לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2005, 21:33
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
הנדל כינה היום את השוטרים-נאצים.

פורסם היום ב ynet
הנדל השווה בין שוטרים לנאצים

ח"כ צבי הנדל תקף את הטיפול במתנגדי ההתנתקות בכפר מימון: אולי גם אייכמן רק מילא פקודות

אריק בנדר
25/7/2005 20:09

בימין שוב משווים בין ההתנתקות לשואה: יו"ר סיעת האיחוד הלאומי, ח"כ צבי הנדל, תקף היום בחריפות את התנהגות השוטרים והחיילים במהלך ההפגנה בכפר- מימון והשווה אותה להתנהגות הנאצים.

ערוץ ההתנתקות - סיקור מיוחד ב-NRG מעריב

הנדל, שנאם במליאת הכנסת, רמז שהתנהגות החיילים והשוטרים כלפי מתנגדי ההתנתקות דומה להתנהגות הקלגסים הנאצים במלחמת העולם השנייה. "אחרון הקלגסים לא היה מתנהג כך באף מדינה בעולם", זעם הנדל, "ועוד יש להם גיבוי אדיר מהיועץ המשפטי לממשלה".

"אולי אנחנו הרגנו סתם את אייכמן, אולי הוא רק מילא פקודות", הוסיף יו"ר האיחוד-הלאומי, "התחושה היא שאפשר לעשות לנו מה שרוצים, אפשר להכות, להרביץ, לגרש ולהפריד אם מבנה. הכל כשר", הוסיף הנדל.

הנדל התנבא כי "יבוא יום והחברה הישראלית תשלם מחיר מאוד יקר. שמעתי חייל שאומר למפקדו: 'אני לא יכול לעבוד עם המשטרה, אני רואה שהם מרביצים סתם לילדים, אל תשלחו אותי לשם'. ואחר-כך אומרים לי אל תזכירו את השואה". לדבריו, ילדים שהשתתפו בהפגנה בכפר מימון חטפו "מכות רצח" מהשוטרים. הנדל מתח גם ביקורת קשה על דבריו של תת-ניצב ניסו שחם וכינה את ראש הממשלה, אריאל שרון - דיקטטור.

את נאומו סיים הנדל בנימה צינית: "אולי היינו צריכים לבקש מארה"ב לכבוש את ישראל כדי לחסל את הדיקטטורה ולהשכין כאן דמוקרטיה. נשיא ארה"ב עשה זאת במקום אחר אולי הוא יעשה זאת גם פה כדי לבטל את הדיקטטורה".

אני חושב שיש להעמידו לדין פלילי על הסתה פרועה על לובשי מדים ונגד עובד ציבור הממלא תפקיד ואינו יכול להגיב כמו כן הוא חושף את השוטרים לפגיעה בהם פיסית .דיי יש צורך לשים להשתלחות ולהוצאת לשון הרע ולפרוק כל מוסדות המדינה סוף. יש להעמידו לדין פלילי ורצוי שעה אחת קודם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר