לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2005, 16:55
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
אתה רוצה לכתוב או להתקין?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ron60 שמתחילה ב "החלום שלי:לבנות פורום...איך עושים זאת??...בבקשה.!!"

יש הרבה מערכות פורומים שמוצעות חינם ואתה יכול להשתמש בהם
http://www.hebnuker.org/Guides/lycos_install/
http://planet.nana.co.il/asaf33377/php.htm
ואם אתה רוצה לכתוב פורום אז תתכונן לעבודה קשה של מספר שנים כי זה לא דבר קל.
באופן אישי אני ממליץ לך על asp כי אין הרבה פורומים שמשתמשים ב asp אז אם תכין פורום שבנוי ב asp ישתמשו בוא גם אם יש פורומים יותר טובים ב php אז התחרות יותר קלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2005, 12:03
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
מה הקשר למונה הודעות?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "את מונה ההודעות שלך תעלה במקום אחר."

כתבתי את זה בשביל לעזור לו
אם הוא רוצה לבנות מערכת רצינית שאנשים באמת ישתמשו אז זה מספר שנים כי הוא צריך ללמוד את השפה הוא צריך ללמוד לעצב והוא צריך להכין את המערכת וכול זה לאדם נורמלי לוקח כמה שנים.
ואני לא יודע איזה שפה יותר קלה asp או php אבל אני יודע שיש הרבה אנשים שמחפשים מערכת פורומים ב asp ובגלל זה התחרות יותר קלה שם אז אפשר להתמקד במה שרוצים לא במה שהקהל רוצה

ישן 01-08-2005, 02:14
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
הצחקת (כמעט) את כולנו
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי alonqaz שמתחילה ב "תקשיב מה הכי טוב שתעשה"

היתרון היחיד של ASP זה ... רגע, אני מנסה... טוף, מצטער, לא מצאתי שום יתרון !
לו רק היית מנסה ללמוד PHP, היית מגלה עד כמה אבסורד לומר את הבדיחה שכתבת בהודעתך.
אני לא חושב שקיימת שפה שמתיימרת להיות קלה יותר מ-PHP (אני מדבר על שפות תכנות וסקריפט), לפחות לא אחת עם יכולת הביצועים שלה.

היתרונות העיקריים של PHP מול ASP:
1. קלה ללמוד.
2. קלה לעבודה.
3. בשביל לעשות את הדבר הכי הכי מורכב בעולם אתה צריך מקסימום ללמוד גם מסד נתונים - ב-ASP מבלבלים את השכל עם ASP, ADO, ניהול וקישוריות מסד נתונים, המסד נתונים עצמו, ובנוסף אתה חייב ללמוד לפחות שפת סקריפט אחת נוספת - ללא ידע בטכנולגיות אלו לא תוכל להשתמש ב-ASP, במקום שפה פשוטה ובהירה כמו ש-PHP מציגה ולא דורשת שום בלבולים עם טכנלוגיות נוספות.
4. PHP היא כמובן חינם.
5. ב-PHP יש הרבה יורת סיכוי שתקבל תמיכה חינם, למרות שלא חסרים גם פורומים ל-ASP. הלימוד עצמו גם חינם, שכן אין ל-ASP אתר שתוכל ללמוד ממנו הכל בחינם, וגם אם אתה יודע כבר, עדיין אין לך אתר שירכז הכללל.

בנוסף, קשה להאמין שמישהו יוכל להוכיח ש-ASP נותנת אותם ביצועים כמו PHP, למיטב המסורת המיקרוסופטית יש יחודיות בסירבול ומשקל כבד, כך ש-ASP ללא ספק יכולה לתת מענה לסך משתמשים בו זמנית פחות מ-PHP.

אגב, תנסה בעצמנך ללמוד, ותראה שב-PHP אתה יכול להתחיל לכתוב קוד בתוך 5 דק' מאז שהתחלת ללמוד, וב-ASP אתה צריך ללמוד הרבה עד שבכלל תוכל לכתוב משהו מועיל.

אין לי משהו נגד מיקרוסופט, אני בהחלט משתמש בתוכנות שלהם כשזה מתאים לצרכים שלי, אבל עם עובדות אין להתווכח, וכל מה שציינתי כאן זה עובדה, ב-PHP לא משלמים לי יותר כך שבאמת אין כאן סובייקטיביות זה בסך הכל נתונים, תשפוט בעצמך.

בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר