לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2005, 15:17
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
למי יש ניסיון במסכי LCD מבחינת משחקים?

שלום,

הבנתי שכיום מסכי LCD 17 אינץ', לא מתאימים כל כך למשחקים אלא אם זמן התגובה נמדד ב 12 MS עדיף 8.

הסיפור הוא כזה: אחי היה באילת וראה מסך LG דק 17, 8MS ב 1400 ש"ח. הוא רצה לסגור עסקה, אך מישהו אחר מנע זאת ממנו, בטענה שהוא בעל ניסיון איתו (לא הLG ספציפית) והוא לא מרוצה. אציין שהוא גיימר.

שאלתי היא, האם יש מישהו בעל מסך כזה, שיוכל לתמוך בדיעה זו או לשלול אותה?

בתודה מראש...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2005, 16:03
  erez20 erez20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.03
שלח הודעה דרך ICQ אל erez20 שלח הודעה דרך MSN אל erez20 שלח הודעה דרך Yahoo אל erez20
12MS
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כמה MS?"

עלה לי קרוב ל2000 שקל, ניתן להשיג דגמים קרובים במחירים נמוכים יותר היום. דובר כבר רבות על עד כמה נתון אחד לא אומר הרבה וספציפית על נתון הזמן תגובה שמשום מה אתה מחשיב כקריטריון-על שקובע אם המסך טוב או לא. הנתון הזה לא אומר הרבה ואם היית נכנס לאתר של תום היית יודע את זה... הנתון מתייחס לזמן מעבר משחור ללבן וחזרה, נתון קטן שלא אומר הרבה על מליון הבדיקות האפשריות למסך (למשל מה עם זמן מעבר מצבע לצבע ?) או במילים אחרות מסך LCD לא נמדד על פי מה שקוראים היום "זמן תגובה" בלבד. יש המון דברים לבדוק ואחד הדברים החשובים לדעתי שעושים להרבה אנשים בעיות זה שהמסך הזה צריך להתחבר דרך DVI אם אתה רוצה להוציא ממנו את המכסימום. בקיצור, תקרא כמה ביקורות, תעבור בכמה חנויות ותסתכל. אני אומר לך שלרוב המסכים שנמכרים היום כבר אין בעיה שממש מפריעה לשחק וספציפית במסך שלי (בחיבור DVI) מעולם לא ראיתי בעיות של מריחה.
לגבי כל המשחקים ? אי אפשר לדעת. אני סיימתי עליו את HL2 את UT לדורותיו FAR CRY ועוד כמה ראיתי בו סרטים ואני משתמש בו כל הזמן ומעולם לא ראיתי שום מריחה.
תפסיק לרדוף אחרי זמן תגובה (זה המקביל של תדר מעבד בהשאלה מעולם המעבדים) ותתחיל לחפש ביקורות ולראות בעניים שלך הבדלים.
נ.ב.
זה נכון, CRT עדיין יותר איכותי מLCD אבל אני בחרתי LCD לא רק בגלל המקום (והשוויץ) אלא כי זה יותר נוח לי לעין, עניין של טעם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר