לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2004, 10:06
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
לגבי האזנות יש לי סיפור קטן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי teardrop שמתחילה ב "מהן הדרישות על מנת להגיע למיונים מסוימים"

אני לא יודע האמת מהי הקב"א שלי אבל די השקעתי מאמץ וריכוז במבחנים הפסיכוטכנים בצו השני ובאימות ניתונים בלשכת גיוס שאלו אותי אם אני יודע עוד שפות מלבד אנגלית ועברית אמרתי שאני יודע גם פרסית שוטף ואז אחרי שבועיים הגיע לי זימון לבית השריון עם מעטפה של חיל מודיעין.
אני האמת לא ממש ידעתי במה מדובר בכל אופן הלכתי והיה לי ראיון שם ,כמובן כל הראיון ברובו מתבצע בערבית/פרסית,אם איש הקבע(שמתיימר להיות נציג היחידה) מתרשם ממך הן מבחינת אוצר המילים,השפה והאישיות אז הוא פשוט יחתים אותך ויפתח לך תיק במקום(יבקש ממך גם שתי תמונות פספורט) ואת בפנים..הוא שלף אותך...הוא גם ינסה לשכנע אותך שזה מאתגר ומענין ויש אופציה לקידום לזרועות הביטחון
(כמו מוסד בעוד כמה שנים ,שאגב הם עדיין מחפשים תותחים בפרסית ומפרסמים בעיתון ידיעות אחרונות )
יכול להיות שהוא צודק ,ואני באמת מאחל לך שתתקבלי ותצליחי מכל הלב.
אין ממש דרישות מיוחדות כמו שאמרתי מלבד אלו שציינתי..
בכל אופן בסיום הראיון קלטי מה הולך שם ואז כזה אני אומר לו בגדול,לאן אתה לוקח אותי כי יש לי מוטיבציה הרבה יותר למחשבים והכל (מתעסק בזה ממש המון) אז הוא אומר לי "האזנות"
המזל שלי שלא חתמתי...כי הוא אמר שאי אפשר לצאת משם,תשמעי בכל זאת הם ממש משקיעים בך אם התקבלת,זה קורס נורא יוקרתי,חצי שנה(לדעתי החרא הזה קד"צ) ולומדים שם באופן מאוד אנטנסיבי
(אני לא רוצה להפחיד אותך עם השעות שהוא סיפר שם אבל זה נשמע לי די חרא...)
ולומדים שם ממש הכל מאתיקה,ספרות,מזרחנות ומה לא....או בכל אופן קשה לצאת משם והם מחפשים אנשים מאוד רצינים.הוא אמר לי "אתה לא תראה שם אפילו קופסא" (כלומר תשכח ממחשבים וכאלו)
ועם כל הכבוד,אני לא מסוגל לשבת בחדר עם 4 קירות ולשמוע כל היום אנשים מדברים...
זה ממש מחרפן!
הוא אמר לי יש לך שבועיים לחשוב על זה..כמובן שלא החזרתי לו תשובה ואז העיפו אותי משם למזלי
אם בשבילך זה מאתגר האזנות שיהיה לך לבריאות והמון בהצלחה!
פשוט חשוב לי שאנשים ישמעו את זה לפני שהם חותמים ומתלהבים מהתפקיד המסריח הזה-"האזנות"...

כשאני חושב על לעזור לך (לפחות עצה ,מקווה שתעזור) אם את רוצה לשמוע על התפקיד של יחידת האזנה(סטייל 8200 שמאזינים ומעבדים מידע) דרך יותר פשוטה מכל הבלאדן זה תכנסי לאתר של חיל מודיעין ותקחי משם משפר פקס תשלחי להם פקס ותפרטי להם איזו שפה את יודעת ובאיזו רמה
עם פרטים איישים והכל ואם תתאימי להם ויהיה תקן הם יזמנו אותך לשיחה ותשמעי את זה מגרום מוסמך הרבה יותר ממניבכל אופן זאת עוד טכניקה לאיתור אנשי מודיעין.......
שוב בהצלחה@!

נערך לאחרונה ע"י sniffer בתאריך 22-11-2004 בשעה 10:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר