לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2005, 19:07
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
LOL, איזו הרמה להנחתה - רצון בפרטי העבר הלא נעים של שריד...:)
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "מצטרף לבקשה של דנרוז לפרטים..."

סיפורנו מתחיל בספר ראיונות של שריד בשת"פ עם ישעיהו בן פורת. בספר תיאר שריד איך בעקבות
מאמר משמיץ אודותיו שנכתב במעריב ע"י יאיר קוטלר, פנה שריד לעורך העיתון שמואל שניצר, והלה
מיהר לפטר את קוטלר.
זהו פרט מידע מרתק, למעט הפרט הקטנטן שהוא שקר גס, שקוטלר הלך בעטיו לביה"מ, בהיותו מצוייד
באינספור מסמכים המוכיחים שלא פוטר ממעריב, אלא התפטר כדי להיות עורך ראשי של רשת שוקן,
ואף קיבל מכתב מפציר משניצר שלא יעזוב.
לביה"מ הייתה עבודה קלה, וחרף הסימפטיה המובנית לאנ"ש מסוגו של שריד, הוא חוייב בדין ונדרש
לשלם 50,000 שקלים.
עברה שנה, עברו שנתיים, ושריד ידידינו עדיין לא שילם חובו. פנה קוטלר לביה"מ, שהוציא צו להוצל"פ
כנגד שריד, ורק אז נעתר שריד לבצע את הוראת ביה"מ.
עבר חודש, עברו חודשיים והנה פנה מיודענו יוסי לסיעת מרצ בבקשה שתחזיר לו את הוצאות מימון
עורך דינו, שכן לטענתו נערך המשפט "במסגרת תפקידו הציבורי כאיש מרצ". התשלום הועבר לו מתוך
מימון המפלגות שהמפלגה שהנהיג הייתה זכאית לו (כלומר, מכספי משלמי המסים, ובהם, מן הסתם, גם
האיש שתבע אותו למשפט...). מה הבעייה עם זה, ישאל הקורא התמים (או המתמם), והתשובה לכך
היא פשוטה: ראשית, המשפט היה משפט אישי לחלוטין. שריד נתבע כאזרח פרטי שהוציא דיבה,
והסכסוך הוא אישי לחלוטין בינו לבין קוטלר. שנית, מרצ קמה ב1992, בעוד ששריד הוציא את הדיבה
ב1981, בהיותו בכלל מערכניק מסור...
המעניין הוא שפרטי הסיפור המושחת והריחני הזה, דלפו לתקשורת רק בזרזיף דק, וניתן רק לדמיין
את השטפון של הכתבות, לו דובר על מישהו פחות אנ"שי משריד...

מה לומדנו מהסיפור הזה? כשאתה מקושר, לא נורא להיות מושחת. כשאתה במרצ, כספי המדינה
הופכים להיות כלי נוח למימון הוצאות משפט פרטיות שלך (וכולנו יכולים לנחש ששנתיים פלוס של
הליכים משפטיים הביאו לחשבון נאה שהצטבר לזכות עורך הדין החרוץ...).

שמחתי לתת לך ולדנרוז את הפרטים שהייתם זקוקים להם, ושאני מניח שלפחות חלקית - כבר הכרתם...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2005, 23:01
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
תשמע....יש לך כאן קהל בית נחמד שיריע לך כאן על כל
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זיגי, בעברית מי שמבצע מעשה שחיתות, נקרא מושחת..."

מה שתגיד על שריד,ויש לך גם כותרות מתאימות ,
אתה מגזים במגמה להשחיר פניו של אדם שדעותיו כה מנוגדות לדעותיך.חפרת עמוק כ"כ עד שמצאת משהוא משנת 81 ,והנה כאילו הצלחת להשפיל כבודו של אדם ברבים.

הלוואי והשחיתות הפושה במדינה הזו תהיה רק מהסוג הזה ובמינונים הללו כפי "שהמושחת" שריד נוהג לקלקל את מדינתנו היפה.כיום שחיתות כפי שהמציאות מראה לנו היא הפעילות הפלילית שמתבצעת כל יום במסדרונות הכנסת - בעלי השפעה ועניין ציבורי שמזיקים לכלל הציבור ולמנהל התקין והשוטף.(אם תרצה אביא לך דוגמאות וקישורים למה הפך את המילים מושחת ושיחיתות לשגור בפי כולם והם המקרים להם הציבור יודע לכוון שימוש במילים אלו)

באמצעות סמנטיקה רטורית וצדקנית אתה יכול להמשיך לגלול כאן אין ספור סיבות לנעוץ את המילה מושחת לשריד - אבל שנינו יודעים ששריד הוא השמאלן המוערך ביותר כיום בימין למרות ההתנגדות החריפה לדעותיו.

הלוואי שחצי מחברי הכנסת היו הגונים וישרים כמוהו.

ישן 21-07-2005, 23:22
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
שריד הוא מושחת - לא משנה איך תכופף זאת. שחיתותו אינה מ81, אלא הדיבה היא מ81.
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Zigi שמתחילה ב "תשמע....יש לך כאן קהל בית נחמד שיריע לך כאן על כל"

השחיתות בוצעה בין 98' ל2000 - לא כ"כ מזמן. השחיתות שלו חמורה יותר ממעשים של מינהל לא תקין
בגלל שתי סיבות:
1. הכסף הציבורי נלקח לצורך אישי.
2. הוא לא חדל מלדבר כנגד "המינהל הלא תקין", באותה שעה שהוא מעורב בדיבה, באי ציות להוראת
בית משפט ובתשלום שכ"ט לעורך דינו האישי, מכספי משלם המסים.

הלוואי שהשחיתות אצלנו ל-א תהיה מהסוג ששריד ביצע, ושידוע לנו עליו. הלוואי שהיא תהיה בסדרי
הגודל של בני בגין ושל עוזי לנדאו.

ההערכה לשריד בקרב ימנים, היא רק בקרב אלה שלא יודעים שמאחורי הרטוריקה הנקייה, מסתתר
אדם שגרוע יותר מרוב הפוליטיקאים בשימוש פסול בכספי ציבור.
ישן 22-07-2005, 10:28
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אני חושב שמושחתים יש בשמאל ובימין - אין חיסונים כנגד המחלה.
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא מזכיר אותם בנשימה אחת. לנדאו לא הוציא דיבה, ולא שילם לעו"ד מכסף ציבורי."

אבל אם הזכרת את ד"ר לנדאו ,
כל פעם שאני רואה אותו מדבר בטלויזיה אני מתמלא גועל מהסוג הדביק הזה שמסרב להעלם ממך גם כשאתה מתאמץ,כשהוא מדבר בזוית הפה עם חידוד ההברות המתכתי הזה, כאדם שסוד ואמת בפיו ,כשהוא מנסה לשוות לעצמו חזות של אדם שקול שהתחושות אצלו נובעות הישר ממעיין מוסרי נסתר- פשוט בא לי להקיא.הפרסונה שלו כ"כ פלסטית שקופה ומגוחכת שזה מדהים אותי כל פעם מחדש איך הגיע להיות ח"כ.

תרגע זו לא הטיה פוליטית פסיכוטית,לדוגמה את פרופ' יוסף בן שלמה אני ממש מעריץ למרות דעותיו הימניות קיצוניות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר