לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2005, 09:50
  צהליסט צהליסט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.05
עזרה האם פעלתי בחכמה ? - סיפור שקרה לי אמש !

לפני שאתם קוראים את הסיפור המדהים שהיה לי, אני מבקש מהמנהל לא למחוק כי זה מאוד קשור לכוחות הביטחון !!

הכל התחיל בנסיעה רגילה בקריות ולפתע חתכה אותי בפראות משאית של חברת הובלות. התעצבנתי מאוד ונסעתי אחרי הנהג ורציתי להעיר על הנסיעה המאוד פראית שלו ולפתע אני רואה שהמשאית מגבירה מהירות ל- 100 קמ"ש (לערך) בתוך שטח בנוי. בצד השני ובאותו כביש זיהיתי ניידת בילוש (כן כן זאת שעצרה אותו במרדף). עזבתי את המשאית וחתכתי לניידת בילוש ומהר פרקתי מהרכב והודעתי לשוטרים הסמויים שיש חשד כבד שהמשאית בצד השני של הרחוב היא גנובה. השוטרים בלי הרבה שאלות אמרו לי "איפה היא זריז" הובלתי את הניידת בילוש ישר למשאית וכבר התקבל דיווח במכשיר קשר על משאית שנגנבה סמוך למקום ש"חתכה" אותי. ניידת הבילוש ישר הפעילה סירנות ועקפה אותי ושידרה מיקום של המשאית תוך כדי נסיעה פראית של הבילוש ושל המשאית עצמה.
אני מהר מאוד קלטתי שאני במרדף והפעלתי 4 וינקרים "אותות מצוקה" לאחר כ- 7 דקות בערך הצטרפו למרדף עוד 6 ניידות שכולם מאחורי ורק ניידת הבילוש מקדימה. הנהג שגנב את המשאית הבין כבר עם מי יש לו עסק והחליט לעצור באמצע הכביש ולברוח רק שהוא לא קלט שאין לו לאן לברוח ונתפס, עמו במשאית היו עוד 3 חשודים וכולם נעצרו.

תבינו משהו: פשעים כאלה מתרחשים כל יום ואני ממש לא בעסק של לתפוס אותם, אך בהחלט סכנה ממשית שהוא חצה את כל העיר במהירות של 100 קמ"ש באזור בנוי ומיושב ועוד היו המון ילדים בחוף בחופשת החופש הגדול שזה בהחלט סכנה לילדים לשלום הציבור ולנהג המשאית עצמו.
ועוד בתור חייל\שוטר מג"ב לשעבר בהחלט זה סיכון שמשאית כזו תגיע לשטחים וחסר לנו עוד משאית לאמצעי פח"ע.
האם גם אתם הייתם פועלים ככה ?
האם פעלתי בחכמה ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2005, 10:34
  צהליסט צהליסט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.05
צודק, לא נהגתי (תרתי משמע) כשורה !
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "מוזר לי שאתה יושב וכותב את הסיפור הזה .. אזרח שהיה נוהג כמוך היה נעצר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי u-367
ניידת בילוש לא עומדת סתם בצידי הדרך בפעם הבאה על תפריע להם פשוט חייג 100 וסגור עניין

נכון גם שניידת בילוש לא עומדת בצידי הדרך
אבל:
1- הם התלהבו מהרעיון שרכב גנוב נמצא בצד השני של הרחוב
2- הם ראו בי כאחד ש"מבין עניין" מאחר שידעתי שהם בכלל משטרה
3- הם ביקשו עזרה איפה הרכב והייתי חייב להראות להם ברכב שלי אז זה כבר התפתח למרדף
4- אני מכיר את כל העניין הזה כי הייתי מג"בניק ואני חושב שתרמתי מאוד ל"תפיסה" של הרכב

למרות זאת אני מדגיש ומציין
האירוע התגלגל במקרה ונקלעתי אליו
לא ממליץ לאף אחד לעשות מה שעשיתי אתמול
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר