לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2005, 14:49
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מרי אזרחי בלתי אלים - האם יכול להצליח בישראל??

באוקראינה חסרת המסורת הדמוקרטית, הצליח מרי אזרחי בלתי אלים, לכפות עריכת בחירות חדשות שהכתירו הנהגה חילופית שלא נבחרה בבחירות המקוריות (המזוייפות??).
בישראל מצליח מחנה השמאל, שנכשל בבחירות(!!), לכפות ביצוע תוכנית נסיגה חד-צדדית, מרחיקת לכת מעבר לחלומותיהם ההזויים ביותר, ע"י מנהיג הימין שהתגלה כסוס טרויאני, (שמקצין ביישום תוכנית שאפילו יריבו בבחירות לא הרחיק עדיה, כשהסתפק בנסיגה מישובים מבודדים בלב אוכלוסיה ערבית).

לצורך ביצוע התוכנית האבסורדית עפ"י כל אמת מבחן הגיונית, נתמך גנב הקולות, בפחות מחצי מסיעתו, ששוחדו בגלוי בתפקידים ובמשרות, בעוד הנאמנים לתנועה ולמסריה הודחו.. וע"י תמרונים פוליטיים שרק נוכל ברמתו השכיל לבצעם, תוך הסתייעות בקולות השמאל והערבים מיישמים כאן את ההיפך ממה שעבורו הצביעו הבוחרים בבחירות האחרונות. האליטות הותיקות שמשכילות לשמר ההגמוניה שלהן ללא קשר לזהות המפלגה שזוכה בבחירות, מפגינות זלזול בציבור הרחב תוך ציפיה שהדורסנות השלטונית, תצליח לבצע את המחטף המתמשך, תוך גלגול עיניים וצביעות של "הכרעה דמוקרטית חוקית"...

זו השעה למרי אזרחי בלתי אלים ומתמשך עד להחזרת זכות הבחירה לבוחרים. זו שעת המבחן של הדמוקרטיה בישראל - אםבאוקראינה הצליחו, אין סיבה שזה לא יצליח כאן!!!

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2005, 18:55
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

הרוב בכנסת בעד "ההתנתקות" נוצר בזכות שרון וסיעתו,
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "לא"

שהמחישו חזור והמחש שהם מייצגים את עצמם (לכל היותר!!) ולא את הציבור שאותו היו אמורים לייצג. זה מצב קלסי שבו הציבור נדרש ומתבקש להתנער מהאדישות ומתרדמת הקיץ שמבקשים להפיל עליו.
האינטרס של כנופית שרון (כנופיית שלטון החוק...) הוא ללבות אלימות, כדי להכשיל אפשרות של מרי אזרחי בלתי אלים מתמשך (שמסוגל לנצח, כפי שהודגם ב"דמוקרטיות העממיות לשעבר"...) והשוליים הקיצוניים משחקים לידיו. הנהגת יש"ע שמבינה היטב את חשיבות המחאה הבלתי אלימה, הצליחה עד כה במשימה, ומגיעים לה ולציבור ה"אמוני" שממנו מגיעים רוב המפגינים, ישר כוח גדול. מי שטרם הוכיח עצמו בשעת מבחן גורלית זו, הוא הציבור הימני החילוני והנהגתו שעדיין לא מתגייסים בהמוניהם לצורך החזרת זכות ההכרעה לבוחרים שקולם נגזל!!
רמת ההשחתה והשחיתות של נבחרי הציבור היא כזאת, שלא ניתן להסתפק במשאל עם וחייבים לקיים בחירות כלליות חדשות, במועד מוקדם ככל שניתן (תוך תקווה שהמושחתים יפלטו החוצה...).

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 20-07-2005, 15:44
  NewAnony NewAnony אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "מרי אזרחי בלתי אלים - האם יכול להצליח בישראל??"

מכל מה שאמרתה אני מסכים שמתנגדי ההתנתקות יעשו הפגנת ענק באחד מהכיכרות הגדולות בארץ ללא אלימות וחסימת כבישים וכו....
בהצלחה ....

בכל הדברים האחרים אתה דמגוג שאוהב לצטט סיסמאות מצוצות מהאצבע

"לכפות ביצוע תוכנית נסיגה חד-צדדית" - מי כפה על מי ?
זאת הממשל שהחליט באופן חוקי וזכותה לכפות אליך בדרים כעלו
"מנהיג הימין שהתגלה כסוס טרויאני" - יש לך הוכחות ? או שאתה מדבר שטויות כי זה כיף ?
אם ברצינות אז אתה לא יותר חכם מהגברת שדיברה ב"כל רגע" כי הכנסת מורכבת בעצם ממרגלים אירניים
בגל שלרוב חברי הכנסת השורשים מהאזור

"לצורך ביצוע התוכנית האבסורדית עפ"י כל אמת מבחן הגיונית"שוב ... מה זה "כל אמת מבחן " של מי ? שלך השכן והכלב ?

"ההיפך ממה שעבורו הצביעו הבוחרים בבחירות האחרונות"
אף אחד לא הצביע על "עשה /אל תעשה "
הוא כן דיבר על "ויתורים כואבים"
ומנהיג טוב כן משנה את דעתו על פי המציאות

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 20-07-2005 בשעה 15:52.
ישן 20-07-2005, 16:38

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איזה מזל שגילית לנו מהו מנהיג טוב..."

באמת ?! ווואלה אתה "גאון" של ממש
אני לא יודע אם אתה יודע שסוס טרויאני זה גם לא רק תוכנת מחשב
ועכשיו בלי שטויות , יש לך או לו הוכחות לכך ששרון נשתל ע"י השמאל בימין למטרות אנטי ימניות ?
אם כן אתה וichpatli רואים יותר מדי סרטים

*יש שוני בין המוסג "שסוס טרויאני " ל "כבשה שחורה "
שגם אינו נכון אבל אני חושב שאתה מתבלבל בינהם

ציטוט:
"עם מנהיג שהכל מותר לו, "
מתי אמרתי שמהיג יכול לעשות הכל ?
אל תכניס לי מילים לפה

"טוב לדעת גם לאיזה סוגי מחאה אתה מסכים" - תלוי מתי ואיפה
במקרה זה "

ציטוט:

אני מסכים שמתנגדי ההתנתקות יעשו הפגנת ענק באחד מהכיכרות הגדולות בארץ ללא אלימות וחסימת כבישים וכו....
בהצלחה ....
"

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 20-07-2005 בשעה 16:47.
ישן 20-07-2005, 17:02

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "וואלה? סוס טרויאני זה לא רק תוכנת מחשב?!?!? חייבים לספר להומרוס!!!"

יש לו מחוייבות לפרש מציאות זו ולפעול על פי הדרך שטובה ביותר לטובת בוחריו והעם
מה היא אותה הדרך ? מי באמת יודע , אתה ?
לא , וגם אני לא למרות שאני חושב שבמקרה זה הוא צודק

אין לו זכות למשל לעשות דבר המנוגד לבית המשפט ומה שנקרא "בלתי חוקי בעליל"
אבל זה לא , ומתנגדי ההתנתקות יכולים להתנפל על הרשות השופטת כמה שהם רוצה אבל זה לא !

מה כן ? לדוגמה:
הוא לא יכול להרוג אותם למשל (כן ,באמת...)
הוא לא יכול להעביר אותם ללא דאגה לכל מי שמתפנה ברצון ובאופן חוקי
הוא לא יכול לפנות אותם ללא הודעה מוקדמת .

עריכה :
תכניסו את זה טוב טוב לראש !
המשחק מכור רק בגלל שאתם מפסידים בו
(הכל בראש ,פסיכולוגיה )

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 20-07-2005 בשעה 17:09.
ישן 20-07-2005, 20:40

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יש לו מחוייבות לפעול לטובת מה שבוחריו "צריכים"? אז כל הבטחותיו חסרות ערך..."

למרות שכבודו ה"גאון" רואה בדברי "שטות אחד גדולה"

אני אספר לך סוד
אבל רק ביננו !
למי אתה חושב שנתתי את קולי בבחירות שעברו ?
למר"צ לא, עבודה לא ,גם לא
אתה בודאי מופתע כי אתה חושב שאני שמאלני (או אף שמאלני קיצוני על פי מדינאי)
אבל לא כך הדבר ,אני הצבעתי לליכוד - שרון
למה? כי אני כן שמעתי מה ששרון מדבר .
מתנגדי ההתנתקות תמיד מזכירים אותו משפט "דין נצרים כדין ת"א (או משהו) " שלכאורה שרון אמר במצע הבחירות שלו
למרות שאינני זוכר שהוא אמר דבר כזה בכלל במצע הבחירות , יכול להיות שאני טועה כי אני לא זוכר הכל מהתקופה, אבל מישהו יכול להוכיח שהוא כן ?
כן ,הוא באמת אמר את זה פעם באזיה כנס
ורק בגלל זה הוא שיקר לבוחרים ,בגלל משפט אחד ?

ונגיד שאמר , האם הוא לא דיבר שהוא יביא שלום , האם הוא לא דיבר על "ויתורים"
האם הוא לא דיבר על כלכלה ...

אני בחרתי בו כי אני לא ממש מסכים בכל עם השמאל ממנו , וגם ידעתי שמי שבאמת יכול להוציא אותנו מהבוץ הפלסטיני הוא הימין ! כי רק הימין יש לו את הכח הוא לא יפחד ללחום במי שצריך ולא תהיה לו אופוזיציה גדולה למהלך זה .

כך שאיפה הוא עבד על בוחריו ?
הוא דיבר על להביא שלום ? זאת דרכו
הוא דיבר על ויתורים ? אלו הם הויתורים
אם הוא לא היה עושה את זה הוא באמת היה שקרן
אבל אתה ואנשים כמוך מצטטים באובססיביות משפט על "נצרים" מאיזה כנס כעילו זה המשפט היחיד שהוא הוציא מהפה
ולמרות שאת רוב דבריו הוא עושה .

אז מה היא כן דמוקרטיה ?
כל קומץ אנשים שלא שמח אם הממשל מפיל את החלטטו ויוצר מצבים מסכני חיים
לא , גם זאת לא דמוקרטיה .

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 20-07-2005 בשעה 20:43.
ישן 21-07-2005, 14:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני מתפעם מהשימוש המשובח במרכאות, אבל החוו"ד שלי בעינה עומדת...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "[font=Verdana]למרות שכבודו..."

אני לא חושב שאתה שמאלני. אני לא חושב שיש לך מספיק ידע בשביל לגבש דיעה לכאן או לכאן,
ופשוט האיש שהקדיש לך את הזמן הארוך ביותר, הוא תומך בהתקפלות. נראה גם שהוא שתרם לך
את כל הקלישאות שאיתן אתה מפציץ אותנו...
מרתק שלא הצלחת לשמוע את דבריו על נצרים ות"א, אבל הרשה לי לאכזבך ולבשר לך שאת זה הוא
לא אמר בזמן מערכת הבחירות, אלא אחריהן, כאשר מצנע ביקש משרון בתמורה לכניסה לממשלה,
נסיגה מנצרים בלבד. שרון סירב, אמר שהיא חולשת על נמל עזה - ושחרר את הטקסט שציטטת פה...
כאשר דיבר על וויתורים כואבים, הוא לא אמר מה הם יכללו - אבל אמר הם ל-א יכללו, ובכך הכוונה היא
למהלך חד צדדי של נסיגה, ששרון לגלג על מצנע שהציע אותו. פעם הבאה דייק בקלישאות...

מכיוון ש"החלטטו" הייתה לשקר, ובכך הוא הונה מאות אלפים של בוחרים (לא "כעילו", ולא בטיח - אלא
שקר ישיר ומכוער), הרי שאיבד זכות מוסרית לשלוט.

בנוסף, ישנו בעיית שחיתותו ובעיית אפס ההסברים שסיפק ל180 מעלות שעשה בתוך כמה שבועות...
זה לא צריך להטריד אותך. זו בעייתם של אלה שחושבים בעצמם...
ישן 21-07-2005, 18:46

בא נתחיל לסיים ,כי אף אחד פה לא יזוז מעמדתו
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני מתפעם מהשימוש המשובח במרכאות, אבל החוו"ד שלי בעינה עומדת..."

• כמה דברים אחרונים :
יתכן כי אני לא זוכר או יודע הכל , זה לא מונע ממני לגבש עמדה נכונה יותר.
-------------------------------
ציטוט:
מרתק שלא הצלחת לשמוע את דבריו על נצרים ות"א

מי אמר שלא שמעתי ?
אני פשוט לא זוכר באלו סיבות זה היה .

-------------------------------

ואחרי הכל יש עובדות בשטח , אי אפשר לדבר על כך שבוחריו כן אומרים שבגדו בהם
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...2055#post460234
גם אני לא , לפחות לא בזה .
אולי יש אנשים שלא הבינו אותו כמו שצריך
יש כאלו שהבינו אבל לא הייתה אלטרנטיבה טובה יותר ובחרו בו (הם לא יכולים להתלונן עכשיו )
אולי הוא שינה את דעתו
ואולי באמת הוא שיקר כי אני לא יכול להוכיח שלא כמו שאתה לא יכול להוכיח שכן .
אתה באמת תמים , האם זאת הפעם הראשונה שאתה רואה שמישהו מהרשויות מדבר דבר אחד
ועושה בסוף דבר אחר .
ואף פעם אף אחד ואני מניח שגם אתה לא ,לא אמרו שזכות המוסרית לשלוט של אותו אדם לא אפקטיבית יותר

אני מאמין ששרון שינה את עמדתו לעמדה אחרת(שכן, אני מסכים איתה) , זכותו לא ?
אנחנו במלחמה , כך כולם צועקים , אז במלחמה אפשר לשנות דעה על פי התנאים
בנוסף לכך שהוא אמר את זה אחרי הבחירות ובנוסף שגם אתה אומר שזאת לא הייתה סיסמתו העיקרית לבחירות .
במצע שלו הוא דיבר על אלף ואחד דברים ואולי הוא עושה רק חמש מאות מהם, אבל המשפט הזה שמתנגדי ההתנתקות כל כך תפשו טרמפ עליו הוא לא יותר ממשפט אחד בודד והבטחה אחד מתוך מאות שאף בחלקם מנוגדות לה . כך שאיך אפשר לדבר על סיבוב של 180 מעלות ? אם כבר אז כמה דקות .

אני באמת חושב שאני מבין את דעתך ואתה את שלי גם אם לא מסכים איתה,
ואף אחד לא באמת הולך לזוז מעמדתו ,כך שאני חושב שכדי לסיים .
אני נותן לך את הזכות לסיים את השיחה אם אתה רוצה (לא ,באמת שלא צריך להודות לי ),ואני אשתדל שלא להמשיך .

אגב. לא נמאס לך לכתוב את המילה "קלישאות" . אתה צריך לעשות כפתור מיוחד שידביק את המילה לטקסט ויחסוך חצי עבודה.
סתם רעיון ....

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 21-07-2005 בשעה 19:00.
ישן 21-07-2005, 19:39
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

יאללה בוא...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "בא נתחיל לסיים ,כי אף אחד פה לא יזוז מעמדתו"

ה"עמדה הנכונה יותר" זרועת קלישאות וגיבובי שטויות שלא יכולים להיות "נחונים"...
זה שאינך זוכר את נסיבות דברי שרון, היה אמור לגרום לך להמנע מלנסות לערער על עובדות יבשות
ובסיסיות כ"כ...
הסקר הדבילי שאתה מביא כהוכחה, הוא אמנם מרתק, אבל לו היה משקף במאומה את המציאות -
האתרוג לא היה נמנע ממשאל עם, אלא רץ לבצעו, בציפיה לנצחון מזהיר...
משעשע שאתה טוען שאינך יכול להוכיח שלא שיקר, וממהר לאזן זאת בטענה זהה לגביי. יודע למה זה
משעשע? כי כבר הוכחתי ששיקר, רק ש"הזכרון שלך" מונע ממך להבין זאת. הוא דיבר בדיוק הפוך
לפני הבחירות, ממה שהוא מדבר היום. לולא שיקר, היה צריך ללכת לבחירות חדשות על האג'נדה
החדשה...
עצוב לראות שלדעתך שקרים של מנהיג לא פוגעים בזכותו המוסרית לשלוט, שכן מרגע ששקרים אינם
פוגעים בזכות זו - הרי שאתה בעצם קורא לו לשקר. מקייאוולי היה גאה בך, לו שמעתם איש על רעהו
(ואני מניח שבאמת שמעתם אחד על השני באותה מידה - דבר עצוב, בהתחשב שלזכותו עומדת העובדה
שהוא כבר מת לפני 500 פלוס שנה...).

באשר לשאלתך על המילה "קלישאות": לי נמאס לכתוב אותה, אבל ככל הנראה לך לא נמאס לרגע
מלהשתמש בה...
ישן 21-07-2005, 23:29

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יאללה בוא..."

ניסיתי ...

עם כל הכבוד לזה שכתוב לך שם "אדמין" לא עושה אותך כזה חכם גדול כמו שאתה חושב שאתה
ברוב דברך לא הסברת אפילו גרוש מהעמדה שלך
כל מה שעשית זה דיבור בסיסמאות ללא שום ביסוס ,בהקשר רופף ותוך לעג לדברי
בזמן שאני מדבר אתך בצורה רצינית ואינטליגנטית גם אם אתה לא מסכים לדברי .
אני לא בטוח בן כמה אתה (אני מאמין שדי בוגר) אבל אתה באמת מתייחס כמו ילד קטן ומתלהב , פתאום הזיכרון שלי לא טוב, או שהידע שלי ירוד ,כל דברי הם שטות ללא הסבר ממשי שלך למה ,על סמך מה בדיוק אתה כובע את זה(ואתה גם לא יכול בגלל שאתה סוביקטיבי) ,כי אתה חושב שאתה הכי כחם , או הסתגרות פנימית מתוך דעה שונה כי רק אתה הצדיק שבצדיקים ,לא ברור.

באמת חבל שבחרת באסטרטגיית ההחפשה ולא ההסברה וטיעון ראליסטי ,זאת הסיבה האמיתית שכל מילה שנייה שלך זה "קלישאות" , כי הכל קלישאות מה שמנוגד לדעה שלך , כי כל מה שאני אומר משעשעה ולמה ? "כי הזכרון שלך מונע ממך להבין " .
אני מדבר אתך כאדם בוגר ואומר את האמת "יתכן כי אני לא זוכר או יודע הכל , זה לא מונע ממני לגבש עמדה נכונה יותר" אני בניגוד לך אם ראש פתוח לעולם וראליסט (שלא כמוך בדחקה ), אני יודע שכל מה שאני אומר יכול להיות שמחר אני אחשוב אחרת ,
ואתה כמו ילדון כבר מחליט לצאת במסכנה שאני מודא באיזה מום
שלא לדבר שאתה כמו אינפנטיל (סליחה על המילה) חוזר שוב ושוב על "נחון" ותופש אותי בשגיאות הכתיב שלי ללא הקשר

בנוסף מכניס לי מילים שלא אמרתי
"לראות שלדעתך שקרים של מנהיג לא פוגעים בזכותו המוסרית לשלוט"
לא אמרתי דבר כזה בכלל ,תקרא טוב את מה שאמרתי
"בקיצור, הכל מותר לו."
גם את זה לא אמרתי בשום מקום

נתתי לך סקר
ועכשיו גם הסקר הוא שיקרי ולא מיצג את המציאות ?
בעצם כל הסקרים לא
אבל בקשתי ברצינות ותמימות בצורה יפה סקר אחד ממקור רשמי שהכתומים כן אומרים שהוא מציאותי ומדבר על ההפך או לפחות משהו ,וקבלתי תשובה כי אין חייה כזאת .
על כל דבר שמתנגדי ההתנתקות עושים לרעה זה לא באמת הם , זאת הקונספירציה אחד גדולה של ארצות העולם, השמאל ,הממשל ,הכנסת ,בית המשפט, התקשורת, משטרה, והצבא כווווולללם
כי כל העולם כולו לא מפרש את המציאות נכון ורק אתה ומתנגדי ההתנתקות כן
אגב אותם ומתנגדי ההתנתקות "שהם הרוב הגדול"
לא הגיעו אפילו לקמצוץ העם בצעדה ומדמים את עצמם בטיפשות לאוקראינה ללא קשר (אין קשר לאוקראינה !!!! אפילו לא בדרישת העם )
רוצה הוכחה פשוטה ? :
איזה צבע שולט כחול או כתום ?
האמת שהרוב הגדול מאוד הוא כלום ! הוא לא תומך או יוצא כנגד הממשל ומעניין גם למה כי הזמן הוא נגד המתנחלים דבר שאומר שכל מי שתומך בהתיישבות חייב לצאת לעשות משהו אבל כולם יושבים בסלון ורואים טלנובלה , והשמאל זורק על אריק את כל העבודה השחורה ולא מזיז את התחת שלו כי אין מה לדאוג הזמן רץ לטובה .
מה שאומר שהרוב שלא עושה דבר הם יותר בעד התנתקות מנגד כי לא מזיז לו כל ההתנחלות שבעוד חודש היסטוריה !.

המתנחלים נותנים לפשוטי העם סיסמות "גאניות" של "ההתנחלות שומרת עלינו מקטיושות" ללא שום הגיון גאוגרפי, או ש "גוף קטיף זה לב המדינה" -באמת ? ,כי "צה"ל והממשל עושה מה שעשו בשואה" (חלאות אדם מי שאומר את זה)
אפילו שימוש במילים בעלי אסוציאציות שקריות כמו "גירוש" "ואונס" במקום העברה/פינוי .
לדמוקרטיה אתם קוראים ממשל בו למיעוט יש אפשרות להתקומם כנגד החלטת ממשלה ,למרות שאין קשר לצורת ממשל זה או אחר והתקוממות.
תאמין לי אם זאת היתה דיקטטורה לא באמת הכתומים היו יכולים לשגע את כחות הבטחון והמדינה שלוש ימים שלמים,ואם צורת הדמוקרטיה שלי דומה יותר לדיקטטורה שלך לא רחוקה הרבה מלהיות אנרכיה .

כל כך המון טיעונים כנגד דיברי מתנגדי ההתנתקות , ואני לא הזכרתי אפילו אחוז אחד קטן, אבל אלו מגמגמים כמו תוכי "נצרים ת"א ,נצרים ת"א" משפט נחמד אבל היו המון משפטים אחרים מנוגדים
וגם ללא כל הטיעונים הנ"ל כנגד ההתישבות , פשוט ובצורה הפשוטה ביותר אני אגיד לך ...
אין לנו מה לחפש בעזה !
אין סיבה בעולם לתת לחיילים לשמור ולמות עליה ובנוסף אחר כך גם לצעוק עליו נאצי ! .
לא רק שאין תועלת יש רק נזק אחד גדול
ישראל לא יכולה לשלוט על מיליוני פלשתינאים נ-ק-ו-ד-ה שליברמן ידבר עד מחר על רוסיה וארה"ב אבל ישראל היא ישראל .
התנחלות תוביל אותנו לאבדון בגלל אידיאולוגיות משיחיות כי אדמת אבות (שגם לא ברור איפה היא) יותר חשובה מחיי צאצאים, או הפחד לצאת אם זנב מקופל ממלחמה ויותר טוב לא לצאת בכלל ולמות בה , כי אולי ! אולי מישהו יראה את החולשה שלנו כך שעדיף למות עכשיו כי אולי .....

מתי תבין כי בעצם אתה בורח מהמציאות , הדחקה ,הכל שיקרי ומעוות לדעתך , ומעניין גם למה.
כך גם רוב המתיישבים מחכים למשיח או למשו לא ברור ואומרים כי ההתנתקות לא תתקיים ,
הסיבה : כי יש להם אמונה בלב ! איזה יופי ,זה באמת סיבה טובה.
מתי תבין כי הדחקה שלך גורמת לראות בכולם שטופי מח למרות שאף פעם בטח לא חשבת שגם שאתה יכול להיות בעצם אחד כזה .

אבל מה אני מדבר , כל מה שאמרתי זה בטח "שטויות" , הכל "שטויות" , כל מה שזז וכל מה שלא ... המציאות היא "אחרת" בכלל ......

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 21-07-2005 בשעה 23:55.
ישן 22-07-2005, 01:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

טקסט ארוך ונרגש, שאין בו אפילו קמצוץ תוכן...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "ניסיתי ... עם כל הכבוד לזה..."

עליך להבין שלא דרגת-הניהול-חסרת-המשמעות שיש לי, מאפשרת לי לתקן אותך ולהסביר לך את
העובדותהבסיסיות שאינך מכיר - אלא שאני יודע על מה אני מדבר, ואתה לא...
אתה טוען שאני "מחפיש" אותך, אבל האמת היא שחוץ מסיסמאות נבובות (האמת? "קלישאות" זו מילה
אחת, ואני אחזור להשתמש בה, במקום לכתוב שתי מלים בכך פעם, כאשר אני מתייחס לאין=תוכן,
שאתה מפגיז אותנו בעזרתו...).
השטות שלך בקשר לסקרים, מביכה בשטחיותה: סקרים לא משקפים, מכיוון שלאדם לא נוח להגיד לזרים
בטלפון את עמדותיו האישיות, אז עליך ללמוד לחיות עם זה. בישראל כל הסקרים משקפים הטייה שמאלה
שגדולה משמעותית מאחוז טעות הדגימה שלהם. זו הסיבה שבכל פעם שיש מדגם (שים לב, לא
סקר - אלא מדגם, שמדוייק ממנו בהרבה סטטיסטית), תמיד השמאל מקבל במדגם יותר מאשר
במציאות. הקטע המשעשע הוא שגיבורך המושחת מודע לכך, ועל כן נמנע ממשאל עם. הוא כבר נכווה
מסקרים, שכן גם לפני משאל המתפקדים, הסקרים ביטאו יתרון שלו - ואני מניח שאפילו אתה יודע מה
הייתה תוצאת משאל המתפקדים, ומה היה הפער...
השטויות הבלתי ברורות שכתבת לגבי הרוב והטלבנובלות וההוכחה שככה יודעים שהרוב "יותר בעד
מאשר נגד", היא אמנם מבדרת, אבל בתור טיעון, היא לא עומדת בסטנדרטים של שעת חינוך בחט"ב...

חוסר הידע שלך בעברית, המתבטא בכך שאינך יודע שעקירת אדם מביתו בניגוד לרצונו, היא "גירוש", לא ממש מפתיעה בהתחשב בחוסר יכולתך לכתוב יותר משלוש מלים מבלי לשגות באופן
מביך. עדיף שלא תנסה "לתקן שגיאות בעברית" של אחרים - זה אמנם מצחיק אותי, אבל זה עוד
צרור שאתה יורה לתוך רגלך הפצועה גם ככה...

הקלישאה הנבובה שלך של "אין לנו מה לחפש בעזה", אולי מאוד ריגשה אותך כשכתבת אותה, אבל
למרבה הצער, היא מבטאת עוד אספקט של בורות אצלך: חוסר ידע בגיאוגרפיה ובהסטוריה הקרובה.
ישראל יצאה מעזה במאי 1994, ולא שבה אליה מאז. מי שהשתמש בסיסמא המטופשת הזו בבחירות
2003, היה מצנע, וגיבורך האתרוג לעג לו על כך (באמצעות אותם משפטים שאתה הגדרת כ"גמגום",
ברוב עילגותך...).

יכולת לחסוך מעצמך את הטקסט המטופש על המשיחיות (עוד קלישאה שהעתקת מהעיתונים...),
ולבכך לחסוך ממני להזכיר לך, שלך כבר יש משיח שבעיניך צריך להיות בעל סמכויות בלתי מוגבלות,
וגם כאשר הוא משקר - אתה כבר תמצא להסביר לעצמך למה בעצם זה בסדר שהוא עשה ממך
צחוק...
ישן 22-07-2005, 08:29

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "טקסט ארוך ונרגש, שאין בו אפילו קמצוץ תוכן..."

רק על כך שאתה אומר שאני הולך אחרי שרון כמן עיוור "משיח"
אתה פשוט שקרן או שרואה את הדברים כמו שנוח לך לראות.
אבל כמו שנתתי הבטחה אני נימנע מלהגיב , למרות שיש לי המון מה לומר על כל נסיון השקרי לדחוף עובדות פתאום על משאל העם או היתרון שלנו להישאר בעזה .
תמיד יהיה לך תירוץ כזה או אחר לומר שאני בור או משעשע למצא עובדה כזו או אחרת שלא הזכרתי כמו כמה בהודע האחרונה שלך ללא הקשר ממשי וללא תשובה מעשית לכל הטיעונים שלך חוץ מ "שרון ,שקר שקר שקר .... " .
או פשוט לא לענות למספר דברים אחרים שאמרתי .

ולמי באמת חסר תוכן ?! לא כתבתה אפילו קמצוץ של דבר על העמדה שלך ,רק סיסמאות של נצרים , ,"משעשע" ובנוסף כמה עובדות לא קשורות

שלום ....

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 22-07-2005 בשעה 08:47.
ישן 22-07-2005, 09:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

היתרון שלנו להשאר בעזה"?:) אתה באמת מתקשה בקריאת טקסט פשוט, הא?...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "רק על כך שאתה אומר שאני הולך..."

אני כתבתי שאנחנו כבר 11 שנים ל-א יושבים בעזה, ואתה, ברוב כשרון, הבנת מזה שאני כותב שיש
יתרון לישיבה בעזה?!?
בגלל בעיית ההבנה שלך, אני לא יכול לכעוס על כך ש"לא מצאת קמצוץ של דיעה לגבי עמדתי", אלא
מניד ראש בסלחנות נדיבה...
זה שתשתמש במילה "סיסמאות", לא ישנה את העובדה שהטקסט שלך הוא קלישאת-ענק, שאמנם
כתובה עם ים שגיאות כתיב, שבוודאי לא היו על הטקסט המקורי, אלא שכנראה הוא לא לפניך ואתה
נאלץ לשחזרו מהזכרון - וכבר שָנִינוּ לגבי זכרונך...
בכל מקרה, אני חושב שעליך לשרבט עוד כמה מסרי מפתח בנוסף ל"אין לנו מה לחפש בעזה", "שרון
הבטיח וויתורים כואבים" ו"זכותו של המנהיג לשנות דעתו", שכן עוד יחשבו שאתה לא חושב בעצמך...
ישן 22-07-2005, 10:24
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מי זה "כשאומרים"? אלה שלא יודעים גיאוגרפיה?...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "אל תעשה את עצמך טיפש , אתה..."

עזה קרובה יותר לשדרות מאשר לגוש קטיף...
אל תשאל אותי איך נצרים יכולה להיות מושווה לת"א, אלא מנהיגך האתרוג הגדול, שאמר זאת, ובכך
מנע קואליציה ממי שבאמת קרא לנסיגה חד צדדית, עוד לפני הבחירות...
תושבי הגוש הצפוני (ניסנית, אלי סיני, ודוגית) מודים לך על שהפכת יישוביהם ל"יותר נורמליים", אבל
האמת היא שהם נורמליים לא פחות מהבית שבו אתה גר, ואני מניח שתושביהם מתבטאים אפילו בצורה
"עוד יותר" נורמלית ממך...
העובדה היא שעל הגוש הצפוני לא חשבו פעמיים, מעידה על ערכה ה"התנתקותי" של של האין-תכנית
הזאת.
באשר להצעתך "להוריד" ארבעה עשר יישובים, שהוכחת כאן מספר פעמים שאין לך מושג ירוק איפה
הם ממוקמים, אני יכול רק לענות שאדם שמתנגד למילה "לגרש" בטענה שאינה נכונה, אבל מוכן
להשתמש במילה "להוריד", מלמד רבות אודות עולמו החשוך (או יותר נכון, אודות עולמם החשוך של אלה
שמהם הוא מעתיק את הטקסטים הנבובים שלו...). אתה כנראה מתקשה לקלוט, שדווקא על נצרים ניתן
היה להסביר את ההתקפלות - אלא שדווקא מנהיגך הוא שהתנגד ליציאה משם, ומי שמתנגד ליציאה
מהיישוב המבודד ביותר ביש"ע, ודאי שיתנגד לנסיגה מכל יישוב (זה מה שהבין מצנע, והוא בהחלט לא
פחות חכם ממך...).
ישן 22-07-2005, 10:53

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מי זה "כשאומרים"? אלה שלא יודעים גיאוגרפיה?..."

לא אמרתי בשום מקום שאני שמח אם כל התוכנית ההתנתקות לכל פרטיה
אפשר היה באמת לחשוב אל החלק הצפוני פעמיים
והם לא יותר נורמלים מביתי אפילו לא כמו

ונכון שרון אמר את המשפט המפגר הזה ואני חושב שבאמת זאת היתה טעות מצדו
אין מקום באשכול שאמרתי שהוא צדיק למרות שאתה מכניס לי מילים
ומנסה להפוך אותי לפנט של שרון כי כך יהיה לך קל יותר לפרש את המציאות

ולעובדה שאתה מסיק מסקנות בצורה מוזרה ביותר :
"באשר להצעתך "להוריד" ארבעה עשר יישובים, שהוכחת כאן מספר פעמים שאין לך מושג ירוק איפה
הם ממוקמים,"
משפט נוסף ללא שום הגיון לוגי , אבל בטח עכשו תחפש לנו תירוץ כלשהו

אל תעשה את עצמך ילד - לא מדובר על העיר עזה מדובר על כך הרצוע
לגבי המילה "להוריד" אני מדבר בשפה שלך כמו שאתה מבין
כי אחרת אתה פשוט לא מבין
ישן 22-07-2005, 11:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין ספק שאתה פנאט של שרון. אמנם פנאט עילג, אבל בכ"ז פנאט עפ"י כל הכללים...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "לא אמרתי בשום מקום שאני שמח..."

ישובי צפון הרצועה נורמליים לפחות כמו היישוב שלך. הם צמודים לרצף התיישבותי יהודי במישור החוף,
שנמשך משם ועד לג'סר אל-זקרקא שצפונית לקיסריה, על כביש החוף.
שרון לא אמר את המשפט ההוא בטעות. טמטום לחשוב ככה. הוא אמר אותו במסגרת מו"מ קואליציוני
שטורפד בגלל המשפט הזה. לולא אמר אותו - היה מצליח להשיג רובמוחץ לפירוק נצרים, כבר לפני
שנתיים - אלא שאז הוא התנגד לכך, כפי שניתן לראות.
הנסיון הפתטי להשליך עלי את סגנון הביבים בנוסח "להוריד את גוש קטיף" שבו השתמשת, הוא פשוט
מדהים בעליבותו. אתה אינך יודע איפה הגוש (שמחתי לגלות שבזכות האשכול שמעת על רצועת עזה...),
אבל רצת לתמוך בעקירת יישוביו.
ישן 22-07-2005, 11:30

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין ספק שאתה פנאט של שרון. אמנם פנאט עילג, אבל בכ"ז פנאט עפ"י כל הכללים..."

ושוב אתה מוכיח שיצירת ההקשר הלוגי שלך מוזר ביותר

שרון לא אמר את המשפט בטעות , טעות שהוא אמר אותו.
זה אגב מצחיק איך גרעין בסיסה של "תורת מתנגדי ההתנתקות" עומדת על משפט אחד

וגם שאני לא ממש מבין עד עכשיו מה ההיגיון במשפט "אתה אינך יודע איפה הגוש "
תאמין לי אני יודע טוב מאוד
אני חושב שזאת אותה הפסיכולוגיה של ההדחקה של הכתומים
תומכי ההתנתקות לא מבין(למה ? כך !) , והאלו משקרים , וזה הכל קונספירציה ,והכל יהיה טוב ולא תהיה התנתקות

ועכשיו אני גם שומע בפעם הראשונה על רצועת עזה ,דבר נוסף ללא הקשר ממשי
אתה מדרדר מהודעה להודעה

אבל אתה יודע מה ? שיהיה ... אתה מה זה צודק
פשוט אין מילים .

אתה רוצה לתת משפט סיום ?
בבקשה !
אבל בלי להכניס לי מילים לפה
לעוות מילים
או לדבר שוב ושוב כי אני לא יודע ומשעשע ללא שום ביסוס.
ישן 22-07-2005, 11:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מרתק איך אתה מקיש מנושא מסויים ומגיע למסקנה מתחום אחר לחלוטין...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "[font=Arial]ושוב אתה מוכיח..."

ההתנגדות להתקפלות מבוססת על בערך 500 סיבות שפורטו בעבר. המשפט של האתרוג קשור אך ורק
לעובדה שהמניעים שלו להתקפלות אינם "שינוי עמדות מדיניות", אלא משהו אחר - ושהבסיס לנחישותו
להעביר את תכנית העקירה, הוא כזה שאין לו שום קשר לבטחון, דמוגרפיה או כל קלישאה אחרת שמכרו
לך ולשאר האנשים שלא מכירים את המפה...
רק בשביל הרקורד אני אתן לך בכ"ז את הסיבות להתנגדות להתקפלות (המכונה "התנתקות" בזכות
קמפיין מאסיבי של הכנסת המושג לתודעה, למרות שהיא הפוכה לו בדיוק) :
1. אין בתכנית שום התנתקות:
א. פלסטינים ימשיכו להכנס לפה לעבודה
ב. ישראל תמשיך לספק שירותי נמל לרצועה.
ג. ישראל תמשיך לספק מים לרצועה.
ד. ישראל תמשיך לספק דלק לרצועה.
ה. ישראל תמשיך לספק חשמל לרצועה.
ו. יישובי צפון הרצועה מנותקים ממנה לחלוטין - ובכ"ז הם מיועדים לעקירה.
2. התכנית לא משנה מאומה בהקשר הדמוגרפי שכן לתושבי הרצועה אין יכולת להשפיע כאן על
המערכת הפוליטית, והם מופרדים מישראל באמצעות גדר יעילה בהרבה מזו שמפרידה בין ישראל
למצרים או ירדן (ולא ראיתי שחבריך טוענים ש70 מליון המצרים הם בעייה דמוגרפית...).
3. עקירתו של גוש התיישבות הומוגני כמו גוש קטיף הופך לנלעגת את הטענה ש"נשמור על גושי
ההתיישבות".
4. המצב הביטחוני יורע קשות אחרי הנסיגה בגלל שכוחותינו יתרחקו ממוקדי ייזום הטרור, וגם יכולת
האיסוף המודיעיני תיפגע.
5. זריקת העידוד למחבלים על נצחונם האדיר במלחמה זו, שהביאה לעקירת יישובים ללא תמורה,
תניב גם היא פירות באושים, בכל הנוגע להשלכות הבטחוניות.
6. הלחץ הבינ"ל לפנות יישובים נוספים באופן מיידי, יגבר באופן דרמאטי, אחרי התקדים הזה.
7. יישום מהלך, שנולד מתוך רצון לא לשלם על מעשי שחיתות, כבר כעת
הופך את ישראל לדיקטטורה בהנהגת חונטה משפחתית מצומצמת, ואם
יצליח - יהווה סכנה מוחשית להשרדות מה שעוד נשאר מהדמוקרטיה
הישראלית. הפעלת כוחות צבא בלב שטח המדינה, לצורך מניעת הפגנה
עתידית, זה דבר ללא תקדים, ואם יצליחו מהלכיו של הוגה הרעיון, דבר לא
ימנע ממנו מלהמשיך במסלול מחריד וטוטליטארי זה.

אני לא מטיל ספק שאין לך מושג לגבי אף אחת מהסיבות שפירטתי פה, אבל כתבתי אותן שוב, רק
בשביל הרקורד, שיראה איפה היה התוכן, ואיפה היו הקלישאות והעילגוּת.
אני שמח שאתה מתיר לי להשיב לך, אבל אתעלם מההתניות המטופשות שהכנסת, שכן עד כה
נאלצתי להתייחס לשטויות שכתבת, וזה שהן היו משעשעות - זה רק בזכותך...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:30

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר