לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2005, 12:43
צלמית המשתמש של NikoNation
  NikoNation NikoNation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
למבוגרים בלבד קנון 300D ב 1300 שקל ?

אהלן ,
רציתי לשאול פה ולספר משהו שראיתי , טיילתי לי בחנות בקניון לא משנה איזה או פרטים כרגע כדי שאני לא יפגע במשהו או משהו דומה , וראיתי את המצלמה CANON 300D בחלון תצוגה ועליה התווית מחיר 1350 שקלים חדשים , נכנסתי ושאלתי ואמרו שיש מבצע עכשיו והם מוכרים רק את הגוף בלי עדשות נלוות במחיר הנ''ל , מייד שאלתי את המוכרת אם המצלמה מחודשת והיא אמרה לי שלא המצלמה היא חדשה מהיצרן ,

וכשאני טייליתי לי באינטרנט אני ראיתי את המחיר המינימלי של המצלמה שהוא 3 חצי אלף שקל , רק גוף או המחיר הכי נמוך שראיתי הוא 2600 או משהו דומה ,

עכשיו המחיר שיש בחנות הזאת הוא הגיוני ?

שווה לקנות את המצלמה הזאת כאשר יש דגמים כמו ה 350 D ? ( כמובן שיש רצון עז להשקיע במשהו יותר זול אבל אולי הזול הזה יעלה אחר כך ביוקר ?

השאלה השניה שלי במידה וקניתי מצלמה איך אני בודק שהיא חדשה דנדשה מהייצרן ולא מחודשת ? במידה והם רמאים ומוכרים מחודשות במסווה של חדשות ?

תודה מראש לעוזרים זאת דילמה ממש רצינית ... אני כבר הרבה זמן מתכנן לעבור ל DSLR והדבר שמרתיע אותי זה בעיקר המחיר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2005, 14:54
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NikoNation שמתחילה ב "קנון 300D ב 1300 שקל ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NikoNation
אהלן ,
רציתי לשאול פה ולספר משהו שראיתי , טיילתי לי בחנות בקניון לא משנה איזה או פרטים כרגע כדי שאני לא יפגע במשהו או משהו דומה , וראיתי את המצלמה CANON 300D בחלון תצוגה ועליה התווית מחיר 1350 שקלים חדשים , נכנסתי ושאלתי ואמרו שיש מבצע עכשיו והם מוכרים רק את הגוף בלי עדשות נלוות במחיר הנ''ל , מייד שאלתי את המוכרת אם המצלמה מחודשת והיא אמרה לי שלא המצלמה היא חדשה מהיצרן ,

וכשאני טייליתי לי באינטרנט אני ראיתי את המחיר המינימלי של המצלמה שהוא 3 חצי אלף שקל , רק גוף או המחיר הכי נמוך שראיתי הוא 2600 או משהו דומה ,

עכשיו המחיר שיש בחנות הזאת הוא הגיוני ? יכול להיות שהם מוכרים רק את הגוף ללא בטריות/מטען או כל מיני דברים שצריכים לבוא עם המצלמה...

שווה לקנות את המצלמה הזאת כאשר יש דגמים כמו ה 350 D ? ( כמובן שיש רצון עז להשקיע במשהו יותר זול אבל אולי הזול הזה יעלה אחר כך ביוקר ? זה מאוד תלוי בתקציב שלך...

השאלה השניה שלי במידה וקניתי מצלמה איך אני בודק שהיא חדשה דנדשה מהייצרן ולא מחודשת ? במידה והם רמאים ומוכרים מחודשות במסווה של חדשות ? אם הם אומרים לך שהיא חדשה אז היא חדשה! בדר"כ המוכרים מדברים ברצינות ולא משקרים

תודה מראש לעוזרים זאת דילמה ממש רצינית ... אני כבר הרבה זמן מתכנן לעבור ל DSLR והדבר שמרתיע אותי זה בעיקר המחיר

www.talnitzan.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר