לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2005, 22:19
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי zeper שמתחילה ב "התכוונתי בכח"

מה מה מה דוד שלך אמר?!? איזה שטויות
א) אל תשווה בין האומנויות לחימה כי יש ביניהם הרבה שוני
ב) יש הרבה סוגי קראטה למשל אני לומד סאידו קראטה
ג) 10 שנים באומנות אחת בחיים לא יכולה להיות כמו 3 שנים באומנות שניה ומי אמר שגודו יותר חזק?! מאיפה אתה יכול לדעת? אתה ראיתה קרבות גודו נגד קראטה? סביר להגיד שלא ראיתה כי גודו זה ספורט וקראטה לא ובגלל זה קראטה לא מופיע באולימפיאדה (או שבגלל סיבות אחרות? אבל אני יודע שזה לא ספורט)
אולי דוד שלך לא היתאמן ב10 שנים כי הוא היה קטן אז הוא עשה דברים פשוטים יותר אחי ממש עצבנת אותי עכשיו שאמרת שמישהו שלומד גודו 3 שנים יותר חזק מקרטיסט שלומד 10 שנה שתדע לך שיש לי חברים שמקראטה ששניהם למדו ככה 3-4 שנים בגודו והשני 3-4 שנים בסאידו קראטה ובדוק הקראטיסט יותר חזק אבל מה זה קשור?! הוא לא יכול להגיד לך שקראטה יותר חזק מאומנות אחרת או אומנות אחרת יותר חזקה מקראטה איזה שטויות וגם הרבה קשור במאמנים
חזרה לפורום
ישן 22-07-2005, 14:28
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
חברים לא לריב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zeper שמתחילה ב "עזרה בלבחור אומנות לחימה להתאמן וגם מקום בקריות.."

שיטת הג'ודו היא אומנות לחימה ספורטיבית

כך ששניכם צודקים.

ל zeper - אם אתה רוצה להתאמן בג'ודו תבורך - זו שיטה נהדרת וכיפית וניתן להגיע בה להישגים בארץ ובעולם (הג'ודו בארץ מפותח מאד כידוע).

לעומת זאת עם ג'ודו לבד דיי קשה להגן על עצמך ברחוב מפני תוקף (בכל אומנות לחימה קשה, החיים בכלל קשים, פשוט ג'ודו הוא יותר ספורטיבי) - השאלה הגדולה מבחינתך צריכה מה אתה רוצה ממה שתלמד הגעה להישיגים או הגנה עצמית - בהתאם לזה ניתן לתת לך תשובה מפורטת יותר (בקראטה במיוחד בארץ קשה להגיע להישגים תחרותיים).

לדוד של zeper () - עלייך לזכור שדוד שלך הגיע לג'ודו עם בסיס מאד חזק (12 שנים לטענתך) באומנויות לחימה) ככה שהקביעה שלא קצת מתמיהה אותי אבל לא משנה - חוץ מזה כיצד בכלל נמדדת רמה - הוא מתכוון לצבע? ליכולת ? לכשרון ? השוני יכול להגרם מ1001 סיבות שונות כמו מאמן טוב יותר ופחות, דרך אימון שמתאימה לו יותר וכו'.

ל karate kid - בעולם ישנו גם קראטה ספורטיבי (ישנם כאלו המחשיבים גם תחרויות קראטה בשיטות שונות כספורט) - הקראטה אינו באולימפיאדה מסיבות רבות ומגוונות (אם תרצה ארחיב בנושא) - לגביי מי חזק יותר - אנשים הם החזקים ולא השיטה = יכול לבוא אדם מהרחוב ולהרביץ לג'ודוקא ולקראטקא (צור על תעלב) ביחד.

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 22-07-2005 בשעה 14:36.
חזרה לפורום
ישן 23-07-2005, 01:23
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
אומנויות לחימה הן דבר אינדיבידואליסטי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zeper שמתחילה ב "עזרה בלבחור אומנות לחימה להתאמן וגם מקום בקריות.."

בכל אומנות לחימה כל אדם יכול להתפתח או לא להתפתח וגם אם כן בקצב שונה.
מבלבל? אז הנה פירוט, אני כמובן אתן דוגמא ממני שוב
כשהייתי קטן התאמנתי ג'ודו ותוך שנתיים הגעתי לחגורה כתומה (או אולי אפילו ירוקה או כמה פסים ירוקים) ולעומת זאת בקרטה התאמנתי 4 שנים ולא עברתי אפילו פס! קצב התקדמות שונה בשתי אומנויות לחימה אותו בן אדם.
חברה טובה שלי (שהיא בסביבות גילי) התחילה להתאמן כ4 חודשים לפני שקיבלתי דאן 1 והיום אני דאן 2 והיא דאן 3, אותה אומנות שני אנשים שונים וקצב התקדמות שונה.
אי אפשר להגיד שהשגת משהו באומנות אחת יותר מהשניה כי היא יותר טובה - זה לא מושג אבסולוטי! כל אומנות לחימה מתאימה לאנשים מסויימים, יש אנשים שנורא מתאים להם קרטה ויש שממש לא ורק תרחיק את זה מהם, יש אנשים שמכורים לקפואירה אבל ג'ודו משעמם אותם ויש אנשים שמתלהבים מקנפו וטים ריו קיו קופצני מדי בשבילם.
ככה זה, כל אחד מתאים לעצמו את האומנויות לחימה שלו, לא מוצא חן ממשיכים הלאה... נעצרים איפה שנהנים. והכי חשוב זה לא האומנות, זה המורה.

בכל אופן יש ג'ודו בבית נגלר בקרית חיים, אז אם אתה גר בדום מוצקין זה מרחק הליכה, אם אתה גר במוצקין הצעירה או צפונה, זה מרחק אוטובוס. אגב, איפה דוד שלך התאמן? הוא זוכר את שם המאמן שלו?

שיהיה בהצלחה בג'ודו והכי חשוב שתהנה שם,
שבת שלום
צור

נ.ב לרק אמת
אני לא נעלב, אני יודע שתמיד יש מצב שמישהו יצליח להרביץ לי, אני משתדל להמנע מזה כמה שאפשר וליצור לעצמי כמה שפחות אוייבים שיפתיעו אותי או יתקפו אותי...
חזרה לפורום
ישן 23-07-2005, 23:15
  kill kill אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.05
שלח הודעה דרך MSN אל kill
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי zeper שמתחילה ב "אני גר בדרום מוצקין אז באמת..."

לפי מה ששמעתי, למי שעוסק בג'ודו יש בעיות גב אחר כך, כדאי לך להביא את זה בחשבון.

באופן פרטי אני ממליצה על קראטה [סתם לידע כללי, זה לא באולימפיאדה כי יש מחלוקת בין שתי שיטות מובילות או משהו כזה...], זה הרבה יותר טוב לדעתי מג'ודו. קרה שנלחמתי עם מישהו שלמד ג'ודו [אני לומדת קראטה] וקרעתי לו ת'צורה [הגעתי למצב בו חנקתי אותו...] והוא לא סתם מישהו, הוא מתאמן הרבה יותר זמן ממני והולך לתחרויות ומגיע להשגים מרשימים. מה שכן, אתה ח י י ב להתאמן
ב ר צ י נ ו ת וגם חבריך אחרת אתה לא תתקדם הרבה[למרות שיש מקומות בהן תתקדם בדרגות, ללא קשר ליכולת שלך].
אתה בגיל המתאים, פחות או יותר, [אני בת 13 ומתאמנת כבר שנתיים], ועם כל המצב בארץ [...] עדיף לך ללמוד הגנה עצמית.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר