לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2005, 17:28
  איתן2 איתן2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.05
בעיה בקריאת אתרים

היי,

שני דברים לא קשורים (כנראה) :
1. לפעמים אני לא מצליח להיכנס לבלוגים. הודעת השגיאה היא תמיד :
Line: 170
Char: 22
Error: unterminated string constant
Code: 0

אני כותב כאן כי בכתובות האלה יש asp , למשל : http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=77440
לפעמים זה קורה גם בתפוז. הדבר המוזר הוא, שבחלק מהבלוגים זה קורה ובחלק לא, רנדומלית לכאורה. אם אני סוגר את הדפדפן ומנסה שוב, אותם בלוגים ייקראו ואותם בלוגים לא. אבל אם אני סוגר את כל הדפדפנים, זה משתנה : בלוגים אחרים לא ייקראו. דבר מוזר נוסף, אם אני משנה את הגדרת privacy בין לקבל את כל ה-cookies לבין לחסום חלק, הכל מסתדר ואני רואה את כל הדפים. לא משנה איזה שינוי ! הורדה או העלאה של הסמן בציר ה-cookies פותרת את הבעיה, עד הפעם הבאה שאני מפעיל את ה-IE6 מחדש.
ל-Opera אין את הבעיה הזו, אבל הוא לא קורא טוב אתרים בעברית אצלי. מוזר, כשהייתי בחו"ל וגלשתי מחנות אינטרנט, דוקא אופרה קרא יותר טוב.

יש למישהו פתרון, או לפחות הסבר ?
ניסיתי לעשות system restore , לא עזר.

דבר שני : התחלתי לבנות אתר, http://www.freewebtown.com/razor_edge/ . מקום טוב, הרבה נפח אחסון, ממשק נוח. אני לומד עכשיו asp כדי להיות אינטראקטיבי. לקחתי ספר " המדריך השלם ASP 3 " של Stephen Walther , אבל הוא כתוב מסורבל וטכני. תהיתי אם יש מדריך אונליין שיסביר לי איך לעשות כמה דברים פשוטים ( קבלת תגובות מקוראים בתור התחלה ) בלי ללמד אותי עשרה מינוחים טכניים על כל פקודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר