לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2005, 14:46
צלמית המשתמש של roi_
  roi_ roi_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי אנג'י שמתחילה ב "תבדיל בין לא להתקמצן לבין לבזבז"

אבל מה הקטע, אתה הרי תקנה רכב במחיר מופרז רק בגלל שיש לך עודף של כסף
ועם הכסף שנותר, הרי תמיד תמצא בסופו של דבר לעשות איתו דברים נוספים, לעצמך, למשפחה, לאנשים שקרובים אליך.

תראה, אני מסכים, אם יש הרבה ולא ירגישו בכיס אם יהיה קצת פחות, אין כל רע בלתרום
אבל אני לא כל כך בטוח שזה קשור לנושא האשכול
אני אסביר
קבוצה של איכרים, להנאתם בלבד החליטו לקחת את כספם האישי ולצאת ליום בילוי הכולל מוזיקה ומלחמת עגבניות.
אם מצד אחד אתה מסכים שלגיטימי היה אם היו הולכים כולם עם כספם האישי, לראות סרט נניח, אז אני פשוט לא מבין מה ההבדל?
הסימבוליות של פריט העגבניה כמזון? העובדה שהיה כלול מזון בכל העניין?

אני פשוט מנסה להבין אותך

נערך לאחרונה ע"י roi_ בתאריך 20-07-2005 בשעה 14:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2005, 14:16
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.04
אתה מתעקש על להשיב בלי קשר, לכן אני אזרום איתך.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי אנג'י שמתחילה ב "א. ואלו שבסביון לא צריכים..."

אכן, כמו שציינת קודם הנמייה היא באמת יונק קטן וזריז והיא משתייכת למשפחת הגחניים שבסדרת טורפי היבשה. רגליה הקצרות, זנבה הארוך ופרוותה הארוכה מוצאים חן גם בעיניי.
לצערי לא דייקת בנושא הימצאותה הנפוצה של הנמייה: היא נפוצה באירופה, באסיה ובאפריקה, פרט למדבר סהרה. בישראל היא נפוצה בחבל הים התיכון ובחרמון - בשטחים פתוחים, בקרבת יישובי אדם, ביער ובחורש, במקווי מים ובנאות מדבר.

כמו כן רציתי להוסיף שהנמייה היא בעל חיים חברתי - חיה במשפחות המורכבות מזכר יחיד ושתיים עד שלוש נקבות וגוריהן.
הנמייה חיה בסבכי צמחים, בוואדיות, בפרדסים, במישורים ובקרבת יישובים. היא מעדיפה קרבת מים ואזורים מושקים.
מזונה מגוון מאוד: חרקים, עופות, דגים, דו-חיים, חסרי חוליות, פרי, ירקות, מכרסמים ונחשים. טריפת נחשים על ידי נמיות מהווה בארץ גורם חשוב בוויסות אוכלוסיית הצפעים.
חושיה של הנמייה מפותחים, בעיקר חוש הריח. כאשר נמייה מנסה לאתר מרחוק גוף נע, היא נעזרת בעיקר בחושי הריח והשמע. גם התקשורת בין הפרטים נעשית בעיקר בעזרת חוש הריח.

בכל אופן, תהיה בריא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר