לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2005, 21:48
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה זוכרים את סרבני הסמול ?

זוכרים את הסרבנים של הסמול כאשר סרבו לשרת ?
זוכרים את "האהבה של כל הסמול " כאשר סרבו והלכו לכלא ?

מוזר ותמוה שכולם רצו לרצות אותם בדברי כיבושים וחיבוקים ואהבה,אבל אף אחד העז להעמיד אותם לדין ,והגדיל לעשות מזוז "שאני מבין אותם"....
זוכרים את ערוצי ה TV מפרגנים וכתבות אין ספור רק על "סיפור האשנים שמסרבים בשם המצפון"......

היום הוחלט לעשות עוד צעד נוסף ,כל מי שיסרב יוגש נגדו כתב אישום פלילי ,אני בז למדינה שמחוקקת חוקים כדיי לפגוע באוכלוסיה שמגלה את הדרך והאמינות לכולנו ,אני בז למדינה שיש בה אנשים מושחתים שיושבים על מקומם ולא זזים למראה הגשת כתב אישום פלילית .

זוכרים את הסרבנים של הסמול ?
אין צורך להפליג כדיי למצוא את הבדלים בין סרבן ימין לבין סרבן שממומן ע"י מדינות מאירופה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2005, 21:48
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
די לשקרים הנבזים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלי זכרון יעקב שמתחילה ב "זוכרים את סרבני הסמול ?"

סמול - הוא הימין של היום שבגד בכל העקרונות שלו ואימץ את דרכו והשקפת עולמו של השמאל רק כדי לקנות לו כסאות מעמד כוח ושליטה.

סרבני השמאל נענשו בכליאה ,בהדחה מצה"ל ובדרכים נוספות.לי מעולם לא היו בעיות עם סרבני השמאל כל עוד הם לא מסיתים לסרבנות של אחרים ומשתמשים בסיבותיהם המוסריות האישיות לצרכים פוליטיים.כשהם כן עשו כך כמו מכתבי הטייסים וכדומה אני נגעלתי מהם.

סרבנות הימין חמורה בהרבה מסרבנות השמאל מאחר והיא מאורגנת ומהווה מרד בצה"ל ועידוד נרחב למרד ע"י רבנים שמקבלים סיוע כספי מהמדינה.מצב בלתי מתקבל על הדעת.לדעתי העונשים שסרבני הימין מקבלים אינם חמורים מספיק.

ישן 21-07-2005, 22:20
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אני אסביר לך פעם אחת - תן כבוד לעצמך ותתיחס כראוי
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי danielco2 שמתחילה ב "וסרבנות השמאל לא הייתה מאורגנת? היא הייתה כ"כ מאורגנת, שכללה גם קמפיין בחו"ל."

קיימת דרישה להכיר בתואר "רב" כתואר רשמי לכל דבר.הלכה למעשה קיימת הכרה מוסדית בתואר הזה גם אם לא כתואר אקדמאי.ההכרה המוסדית מתבטאת גם בתמיכה כספית ממשלמי המיסים.

כשרבנים קוראים לסרבנות ומציגים את זה כציווי ההלכה,השם או השד יודע מה ההשלכות יכולות להיות חמורות מאוד מאחר וקיים ציבור ענקי שעושה מה שהרב אומר לו לעשות.
הסכנה בסרבנות השמאל תמיד היתה בשליטה,השיא המסוכן ביותר שלה היה מכתב הטייסים שהסב נזק חמור למדינת ישראל,אבל לאחר איומים בענישה והדחה רבים הסתייגו ממנו.במילים אחרות סרבנות השמאל היתה תמיד בשליטה ולא הוותה איום ממשי או התממשה למרידה נרחבת בצה"ל.

סרבנות הימין מצד שני מהווה סיכון מוחשי ומיידי למרד נרחב בצה"ל בגלל עידוד הרבנים לסרבנות.
דבר כזה יכול לגרום נזק כבד לצה"ל יותר ממה שכל מלחמה אי פעם הסבה לו.
לכן כל ענישה ניתנת בפרופרציה,ובהתאם לתופעה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר