לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2005, 19:41
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי adamr שמתחילה ב "כבר בצו ראשון הם מבקשים תמונות?"

אף ארגון שמכבד את עצמו לא יעבוד עם מצלמה לא מקצועית,
ואף חייל לא יכול לממן ציוד מקצועי ...
אז כן - שלא תדע איזה ציוד יש בצה"ל....

ואני לא יודע אם ומתי מבקשים תמונות (לדעתי לא מבקשים).
תזכור דבר אחד - החיילת המאבחנת בצו ראשון לא תראה אותך לעולם יותר ולא תבדוק שום נתון שתגיד לה (כמעט). זה אפשרי "לעגל פינות" כגון כמה זמן נסיון יש לך וכו'...

אם יש לך אסטמה אתה לא יכול להיות קרבי.
המלצתי (מה שאני עשיתי) - תגיד שאתה מחפש לתרום כמה שיותר ובגלל שאתה לא יכול להיות קרבי - אתה רוצה להיות צלם. תשחק הרבה על לתרום כמה שיותר ועל לנצל את הכישורים שלך לטובת הצבא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2005, 22:37
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי adamr שמתחילה ב "איזה תפקידים בצילום יש בצבא?"

היי אדם.

ראשית כל כהמשך למה שאמרו ארנון ואסף, חשוב מאוד לציין את הרצון העז בתפקיד של צלם צבאי עוד מההתחלה - כלומר מהצו הראשון.

יש תפקידים המוגדרים כ"צלם צבאי" אך מאוד מאוד משעממים משום שעוסקים בצילומים טכניים או בצילומים לצרכים שונים. אם אין לך שום עדיפות ובמידה ואתה רוצה בכך בכל מחיר - תהיה מוכן לכך - לא כל התפקידים העוסקים בצילום בצבא מעניינים (למעשה רבים מהם). אך זכור שבצבא ניתן לרכוש עוד נסיון ולהתנסות בכל כך הרבה נושאים ותחומים בצילום בהם לא תוכל לעסוק או שלא היתה לך הזדמנות לכך ב"אזרחות".

בשירותי הצבאי (וגם מדי פעם עכשיו) אני רואה ברשות צלמים צבאיים מצלמות מסוג D1X, D2H, D2X של ניקון ועוד ציוד משוכלל ויקר מאוד (הצבא משקיע סכומי עתק... ולא תמיד בצדק - אבל בכל זאת - זהו נסיון בציוד מתקדם מאוד).

בנוסף למה שרשמתי בציון הרצון לתפקיד של צלם צבאי - כמו בהרבה דברים בצבא (וצר לי שזה עדיין מתנהל כך) לפעמים צריך "פרוטקציה" או בעברית - קשרים.
נסה לברר כבר מעכשיו סוגי יחידות בהן יש צלמים צבאיים, מקומות בהם ניתן לשרת ואם יש לך חבר שהוא צלם צבאי ויש ביכולתו "למשוך" אותך מתוך הרשימות של לשכת הגיוס - מה טוב.

אני אנסה לברר עבורך עוד בנושאים הללו
לבינתיים - שיהיה בהצלחה...

ישן 22-07-2005, 20:32
  guy_or guy_or אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי adamr שמתחילה ב "איזה תפקידים בצילום יש בצבא?"

הי אדם.
אני יספר לך מה קרה לי.
אני ביקשתי בצו הראשון להיות צלם צבאי ושם זה לא מענין אף אחד.
אחרי כמה זמן התחלתי להיתקשר לשלוח מכתבים ולנסות להיתקבל בכל דרך הפשרית.
ורק ליפני שבועים הוזמנתי לרעיון וביקשו מימני להביא איתי טיק עבודות.
אל התמנות הם היסתקלו בידיוק חצי דקה ומה שלקח זמן זה השאלות שלהם על כל מיני סיטיאציות וכל תשובה לשאלה כזאת מלווה בשעון חול של שלוש דקות כך שזה קצת מלחיץ ומה עוד שעונים על השאלות מול 7 בוחנים.
אני לא היתקבלתי ולא דווקא ביגלל שלא אהבו את הצילומים אלה ביגלל שאני לא למדתי שום מקצוע הקשור לתקשורת בבית הספר ( זה מה שהם מחפשים).
בינתיים אני היתגייסתי ביום ראשון ונכון לעכשיו אני לא צלם.
אבל ראיתי כמה צלמים שיושבים משועממים עם המצלמה ביד ומלצמים עלים כך שלא תמיד איך שזה נשמע.

אני מקווה שתצליח ושלא תצלם עלים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר