוט אוהב את זה איך שאתה תמיד מנסה להיטפל אישית במקום עניינית , מתאים לך בול .

ישן 18-07-2005, 12:02

היא לא קיבלה עונש על חסימת כביש
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מה שהחוק מכתיב. מה שקיבלו כל חוסמי הכבישים בעבר."

קודם כל, בפעם הלפני קודמת שחסמה כביש, היא העליבה שוטרת ואמרה לה "תסתמי את הפה שלך ותעצרי אותי". הנערה גם סירבה להזדהות. לאחר מכן, היתה מעורבת בחסימת כביש נוספת שבעקבותיה שוחררה בתנאים מגבילים – אותם הפרה.
כלומר, יש כאן סוג של עבריינית סידרתית:
בפעם הראשונה שהשתתפה בחסימות הכבישים - היא העליבה שוטרת וסירבה להזדהות.
בפעם השניה שהשתתפה בחסימות כבישים - היא שוחררה בתנאים מגבילים, הפרה אותם והשתתפה בחסימת כבישים בפעם השלישית.
כמה לדעתך הבלתי משוחדת היא יכולה לצפצף על מערכת המשפט?

ישן 18-07-2005, 19:44
  בז 69 בז 69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.03
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "ועדיין לא ענית לי"

גו'! לטעמי אורי צודק לאורך כל הדיון.

ילדה בת 14 ריבון העולם,ראשה /מוחה מלא הורמונים ומשובה,היא רוצה להיות "מסמר הכתה"

להכניסה לכלא בשל כך, איפה הפרופורציות?

רוצים להעניש עונש ממש חמור??? שיטילו על אביה קנס גבוה(הרי היא בחזקתו) לא ישלם? יושלך הוא לכלא,כך יפקח עיניים שבעתיים.

השופטת הנכבדה הרסה לילדה את החיים במחי קולמוס,אולי הנערה זקוקה לעוזרת סעד/סוציאלית אולי יש לה בעיות קשב או דומה?

להכניסה לכלא...עד תום ההליכים?תינוקת בת 14 אני בהלם מוחלט!!!

שמאלן תמיד הייתי ,אני מתחיל כעת להסדק לגמרי כך לא נוהגים במקומות מתוקנים.
מה אני הייתי עושה לו היו מפנים אותי מביתי,מחבק ידיים ומתפלל בדבקות? ואתה?

אני חונכתי ומחנך לערכי חופש הפולחן דעת ודעה.

מה שקורה כיום בישראל זאת הפקרות ודיקטטורה.

יש לחקור את בתי המשפט,מספיק להיתמם,הללו מזכירים את מערכת הבנקאות .גם שם כולם "צדיקים".
ישן 18-07-2005, 22:39
  בז 69 בז 69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.03
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "בז, לא מפנים אותה מביתה"

אני סולד מגישתה של זו הקטינה ברם ,אני מגלה הבנה... לפחות מנסה(מפאת גילה =מידת האחריות).

איני בקיא בכל הפרטים אך נראה כי אביה מגדלה לבד (ללא אם) זה אינו מצב נורמאלי.

ילדה זו גודלה על בסיס הערכים ..., מדינת ישראל הינה שלה. בכך היא רואה את עצם ההפגנה כתופעה טבעית וברורה.

יתרה מכך הרב/רבנית שלה בוודאי העבירו לה מסר שבכך (עצם ההפגנה) היא משרתת את האמונה(דת) ומצידם שכולם ייקפצו... העיקר שהיא "קדושה".

נסה פעם להבין נער/ה.דאגתו העיקרית הינה יחס החבר'ה אליו.

הללו ילדים טרם ניתן לשנותם אסור לנו להאשימם ואפילו לא לדונם לכף חובה.

יש להעמיד את הוריהם לדין.

כאשר בני/בתי דפקו את האוטו של השכן..מי שילם?

זה היה ברור שזאת אחריותי.אז מה שונה כאן?
ישן 18-07-2005, 12:54
צלמית המשתמש של חתול-רחוב
  חתול-רחוב חתול-רחוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.02
עכבר קראתי , בחינתי לעומק את הפסיקה נטולת הרגש של האבן המתקראת פרוקצ'ה.
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "קרא את ההחלטה שלה, בעיקר הפיסקה האחרונה, ותשפוט בעצמך"

לא מדובר ברוצחת לא שודדת לא אנסת לא מועלת , אנחנו מדברים על בת 14 פורעת ומופרעת, וכולם כאן יודעים את "חיבתי" למחבלי הגבעות הקטנים האלה , אבל ראבק בת 14 נזרקה על הכביש לבשה מידי שוטרת הגרוייסה חוכמה , בשביל זה מעצר עד תום ההליכים פלוס אפשרות לחלופת מעצר אחרי שהפרה אותה , כן כן הפרה זאת פעם אחת אבל ראבק אנחנו מדברים על קטינה בת 14 מה מצפה בית המשפט מבת 14 לאיזה בגרות ?
פרוקצה הבהמה שכחה את הרחם שלה באיזה חור נידח.

ישן 18-07-2005, 12:58

ההתחצפות לשוטרת זה רק ה"דובדבן"
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי חתול-רחוב שמתחילה ב "עכבר קראתי , בחינתי לעומק את הפסיקה נטולת הרגש של האבן המתקראת פרוקצ'ה."

הנערה נשלחה למעצר בתנאים מגבילים, אצל אבא שלה, הפרה אותם, התפרעה שוב, תוך כדי התחצפות לשוטרת, ושוב נעצרה. השופטת אומרת דבר פשוט: האב הוכיח שהוא לא מסוגל לשמור עליה ולמנוע ממנה הפרות חוק, האם גרה בלב איזור "חם", שימצאו קרוב משפחה מחוץ למוקדים החמים, שיסכים לארח אותה - ואז תצא מהמעצר.
עכשיו נראה אם ההורים היקרים ישתפו פעולה ויעשו מה שמצופה מהורים נורמליים לעשות: להוציא את הבת מהמעצר, או שימשיכו לנצל אותה לצרכים פוליטיים (כי כן היא רק בת 14 - והיא מנוצלת בציניות).

ישן 18-07-2005, 15:53
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
לא הייתי צריך להשקיע בזה מחשבה
בתגובה להודעה מספר 123 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איזו תגובה מלומדת. אין ספק שהשקעת בה הרבה מחשבה..."

זה ברור וגלוי לכל, כשאתה נתפס לשטויות ומתחיל עם הדמגוגיה - שנגמרו לך הטיעונים. כל כך ברור, עד שזה פתטי.

ואם אתה רוצה תשובה לעניין - אני ממש לא מעוניין שה"ילדה" הזאת תסתובב לי ברחובות, היא פושעת שסיכנה חיי אדם וביזתה את ביהמ"ש. נכון, היא מוסתת, והיה נחמד אם לפרקליטות היו ביצים להתעסק עם הפחדנים העלובים ששלחו אותה להילחם את מלחמתם, ולא עם הנערה עצמה. אבל העובדה היא שהיא נתפשה על חם, פעמיים, וזה די ברור שהיא לא מתכוונת לעמוד בהגבלות שונות - ולכן האפשרות היחידה היא להשאיר אותה במעצר עד תום ההליכים. בני 14 אחראים מבחינה משפטית למעשיהם - וגם מבחינה דתית הם כבר בני-מצוה. היא חייבת לשאת בתוצאות של המעשים החמורים מאוד שעשתה. העובדה שמערכת המשפט הראתה פעמים רבות אוזלת יד בטיפול בנערים עבריינים לא צריכה למנוע ממנה להפעיל יד קשה ובהחלט להפוך את המקרה הזה למקרה לדוגמה.

ישן 18-07-2005, 16:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני חושב שהמילה "פתטי" מסכמת היטב את כל ה"טיעונים" שניסית להעלות פה...
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "לא הייתי צריך להשקיע בזה מחשבה"

ה"פושעת" הזו אינה עבריינית גדולה ממך (בהתחשב באייקון הישן שלך, שמעיד שכנראה "מעדת" יותר
מפעם אחת...).
השטות המביכה על "להפוך את המקרה לדוגמא" רק מעידה עד כמה א-ת-ה מוסת, וחסר הבנה
בסיסית של מדרון חלקלק מהו: מחר בבוקר יחליטו לצאת למלחמת חורמה בגראס, ויחליטו לעצור עד
תום ההליכים את הראשון שיתפסו, ובוא נאמר שזה יהיה אתה. אני מניח שגם אז תסכים עם מי
שיגיד "לא רוצה את העבריין הזה ברחובות, מי יודע אם הוא נוהג תחת השפעה של זה ומסכן חיי
אדם?"...

בקיצור, הנסיון המביך שלך להצטרף לטיעון "מהצד הנכון", היה מביך, ממשיך להביך - וכנראה שיהיה
מביך, אם תנסה להמשיך בו...
בכל מקרה, אחד בטוח מודה לך על העזרה - אתה בהחלט הצלחת לגרום לו להיראות פחות גרוע
ממקודם...
ישן 18-07-2005, 16:20
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

אז בעצם הטיעון היחיד שלך הוא שאני סטלן ?
בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני חושב שהמילה "פתטי" מסכמת היטב את כל ה"טיעונים" שניסית להעלות פה..."

באמת הכנסת לי... אני לא יכול לכתוב מרוב בושה...

בניגוד אליה - אני לא מסכן חיי אדם, אני לא עושה דבר אשר הוא לא מוסרי, לא ציוני או לא דמוקרטי, אני מוכן לשלם את המחיר, ואני לא מנופף בעבריינות שלי, ועוד מבזה את בית המשפט. לא אכפת לי מה יגיד עלי אחד כזה או אחר (או שתיים, אם לשחק את משחק ה"נגמרו לי טיעונים"), אני יודע שיש חוק במדינה, ואם יתפסו אותי עובר על החוק אני אשלם את המחיר.

אבל אם זה הטיעון היחיד שלך (ומסתבר שכך) אז אתה יכול להמשיך ולנצל את רוחב הפס שלך לאד-הומינמים. אני לא צריך לשכנע אותך, ולא צריך לשכנע את המשוכנעים (רוב גולשי הפורום, רוב אזרחי ישראל, וגם רוב מתנגדי ההתנתקות) שהצדק, המשפט והסדר חשובים יותר מאשר אדמה כזו או אחרת; שהאלימות אינה תורמת במאומה למאבק נגד ההתנתקות, ולמעשה רק מחלישה אותו; שיש גבול לזלזול בחוק ובדמוקרטיה. תמשיך לשחות בביצת השנאה והדמגוגיה, עם אחת, שתיים, שלוש ושאר החברים הדמיוניים שלך.

ישן 18-07-2005, 16:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הבנת הנקרא היא עסק קצת מסובך עבורך, הא?...:)
בתגובה להודעה מספר 126 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אז בעצם הטיעון היחיד שלך הוא שאני סטלן ?"

בוא ננסה עוד פעם, כדי שאולי הפעם זה יחלחל פנימה: היו לי טיעונים בקשר להחלטת השופטת,
הרבה לפני שנכנסת לאשכול ותרמת לו מתובנותיך הקלושות להחריד, ככה שלחשוב שהטיעון היחיד
שלי קשור בך, זה קצת פתטי (כן, אני יודע שהתכוונת שלטיעון היחיד שלי א-ל-י-ך, אלא שמה לעשות
שהטקסט שלך היה כתוב באופן משעשע וניתן לפרשנות?...).
הסיבה שהתייחסתי לעבירה שלך על החוק, היא שאתה מרשה לעצמך לכנות אחרים בשם עבריינים.
השטות לטעון שהילדה הזו מסוכנת לציבור יותר ממך, היא מביכה אפילו ביחס לסטנדרטים המביכים
שקבעת עד כה. אין ספק שאתה מנופף בגאווה בעבריינות שלך, אחרת אני לא הייתי יודע עליה
בחיים, מתוקף העובדה המשמחת להפליא שלא פגשתי אותך מימי...
לו כתב מישהו אחר, שלא מרשה לעצמו להשתין על החוק, לגבי היותה עבריינית, היה קשה להרים
גבה - אבל במקרה שלך, זה מתבקש. אם אתה רוצה לזרוק אבנים, אנא צא מבית הזכוכית הגדול
שאתה מתגורר בו...

כאשר אתה בא לספר על "חוק, סדר ודמוקרטיה", מוטב שתעשה זאת בידיים קצת יותר נקיות:
1. על החוק אתה משתין בקשת, ואין בכך חידוש.
2. הסדר מעניין אותך כשלג דאשתקד.
3. הדמוקרטיה מזיזה לך את הקצה של המה-שמו, אחרת לא היית תומך ברמיסתן הטוטאלית
של הזכויות הכי בסיסיות בה, בשם אותם "חוק וסדר"...

בכל מקרה, אין ספק שהנסיון השני להושיע, היה מביך עוד יותר מהקודם. נסה שוב - והפעם דבר
ביתר התלהבות בשם החוק שאתה כ"כ אוהב (אהבתי את "אם יתפסו אותי... אשלם את המחיר", דברים שראוי בהחלט שכל "עבריין שומר חוק" יחקוק על לוח לבו...)
ישן 18-07-2005, 17:34
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

אתה ממשיך עם האד-הומינם, מה אפשר להסיק מזה ?
בתגובה להודעה מספר 127 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הבנת הנקרא היא עסק קצת מסובך עבורך, הא?...:)"

העובדה היא שאני לא מסכן את שלום הציבור, מקסימום את בריאותי, והעבריינית המדוברת סיכנה חיים. אז אתה יכול להמשיך לקרוא לי עבריין (כאילו אתה תמיד שילמת אגרה בזמן, מעולם לא נסעת מעל 90 קמ"ש, חנית במקום אסור או סגרת מרפסת), אתה מביך כך רק את עצמך.

כל מה שכתבת עלי ניתן לכתוב עליך ועל חבריך:

1 על החוק אתה משתין בקשת, ואין בכך חידוש.
2. הסדר מעניין אותך כשלג דאשתקד.
3. הדמוקרטיה מזיזה לך את הקצה של המה-שמו, אחרת לא היית תומך ברמיסתן הטוטאלית
של הזכויות הכי בסיסיות בה, בשם אותם "חוק וסדר"...

אז תבדוק באיזה בית אתה גר לפני שאתה משליך בו אבנים. אני בניגוד למחנה הקיצוני שאתה מתעקש לגונן עליו לא נוהג להשליך אבנים. אני "מסכן את שלום הציבור" בישיבה רגועה בבית שלי, לא נוהג לחסום כבישים, לקרוא לחיילים נאצים ולעשות לינצ'ים בערבים. אבל באמת שכל זה לא משנה - אתה והחבר'ה שלך יכולים לצרוח, להשתולל ולהרביץ עם הידיים כמו ילדים בגן - אבל תפנימו - למרות הכל יש כאן מדינה דמוקרטית, עם שלטון חוק, שלא תמיד יעיל, אבל לא סובל שמשפילים אותו. והוא ימחץ כל התנגדות לנסות להפיל אותו או להחליף אותו. ילדים - אמא ואבא יותר חזקים ממכם, אז יאללה - פיפי ולישון.

ישן 18-07-2005, 17:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא, אני ממשיך לעסוק בעבריין סדרתי שמכנה בשם זה עבריינים רטנים ממנו...
בתגובה להודעה מספר 128 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אתה ממשיך עם האד-הומינם, מה אפשר להסיק מזה ?"

מסתבר שאתה כ"כ בז לחוק שאינך יודע שעברת תנועה אינה עברה פלילית, בניגוד, בוא נאמר,
להפרה סדרתית של פקודת הסמים המסוכנים...
בעייה נוספת עם העבריינות שלך, היא העובדה שאתה גאה בה (אחרת לא היינו יודעים על העבריינות
שלך...).
מסתבר שהילדה קראה לחיילים נאצים, עשתה לינצ'ים בערבים, ואתה יודע את כל זה. מרתק למדי...
מסתבר שאתה תומך בשלטון החוק ובאכיפתו באכזריות - אבל לא מוכן להפסיק להפר אותו...

בכל מקרה, השורה האחרונה שלך היא באמת שיא הפאדיחה: אתה במצב כ"כ פתטי מבחינת החוק,
שאתץה מנסה לטעון ש"אני וחבריי" מרביצים עם הידיים, ומתנגשים עם שלטונות החוק (טענה תמוהה
בהתחשב בעובדה שכאמור אתה עבריין, ואני, איך לומר, ממש לא...).
המושגים שלך לגבי דמוקרטיה לקוחים מתוך עולם מושגים ציורי ומרתק שנוצר כנראה רק בעקבות
שימוש מאסיבי בחומר גרוע במיוחד: בדמוקרטיה מותר להעלות טענות שגם מנוגדות למה שאתה
חושב, מבלי ש"הדמוקרטיה" (ככה אתה מכנה טוטליטאריזם...) תטפל בך...
שמחתי לראות שציינת ששלטון החוק לא תמיד יעיל - אבל האמת היא שאתה זה ששמח על כך.
מי יודע אם היית יכול לכתוב כעת, לו היה יעיל, נכון?...
ישן 18-07-2005, 18:02
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

ואכן, היא רק "העלתה טענות" על הכביש
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, אני ממשיך לעסוק בעבריין סדרתי שמכנה בשם זה עבריינים רטנים ממנו..."

כפי שמפזרי הדוקרנים והשמן רק "העלו טענות" לגיטימיות על הכביש, והמשטרה ברוב רשעותה עצרה אותם. לפני כמה זמן עברתי ליד פאב באלנבי והייתה שם מהומה כי למישהו היו בסה"כ כמה טיעונים לגיטימיים לטעון, יחד עם סכין מטבח. דיקטטורים - לא נתנו לו להיכנס...

בשום חוקה של שום מדינה דמוקרטית אין זכות לאזרח לסכן חיי אדם בשם חופש הביטוי. לחופש הביטוי יש גבולות, למשל שאסור לצעוק "אש" בתיאטרון. בטח שאסור לסכן חיי נהגים על הכביש, ואין בין זה לחופש ביטוי דבר.

אי-ציות לחוק הוא פעולה דמוקרטית, כאשר הוא נעשה במסגרת מסוימת אשר מטרתה היא לשנות, לקיים ולא להרוס. יש הבדל עצום בין רוזה פארקס שמסרבת לקיים חוק פוגעני, או במר פרקש שיסרב לפנות את ביתו מרצונו, לבין התפרעות שיטתית ואלימה שמסכנת חפים-מפשע. לצערי מה שאתם עושים זה להרוס את הדמוקרטיה ואת שלטון החוק, ובעיקר להרוס לחברים שלכם (חברים עלק, שונאים אתכם שנאת מוות) את ההתנגדות הנכונה והלגיטימית.

ישן 18-07-2005, 18:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

היא קרובה לסכינאים בערך כמוך (טוב, פחות - היא קטינה - אתה לא...).
בתגובה להודעה מספר 130 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "ואכן, היא רק "העלתה טענות" על הכביש"

מה ש"אנחנו" עושים זה משהו מרתק, שכן אני שייך לאותם "אנחנו" בערך כמו שאתה מוציא עיניים
לחיילים ליד גדר ההפרדה.
חוסר ההבנה שלך למושג של חופש הביטוי, הוא מעורר רחמים: חופש הביטוי הוא כזה שאין לגעת בו
למעט במקרים של וודאות קרובה לפגיעה בחיי אדם. רוב ההפגנות לא מהוות סיכון מינימלי לכלום, וזה
שאתה מתקשה להבין זאת (מסיבות מובנות - אתה מתקשה להבין כל מה שקשור בדמוקרטיה, וחוק
ומבחינתך פושע הוא רק מי שנתפס מפר חוק...), לא ממש צריך להטריד את מי שמתעסק בסוגיות
הרציניות יותר של שרירות שלטונית לצורך העברת מדיניות שנוייה במחלוקת.

בקיצור, חולשת טענותיך שמביאה אותך לצרף אותי לחבורה שלך (מפריו הסדרתיים של החוק), לא
עוזרת לך גם הפעם. מוטב שתנסה להכניס לך לראש שזה שלא תפסו אותך, לא עושה אותך לעבריין
קטן יותר, וזה שאתה מדבר גבוהה גבוהה על החוק, לא ממש מרשים, כל זמן שאתה מוסיף להפר
אותו (ואצלך אין שום מטרה דמוקרטית בהפרת החוק, כמו במקרים שתיארת...).

בקיצור, אין אדם שמחליש את טיעון תומכי ההתקפלות בנוגע להפרת החוק, יותר מאשר עבריין סדרתי
שמדבר על שלטון החוק והדמוקרטיה...
ישן 18-07-2005, 18:43
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

אין קשר ביני לבין מפגיני גדר ההפרדה
בתגובה להודעה מספר 131 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "היא קרובה לסכינאים בערך כמוך (טוב, פחות - היא קטינה - אתה לא...)."

קל לראות את זה מהעובדה שאף פעם לא גוננתי על צעדיהם, לא דרשתי מבתי המשפט להקל בעונשם, לא קראתי למדינה טוטליטרית בגלל שהיא פעלה נגדם בכח. מעבר לכך, אני תומך בגדר ההפרדה, ורואה במתנגדים להקמתה תומכי טרור ואנטי-ציוניים. שלא לדבר על האלימים שבתוכם שמוציאים לחייל עין - הם שייכים באותו תא יחד עם מפזרי הדוקרנים וחוסמי הכבישים. כשתתבגר אולי תבין שאין כאן עניין של פוליטיקה וימין-שמאל אלא של התנהגות אנושית נורמלית. כל עוד אתה מגן על העבריינים מ"ימין", אתה למעשה מגן גם על העבריינים מ"שמאל". אני מתנגד לשניהם.

יפה אמרת - רוב ההפגנות אינן מהוות איום לשלום הציבור. אולם הפגנות שמטרתן המוצהרת היא לאיים על שלום הציבור, כמו כאלה שזורקים בהן דוקרנים על הכביש - הן אינן לגיטימיות ומי שמשתתף בהן הוא עבריין אשר חופש הביטוי אינו יכול יותר להגן עליו. העובדה היא שבכל מדינה דמוקרטית הפגנה צריכה לקבל אישור. האם כל המדינות הן למעשה דיקטטורות בתחפושת ? והאם אתה מצדיק בכך את קיומן של הפגנות של מחסום watch ושאר חולירות אשר מפריעים הלכה למעשה לפעילות החיילים ?

ישן 18-07-2005, 18:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ודאי שאתהנ קרוב אליהם (ואל מניחי הדוקרנים) - כולכם מפרי חוק בגלוי
בתגובה להודעה מספר 132 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אין קשר ביני לבין מפגיני גדר ההפרדה"

איש לא קרא למדינה טוטליטארית בגלל שפעלה נגד חוסמי הכבישים, אלא בגלל נסיונות סתימת הפםיות גם של אלה ש-א-י-נ-ם חוסמי כבישים ובגלל האמצעים הברוטאליים לטיפול בילדים דבילים
שהשתתפו באותן הפגנות לא חוקיות.
הנסיון שלך להפוך כל חסימת כביש להשלכת דוקרנים עליו, היא פתטית, ודומה להשוואה בינך לבין
סוחר הירןואין, מכיוון ששניכם קשורים איכשהו לסמים לא חוקיים...
כל הפגנה צריכה לקבל אישור - אבל ראוי שכל הפגנה לא אלימה, אכן תזכה בו. הנסיון של היום נועד
למנוע ממתנגדי התקפלות שאינם קשורים בסהרורים למיניהם, את הזכות הזו - ועל כן מדובר בצעד
טוטליטארי. לו היה לך מושג לגבי דמוקרטיה מהי, היית מבין זאת...
ישן 18-07-2005, 13:37

צא כבר מהריבוע!
בתגובה להודעה מספר 150 שנכתבה על ידי חתול-רחוב שמתחילה ב "אדוני מתחצף לבית המשפט ?"

שאבוא אליך הביתה ואקרא לך באוזן ציטוטים נבחרים מהחלטתה של השופטת?

עד אז, נסה לקרוא לבד:

"על יסוד האמור, נראית לי גישתו של בית המשפט לנוער, אשר הורה, מחד, על מעצרה עד תום ההליכים של המשיבה, ומנגד הותיר אפשרות לדון בחלופות מעצר באם תובאנה בפניו הצעות מעשיות ורציניות בעניין זה. גישה זו משקללת כראוי את האינטרסים והערכים השונים הפועלים בעניין זה וראוי לאמצה, במיוחד כאשר מדובר בנאשמים קטינים, צעירים בשנים, כמשיבה בעניין זה."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:50

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר