לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2005, 10:03
  grafomn grafomn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי **bunny** שמתחילה ב "יותר חשוב לדעת מה לא לעשות..."

תודה לכולכם אבל לא ממש עזרתם לי מהסיבה הזאת
נגיד ואני רוצה להתחיל עם מישהי לצורך קשר מסויים או לפתח משהו, עכשיו מה אני יסתכל עליה בלי הפסקה כמו לא יודע מה? ואם היא תסתכל עליי אז מה אני אעשה?

עכשיו תראו בדרך כלל הרבה מתחילים עם בנות אם זה בחו"ל ואם זה באילת ואני לא מבין איך יענו אין לכם שום קשר אתם לא מכירים אחד תשני לא יודעים כלום לא יודעים מה להגיד ומה לא...(אני מדבר מהמצב שלי ) ככה שלא יודע זה יוצר בעיה...מבינים?,לכן אני צריך איזה עצה או דרך התחלה מסויימת שלרוב מתחילים וכמובן לא שטויות כמו המשפטים הלאו כי אפילו משפט אחד כזה אני לא אגיד גם אם לא יודע
א. זה חרוש רצח
ב. בנות כבר לא מתלהבות מזה

אשמח לעצות נוספות
תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2005, 14:18
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
באילת זה הכיייי קל!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי grafomn שמתחילה ב "לא יודע איך להתחיל"

אם אתה רוצה את העזרה כי אתה יורד לאילת אז אני אגיד לך ככה:
חזרתי ביום שבת הזה מאילת ואין שום המלצה יותר נכונה להגיד לך מאשר - "קח ת'צמך בידיים ועם טיפה אומץ פשוט תיגש אליה!" . פשוט מאוד! רק אומץ אתה צריך ושם דבר אחר.
היא לא מכירה אותך, לרוב גם לא תראו אחד את השניה כי אתם מחלקים שונים בארץ ותמיד יש את האפשרות הטובה (שעליה אתה צריך לשמור ולזכור) שהיא באמת תרצה לעשות משהו....

במועדונים אתה צריך "ביצים" בלבד! רק לגשת אליה ולהתחיל לרקוד איתה.. אם היא לא תרצה היא פשוט תזוז, ואם כן.............
יש לך גם את האופציה של הים - תבקש איזה קרם שיזוף או הגנה (זה מה שקרה לי) ופשוט תתחילו לדבר כשהיא תביא לך או כשתחזיר לה.

בעיקרון אין משהו קל יותר מאילת בשביל למצוא בנות.. הרי גם הן יורדות לשם בגלל אותה סיבה שאנחנו יורדים לשם. את הסיבה הזו אני לא מאמין שמישהו צריך להסביר לך
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר