לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2004, 07:38
צלמית המשתמש של תוהו ובוהו
  תוהו ובוהו תוהו ובוהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
לראשונה בעולם-טיילת כשרה תבנה בהר נוף בירושלים

טיילת הנוף הכשרה -הראשונה בעולם תבנה בהר נוף שבירושלים
מאת:
ירוחם שמואלביץ
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ladaat.net/old/upload/1098258613.jpeg]

ראש העיר הרב לופוליאנסקי, בסיור בשכונה לאורך התוואי בו תוקם הטיילת

כזכור לפני מספר שבועות פורסם כאן באתר לדעת.נט, כי בכוונת עיריית ירושלים לבנות טיילת בשכונת הר נוף בירושלים. הבוקר פרסם דובר עיריית ירושלים, הודעה לעיתונות, על ה"טיילת הכשרה" הראשונה בעולם שתקום בשכונת הר נוף. מדובר בטיילת שעלות תכנונה מגיע קרוב למיליון ש"ח וזה במימון משותף של עיריית ירושלים והקרן הקיימת לישראל. הטיילת על פי התכנון תתחיל בכיכר מאיר אלפיה כשהיא מתחברת לכיכר הרב סלונים ממשיכה לאורך רחוב הרב יצחק ניסים ומסתיימת בכיכר שברחוב חי טייב מול גן עובדיה. יצוין כי עיריית ירושלים מתכננת את הטיילת שתיהיה גם נגישה לנכים ותתן פתרון למדורות לג בעומר, וכן תכלול את עירוב השבת המשולב, כאלמנט נופי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2004, 00:49
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
הרשה לי להכין אותך נפשית
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שר היער שמתחילה ב "מה?"

לכל המומחים לדבר השם שיקומו עליך עוד מעט, ויסבירו לך כמה מעט אתה מבין במה שרוצה מאיתנו בורא עולם, ולמה הוא צריך שנמתח חוט מסביב ונטמין כל מיני מוצרי מזון (אם היית מכיר את החוק היית מתפלץ / נופל לרצפה מצחוק) כדי שנוכל ללכת לטייל בשבת עם ממחטה לאינה מחוברת לדש בגדנו (כאמור - אל תשאל).

אם אתה מרגיש קטן לנוכח התנשאותם המפתיעה של חובבי האמונות התפלות - אתה מועמד מצוין לחזרה בתשובה (בסיעתה דשמייא וקופסאת השימורים על העמוד עם החוט), האלטרנטיבה היא לזכור כי מדובר בהפרעה נפשית קלה יחסית - ולא לנדנד יותר מידי את כרעי התרנגולת (המומלחת משחיטה כשרה) עליהן נשענת כל אמונה באלוהים.

(ולפני שגם לי יסבירו כאן כמה אני "לא מבין": עירוב התחומין בין עירוב חצרות לעירוב תחומין - מכוון. כמובן שאין באמור לפטור אותי מזעמם/זילזולם של הקב"ה ונציגיו עלי אדמות, אני מקבל הכל בהבנה של אח רחמן במוסד לתשושי נפש)

נערך לאחרונה ע"י NOTA בתאריך 18-11-2004 בשעה 01:02.
ישן 18-11-2004, 10:03
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
לכל התוהים, הנה ההסבר:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תוהו ובוהו שמתחילה ב "לראשונה בעולם-טיילת כשרה תבנה בהר נוף בירושלים"

בקרוב תוכל ירושלים להתגאות באטרקציה חדשה: "הטיילת הכשרה הראשונה", שתכלול הפרדה מחמירה בין המינים ושמירה קפדנית על כללי ההלכה.

אמנם בירושלים כבר קיימות מספר טיילות, אך אלה אינן עונות על הצרכים המיוחדים של הציבור החרדי. בעקבות פניות תושבים מהשכונה הדתית הר-נוף הצופה ליער ירושלים, החליטה העירייה להקים בה טיילת מפוארת, שתשמור על כללי הצניעות המחמירים.

בטיילת הכשרה לא יהיו מקומות מסתור והתבודדות, כדי למנוע חשש מפגיעה בצניעות. גם הספסלים יענו על דרישת ההלכה: המושבים יותאמו לאדם בודד או למספר רב של אנשים, וימנעו מזוגות אפשרות התבודדות. האזור כולו יוקף בגדר "עירוב", כדי לאפשר לשומרי שבת לערוך פיקניקים בסופי השבוע, ובשטח ייבנו משטחים מיוחדים עמידים בחום גבוה, להבערת מדורות ל"ג בעומר.

http://www.nrg.co.il/online/11/ART/822/902.html
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר