לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2005, 00:19
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בקשה קטנה ממומחי הפורום!

שלום!

יש לי בקשה קטנה מכל המומחים הרבים שיש בפורום הזה.
ישנו אתר (שהרבה ממכם כבר בטוח מכירים) שנקרא ויקיפדיה. האתר הוא בעצם אנציקלופדיה חינמית שנכתבת על ידי הקוראים וכאן אתם המומחים נכנסים!
האתר עדיין נמצא בתחילת הדרך ואפשר לראות לאן הגיע ויקיפדיה באנגלית כדי להבין לאן יגיע (בתקווה) האתר בעתיד...

בנושא הצבא והביטחון יש בעייה די רצינית כי כמות המידע באתר בנושא זה היא די דלה...
ובקיצור, בקשתי היא, שאם אתם יכולים ויהיה לכם קצת זמן פנוי, תרחיבו ערכים קיימים, תכתבו בערכים ריקים, או תיצרו ערכים חדשים, כל אחד לפי מומחיותו ויכולתו.

אגב, חשוב להגיד שאין לי שום קשר לויקיפדיה או להנהלה שלה ואני (או כל אחד אחר לפי מנהלי האתר) לא מרוויח ממנה או מהתפתחותה כלום. פשוט נמאס לי לראות שאחד הנושאים שיותר מעניינים אותי נשאר בויקיפדיה די שומם...

ועצה קטנה, שתיכנסו לאתר ותקראו חלק מהמאמרים בנושא צבא וביטחון אתם די תדהמו מרמה הנמוכה שבה הם כתובים (שוב, רק חלק), אז במקום לראות את הבלאגן להיבהל ולברוח, תעשו מאמץ קל באותם מאמרים ברמה נמוכה ותסדרו אותם ותעלו להם את הרמה.

תודה על על זמנכם, ומקווה שתבואו לכתוב בויקיפדיה העברית!

http://he.wikipedia.org -קישור לאתר
משם כדאי להיכנס בצד ימין של המסך "שער הקהילה" וללמוד איך כותבים ומה זה בעצם ויקפדיה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2005, 01:42
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
דוגמאות לא קשה למצוא לצערי...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "אולי כדאי שתביא קצת דוגמאות"

נכון מה שאמרת על זה שיש מספר מאמרים טובים באמת שם על אמל"ח ועל מספר חילות (במיוחד על חיל הנדסה קרבית שישנו אפילו מאמר נפרד של ההיסטוריה של החיל, אבל יש הרבה ערכים שונים בנושא הצבא שהם לא מספקים ובאמת מצאתי אותם בחיפוש של כמה דקות כמו:
* הסוואה
* ערך בשם צנחן, שלי דעתי יש לשנות את שמו לצניחה צבאית או צנחנים או משהו דומה
* חיל התותחנים, שהכוונה היא כללית ולא לחיל התותחנים של צה"ל.
* כנ"ל לגבי חיל האויר. שהכוונה היא לחילות האויר כללית ולא לחיל האויר הישראלי שלו דווקא יש מאמר מושקע למרות שתמיד יש מה להוסיף/לתקן.
*ישנם חילות שלא זכו למילה כמו חיל השלישות, חיל חימוש, חיל לוגיסטיקה, הפרקליטות הצבאית. וגם ישנם ערכים על חטיבת גולני ועל חטיבת הצנחנים לדוגמא ששדרוג הרמה שלהם באמת יעזור...

למקרה שלימשהו לא ברור, שמילה/קבוצת מילים מסומנת בכחול זה אומר שזהו ערך שנכתב עליו במערכת ושמילה/קבוצת מילים מסומנת באדום זה אומר שזהו ערך שלא נכתב עליו כלום. בחלק מהמאמרים שהבאתי אפשר לראות שיותר מידי יחידות/אמצעי לחימה/אישים/מבצעים מסומנים באדום או שרמת הפירוט בהם היא יחסית נמוכה ויש הרבה עבודה לעשות בהם...
וכמובן שיש לזכור שהרבה מאוד ערכים עוד לא נוצרו! וזאת הבעייה המרכזית של הנושא לפי דעתי... צריך ליצור את הערכים ואז לכתוב עליהם...

נערך לאחרונה ע"י stinger360 בתאריך 24-07-2005 בשעה 01:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר