לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2005, 13:31
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לא לתת לעצמנו להתפתות. גם אחרי שתקום מדינה פלשטינית, ערביי ישראל לא יתחילו לנהור אליה

ישנם כמה שניסו לפתות אותנו שאחרי שתקום מדינה פלשטינית, ערביי ישראל ישתוקקו לעבור לשם.

זה רחוק מאוד מהאמת בגלל שני סיבות:

1. התנאים במדינת ישראל הם יותר טובים גם לערבים, יותר מאשר בכל מדינה ערבית.

2. המדינה הפלשטינית שתקום לא תתן לערביי ישראל להיכנס אליה, בכדי שימשיכו להיות גייס חמישי בתוך המדינה היהודית ולהחריבה מבפנים. בדיוק כמו שכל מדינות ערביות לא נותנות עכשיו לפלשטינים להיכנס אליהם. הם רוצים שיישארו במחנות פליטים בכדי שימשיכו להילחם ולהאבק נגדנו.

אם ירצו להפעיל מתן הטבות לערביים שלא אוהבים את העם היהודי ואת קיומו בארץ ישראל, ומוכנים תמורת הטבות חמוריות לעזוב את הארץ, זה יהיה הטבות חומריות נטו מבלי לקבוע להם לאיזו ארץ לעזוב. לא בהכרח שהם צריכים לעבור לארץ ערבית. הערבים עצמם לא אוהבים לגור בארץ ערבית. ככה זה. אם יתנו להם הטבות עבור הגירה, יש יותר סיכויים שיעברו לארץ מערבית כמו צרפת או בריטניה, למרות שחלקם יעברו גם לארצות ערב. הכסף עושה את שלו.

צריכים להזדרז עם זה, בגלל שכל יום המדינות של אירופה עלולים לסגור הרמטית את ארצותיהם עבור ערבים, ולא יהיה להם מקום לאן ללכת גם אם ירצו.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 24-07-2005 בשעה 13:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2005, 14:32
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
גם לאחר הקמת מדינת ישראל מרבית היהודים החליטו להשאר בגולה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "לא לתת לעצמנו להתפתות. גם אחרי שתקום מדינה פלשטינית, ערביי ישראל לא יתחילו לנהור אליה"

הגיעו בעיקר, רק מי שלא הייתה הברירה בידו.

למה ומדוע - הרבה הרבה הרבה סיבות. איש איש ונימוקו/שקולו עמו.

הערבים אינם שונים בעיקרם, וגם אם וכאשר תקום מדינה פלסטינאית, הנהירה אליה לא תהיה גדולה ולבטח שלא מקרב הערבים אזרחי מדינת ישראל.

מרבית הערבים אזרחי מדינת ישראל, אינם כמו היהודים - הם באמת קשורים לאדמה לזו שירשו מאבותיהם ואבות אבותיהם. הם אפילו אינם מוכנים להחליף דונם אחד מאדמתם אפילו תמורת שני דונמים במקום אחר בקרבתו. ראה את חלקות הכפרים הערביים הנראות כפסים פסים עד כדי עצים בודדים, כתוצאה מאי ויתור היורשים על חלקם בירושה. אצל היהודים מקובל שאחד היורשים מקבל את הנחלה וכל השאר זוכים בפצוי כספי - אצל הערבים לא ולא. אז חבל שתפתח בקרבך אשלייה שתוכל לקנות טרנספר בכסף.

בכלל אם בכסף עסקינן (לבטח אני אואשם באנטישמיות) - אני משוכנע שיותר ישראלים "עסליים" יהיו מוכנים לצאת לארה"ב תמורת "גרין כארד" וחופן דולרים מאשר ערבים מוסלמים מהם אתה רוצה כל כך ל"הפטר".
ישן 24-07-2005, 14:46
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כשהיהודים התחילו להגיע לארץ ישראל עם שיבת ציון
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גם לאחר הקמת מדינת ישראל מרבית היהודים החליטו להשאר בגולה"

המון ערבים מארצות השכנות התחילו להגיע גם הם לארץ ישראל. למרות שנאתם ליהודים היה להם יותר טוב לידם. ככה שסיבות חמוריות כן הוו עבורם סבה להגר.

גם היהודים - סיבות חומריות מהווים להם סיבה להגר. היהודים שעלו לארץ ישראל הגיעו אליה הודות לסל הקליטה. לכן צריכים לעשות כזה סל הגירה גם לערבים, אותם ערבים שלא אוהבים את עם ישראל, אבל בגלל סיבות חומריות הם פה ליד היהודים, לתת להם הטבות עד שישתלם להם להתנתק מאיתנו.

אני מודע שלא כולם יעברו, אבל אם זה ידולל גם ב10 אחוז, גם זה מבורך. 10 אחוז יכול להיות הקש ששובר את הגב הגמל.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 24-07-2005, 16:02
  NewAnony NewAnony אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "לא לתת לעצמנו להתפתות. גם אחרי שתקום מדינה פלשטינית, ערביי ישראל לא יתחילו לנהור אליה"

אני חושב שאתה מדבר עלי או לפחות נזכרת ממה שאני אמרתי
אבל לא צריך כל כך להגזים , תקרא טוב מה שאמרתי
כי זאת רק אפשרות שחלקם אולי יעברו ובאמת יש צורך לדברים לא מעטים להשתנות

אבל אם כבר מדברים ..
אני ממש מצפה מאנשי מתנגדי ההתנתקות (לא מדינאי ! את שלך אנחנו יודעים .
אני מצפה במיוחד ממישהו שאמר שאני מדבר שטויות אבל לא חייב....)
פעם אחד להציג מה אתם חושבים שצריך לעשות עם ערביי ישראל וערביי השטחים
נא בבקשה לא לדבר שטויות לא מעשיות כמו לגרש אותם לירדן או לערב הסעודית

זה קל לספר לנו שהפתרון לא מושלם ,אבל אם כן מה הוא הפתרון הנכון?

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 24-07-2005 בשעה 16:18.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר