לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2005, 03:17
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
כולנו יודעים ששמפניה היה פרובוקטור של השב"כ.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "מי כמוך יודע. גם אתה פרובוקטור של השב"כ"

כולנו יודעים היום שהוא היה המפעיל של יגאל עמיר.
כולנו יודעים שאין סיכוי שבעולם שיגאל עמיר היה יכול להכנס למעגל האבטחה הראשון כסתם מתנקש ועצם ישיבתו על האבן 2 מטר ממסלול הליכתו של רבין מעיד על כך שהוא ישב שם בידיעה וברשות.
כולנו יודעים שלשב,כ היה תיק כבד כרס על יגאל עמיר עוד מהפגנות קודמות נגד הסכם אוסלו.
זה עדיין לא הופך אותו לרוצח.
כולנו ראינו את האשה שהופיעה בטלויזיה 3 דקות לאחר הירי ואמרה רבין לא נפגע, הוא נכנס בכוחות עצמו למכונית וכולנו מחפשים את האשה הזאת עד היום והיא נעלמה כאילו בלעה אותה האדמה.
כולנו יודעים שהמעורבים בפרשה מסרבים לדבר וזה כולל משפחתו של יגאל עמיר,מרגלית הר שפי,אבישי רביב שמפניה,
איפה הם ומדוע עיתונאים שנשלחו לדבר איתם חזרו כלעומת שבאו ואין ביכלתם לראיין אותם?
כולנו יודעים שבעוד עשר שנים פחות או יותר ישוחרר יגאל עמיר מכלאו במפתיע ויעלם מישראל עם 2-3 מיליוני דולרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2005, 08:57
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לא משתלם לשבת 20 שנה בכלא גם בשביל מיליונים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי longbo שמתחילה ב "כולנו יודעים ששמפניה היה פרובוקטור של השב"כ."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי longbo
כולנו יודעים שבעוד עשר שנים פחות או יותר ישוחרר יגאל עמיר מכלאו במפתיע ויעלם מישראל עם 2-3 מיליוני דולרים.

באמת יגאל עמיר עצמו זו תעמולה שקשה להבין אותה. ייתכן שהיו נגדו ראיות שהיו עושים לו בושות עצומות שהיה משתלם לו ללכת על זה... אבל יותר סביר שהוא באמת ובתמים האמין במעשהו שעשה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 28-07-2005, 04:09
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
כל הארץ ראתה את אותה אישה שלוש דקות
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "שרפת 10,000 דולר? לא היה יותר פשוט להטיל אותם מהמזל"ט?"

אחרי שנשמעו היריות . העדות שלה מול המצלמה הייתה רבין לא נפגע והיא חזרה על כך מספר פעמים וחזרה וענתה לשאלות הכתבים ואמרה בבטחון הוא צעק (הכוונה ליגאל עמיר) סרק סרק זה רק סרק ורבין הביט לאחור ונכנס מיד למכונית.
את העדות הזאת שלה שמעו כל בית ישראל .
אני עקבתי אחרי הפרוטוקולים של המשפט והובאו עדים שהיו במקום ועמדו בסביבת מהמנוח אבל היא מעולם לא הובאה לבית משפט כעדת מפתח שעמדה 2 מטר מהמנוח כהגדרתה בטלויזיה.
לי זה נראה מאוד מוזר.
יתרה מכך. נהגו השני של ראש הממשלה המנוח שלא היה באותו יום בתפקיד הוא תימני משכונת מסויימת מעיר מסויימת במרכז הארץ ואנחנו מכירים ,לא חברים אבל שלום שלום ברחוב ומאז שניגשתי אליו וביקשתי ממנו לשוחח על רצח רבין הוא מתעלם ממני ולא מאפשר לי קונטאקט איתו.
אפשר לומר בבטחון שהוא אפילו מסייג אותי כמישהו שצריך לברוח ממנו ומעולם לא נתתי לו סיבה מעבר לבקשה שלי לשוחח איתו על רצח רבין.
ראיתי בעיניים שלו הפתעה שהתחלפה במבט חשדני ואפילו עויין לבקשתי לשוחח.
לא הפעלתי עליו לחץ,בכלל לא הגענו לרמה כזו של שיחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר