לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2005, 16:51
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בעיקרון כל אחד יכול להיות מאבטח בקניון למשל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קלע_של_גדנע שמתחילה ב "אופציות עבודה לאחר שירות קרבי"

אבל ישנם מקומות אשר דורשים לוחמים בלבד ואם אפשר- בוגרי קורסים פיקודיים.
למשל- אבטחה בתעשיות הביטחוניות (תעשייה אווירית, רפא"ל, תע"ש...). המאבטחים שם עוברים קורס בן מספר שבועות ומרוויחים יותר משכר מינימום.
אבטחה ברכבת או באגד- גם שם המאבטחים עוברים הכשרה בת מספר שבועות ומרוויחים לא רע (27 ש"ח לשעה אם אני טועה).

שב"כ- מגוון רב של תפקידים, החל ממענה טלפוני, דרך אבטחת שטח ומתקנים, ועד אבטחת אישים, מטוסים ושגרירויות. בשב"כ מדובר על הכשרה רצינית וגם המשכורת בהתאם. התפקידידם היותר יוקרתיים הם כמובן אבטחת אישים, אבטחת מטוסים ואבטחת שגרירויות. כמובן שאתה נדרש להתחייב למספר שנים של עבודה.

אבטחת אוניות- לפני שנה קיבלתי פניה מחברה ישראלית שעוסקת באבטחת נתיבי שיט בינ"ל ואוניות זרות. הדרישות זהות, והמשכורת היא כ 1000 דולר בחודש עם התחייבות לשנה אחת לפחות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2005, 18:29
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
שתדע לך שזאת עבודה מאוד שוחקת
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי X-ANTHRAX שמתחילה ב "אבטחת תחבורה..."

ואני הבנתי מחברים שלי שהלכו לאבטח באגד וברכבת שמתייחסים אליהם כמו אל טירונים.
אסור לאחר, מי שמאחר- נקנס, קונסים על כל דבר קטן, מתנהגים אליהם בקשיחות ובודקים אותם בכל דבר קטן.

לקלע של גדנ"ע

אין משהו מיוחד שמיועד רק ללוחמים. היתרון של הלוחמים מתבטא בהכשרה שהם עברו- רובאות ברמה גבוהה.
תסכים איתי שמהנדס תוכנה באלביט לא צריך להיות בוגר שייטת אלא בוגר הפקולטה להנדסת מערכות מידע/מחשבים בטכניון/אוניברסיטה כלשהי/מכללה כלשהי.

בעניין הזה היתרון הכי גדול הוא אולי לבוגרי יחידות המודיעין למיניהן ומסלולי העתודה (תלפיות, חמ"ן שחקים...) משום שהם לומדים מקצוע שבו הם יעסקו, הצבא מוכן לשלם להם הרבה כסף כדי שישארו אצלו ובשוק האזרחי מוכנים לשלם להם כסף עוד יותר גדול כדי שיצאו לאזרחות.

ישן 21-07-2005, 06:44
  קלע_של_גדנע קלע_של_גדנע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "שתדע לך שזאת עבודה מאוד שוחקת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
ואני הבנתי מחברים שלי שהלכו לאבטח באגד וברכבת שמתייחסים אליהם כמו אל טירונים.
אסור לאחר, מי שמאחר- נקנס, קונסים על כל דבר קטן, מתנהגים אליהם בקשיחות ובודקים אותם בכל דבר קטן.

לקלע של גדנ"ע

אין משהו מיוחד שמיועד רק ללוחמים. היתרון של הלוחמים מתבטא בהכשרה שהם עברו- רובאות ברמה גבוהה.
תסכים איתי שמהנדס תוכנה באלביט לא צריך להיות בוגר שייטת אלא בוגר הפקולטה להנדסת מערכות מידע/מחשבים בטכניון/אוניברסיטה כלשהי/מכללה כלשהי.

בעניין הזה היתרון הכי גדול הוא אולי לבוגרי יחידות המודיעין למיניהן ומסלולי העתודה (תלפיות, חמ"ן שחקים...) משום שהם לומדים מקצוע שבו הם יעסקו, הצבא מוכן לשלם להם הרבה כסף כדי שישארו אצלו ובשוק האזרחי מוכנים לשלם להם כסף עוד יותר גדול כדי שיצאו לאזרחות.

סבבה אחי תודה רבה, אבל אתה לא הבנת אותי...
בן אדם שלא גומר בגרות, שרוצה שתהיה לו עבודה אחרי השירות הקרבי...
אני מתכוון לזכויות שלוחם מקבל אחרי שירותו.
אני רוצה לשאול: האם הצבא מקנה ללוחם אופציות לעבודה שאם הלוחם רוצה הוא מתקבל אליה רק מתוקף זה ששירת כלוחם?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר