לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2006, 18:33
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oded_m שמתחילה ב "לימוד נהיגה לרישיון על טרקטור - כמה שאלות."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי oded_m
שלום לכולכם,
אני (16.5) זמן הקרוב רוצה להוציא רישיון על טרקטורון (רישיון ולימוד נעשים על טרקטור)

יש לי כמה שאלות..

1. והעיקרית, מישו מכיר מקומות שבהם אפשר ללמוד לרישיון כזה? ואם יש באיזור לטרון/ת"א יהיה מצוין..

2. מה החוקים לגבי נסיעה על הכביש עם טרקטורון? מותר משו עם 400 מטר מהבית/צומת לשטח?

3. נגיד ועוצרת אותי ניידת בגין נסיעה על הכביש, מה העונש שאקבל?

תודה מראש
ושבוע טוב

יש לי טרקטורון עם רשיון כמובן אז אני מבין בזה, אז בבקשה:

2. מותר רק לסוע לשטח, אלא אם כן אתה רוצה לחצות כביש, אבל זה לא אומר שחייבםי לסוע בקו ישר לגמרי. אם למשל יש יציאה לשטח 100 מטר מאיפה שיצאת לכביש, אז מותר לך לסוע לשם ולא יעשו לך בעיות, אבל כמובן שאם יש יציאה לשטח רחוקה מאיפה שאתה מתחיל לסוע על הכביש (אני חושב שזה בין חצי ק"מ ל-ק"מ) אז כבר אפשר לעצור אותך, אבל בכל מקרה, אם יש כניסה לשטח ויש לידך ניידת אז פשוט כנס לשטח, כי מן הסתם אף ניידת לא תרדוף אחרייך בשטח (בטח לא הלנטיסים והאימפרזו של המשטרה).

3. אם אתה נוסע בתך עיר אז סביר להניח שתקבל קנס ואפילו שלילה. אם זה בדרך בין עירונית אז לרוב לא איכפת להם. בכלל, מה שמעניין את המשטרה זה בעיקר 3 דברים-
א. רשיון שלך (עצרו אותי לא פעם והם לא מצפים שתסתובב עם ביטוח ורשיןו וטסט עלייך, למרות שבתכלס מותר להם לבקש את זה, אבל פשוט תגיד להם שיש לך, ככה אני עשיתי)
ב. קסדה-זה גם סיבה טובה לעצור אותך
3. קשת-גם ריך

אבל בכלל, אם אתה נוסע ליד כניסה לשטח ופתאום רואה ניידת אז אין לך סיבה להתרגש, פשוט כנס לשטח, אין סיבה להיבהל, ועוד כשאין לך לוחית זיהוי על הטרקטורון (מקווה שאין לך) אז בכלל אין להם סיכוי לגלות אותך...
אין מה להתרגש מהדברים האלה, באמת

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר