לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2004, 09:09
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
ריבלין: לא נחייב את טיבי להסיר את דיוקן ערפאת מחדרו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ערפאת ממשיך להסעיר את חברי הכנסת גם לאחר מותו: היו''ר ריבלין דחה את בקשת ח''כ חזן להורות להסיר את תמונת ''הראיס'', אותה תלה אמש ח"כ אחמד טיבי על דלת חדרו במשכן, לאות אבל.

בתמונה נראה ערפאת חבוש כאפיה לראשו, ובתחתיתה מופיעה בערבית הכתובת "אבי האומה" והאימרה "הכאפיה לעולם לא תיפול". טיבי הציב תמונה דומה גם בפינת החדר, ולידה דגל שחור גדול.

"התמונות האלה יישארו כאן על עוד אני בכנסת", התחייב יועצו של ערפאת לשעבר. "מי שחושב שאני אכנע ללחץ ואוריד את התמונות טועה. אין אדם שיכול להכריח אותי לעשות דבר המנוגד למצפוני, ולומר לי מה לעשות בתוך הלשכה הפרטית שלי, בתוך הבית שלי".

טיבי הוסיף שאינו חושש מכך שח"כים מהימין יתפרצו לתוך חדרו וינסו להסיר את התמונות, "אם כי אני לא יכול לדעת לאן השנאה של הימין תוביל".

במכתב ששלח אמש ליו"ר הכנסת כתב ח"כ יחיאל חזן (ליכוד): "תליית הפוסטרים והתמונות היא הסתה ועידוד הטרור. ערפאת הוא סמל הטרור הרצחני ביותר ואין מקום ל'סמלים' כאלה בכנסת. לצערי, הח"כים הערבים מנצלים את הדמוקרטיה לרעה ואל לך כעומד בראש הכנסת לתת יד לכך".

לדברי חזן, תליית הפוסטרים שמה ללעג את הכנסת: ''החדר אינו חדרם הפרטי. מדובר בכנסת ישראל ולא במוקטעה ואין כאן מקום לתמונתו של רוצח". חזן דרש מיו''ר הכנסת להורות מיד על הסרת התמונות.

בתגובה אמר ריבלין: "אין אנו אפוטרופוסים על חביביהם של חברי הכנסת. כל עוד חבר כנסת לא עובר על החוק ועל התקנון, הוא רשאי לעשות בחדרו כל דבר שהוא רוצה".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/822/176.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר