לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2004, 01:05
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
מה, באמת חשבתם שלא אגיב? :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "מנהלים חדשים לפורום פוליטיקה ואקטואליה"

זו כבר מסורת. אתם מפרסמים את ההודעות הדרמטיות האלה שמחזיקות מעמד יומיים שלושה בעוגן על חילופי המנהלים, תוך הדגשת העובדה שהמנהל הקודם הרגיש מיצוי בתפקיד ושהמנהל החדש לוקח על עצמו משימה ושהוא מקווה למלא אחר הציפיות. חברי הפורום מאחלים בהצלחה בהמשך דרכו למודירטור, תיקון, למנהל הישן, ומאחלים הצלחה משולשת למנהל החדש. בבחינת ת'ה קינג איז דד, לונג ליב ת'ה (ניו) קינג. ואז אני בא ואומר שנמאס כבר מהפסטיבל המגוחך הזה, ושאמנם החבר'ה פה נורא נחמדים ולא עושים את המוות לכותבים כמו בפורומים אחרים, אבל שכל התופעה הזאת מגוחכת ושהגיע הזמן שאנשים ימצאו לעצמם חיים במקום לקחת את עצמם ברצינות רבה מדי. ואז מתעצבנים עלי, ואז אני אומר שאפשר לפרסם הודעות נעולות (ומעוגנות) על חילופי הנהלה במקום להפוך את זה ל"חיים שכאלה", אבל זה לא עוזר.
והמסקנה המתבקשת היא, שאין טעם שאמשיך להגיב על אשכולות כאלה , כי כנראה שיש לחברי הפורום, או לפחות לחלקכם, צורך להרגיש חשובים או צורו להרגיש מן סוג של ביחד (קצת מזויף, אם תשאלו אותי). אבל יודעים מה? גם לי יש צורך. לי יש צורך להגיד לכם עד כמה התופעה הזאת פתטית בעיני, ולכן, כל עוד לא תוותרו על הצורך שלכם להשתפך אחד על השני, אני לא אוותר על הצורך שלי לומר לכם שזה פתטי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר